Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'kogoś' .
-
[CS:GO] Problem z dodaniem kogoś do znajomych
Santa(Marih) opublikował(a) temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Witam otóż mam taki problem jakiś czas temu kupiłem kolejne konto na steam mam je z 2-3 miechy i do tej pory nie mogę dodać znajomego , gdy chce to zrobić pojawia mi sie komunikat "Nie można zaprosić nick .Twoja lista znajomych jest pełna" czytałem też o tym żeby kupić jakąś grę za parę centów , tak też zrobiłem a problem nadal pozostaje . Jeżeli ktoś wie jak to zrobić bardzo proszę o pomoc . Pozdro Santa :) -
A więc dostałem bana na nick ktory nie używałem. Nie wiem ktory admin mi dał bana, na pewno jakiś nieświadomy i młody lub głupi chłopaczek. Macie tu wpis z konsoli, prosze to naprawić: [AMXBans] You are banned from this Server! [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : <>.<>TrackersPRO<>.<> [AMXBans] Reason : ' spac ptysiu ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Fragujemy.com [AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 1349161712 ' [AMXBans] Your IP : ' 88.199.1 Tak w ogóle to grałem juz na tym serwerze od roku lum więcej i zawsze na nicku Seba Zielak. Serwer Fragujemy.com [ZOMBIE INFECTION]
-
[KOSZ] Poszukuję kogoś do wspólnej gry na serwerze NetMetin
Łowca Foczek opublikował(a) temat w Kosz
Siemanko. No to tak jak w temacie... :D Wymagania to posiadanie ts3 oraz wiekowo +15 lat. ;) -
Ktos moze zaczynal by na nowym serwerze atreya.pl Jescze jest beta ale juz niedlugo mozna sie spodziewac startu jak cos pw :)
-
[PORADNIK] Jak nagrać na kogoś demko i wstawić je na forum.
Rex1s opublikował(a) temat w Poradniki do CS 1.6
Witam, dzisiaj zaprezentuję wam jak nagrać na kogoś (np cheatera) demko podczas gry. Przy nagrywaniu demek najlepiej być na spect'cie (jako widz ) Jak nagrać demko: 1. Otwieramy konsolę klawiszem "`" w której wpisujemy record nazwa ( nazwa demka musi być inna niż reszta ) np. record misieq 2. Gdy już uznamy że pora zakończyć nagrywanie wpisujemy w konsoli: stop Na naszym demku znajdzie się to co widzieliśmy my na ekranie ( w cs ) od czasu wpisania komendy "record nazwa" 3. Dla pewności sprawdzamy nagrane demko wpisując w konsoli komendę: playdemo nazwa np. playdemo misieq Jak wstawić demko na forum: 1. Wchodzimy do folderu z naszym cs'em i szukamy naszego demka ,znajdziemy je najczęściej w: STEAM: Steam\SteamApps\common\Half-Life\cstrike NONSTEAM: counter strike 1.6\cstrike (zależy jak i gdzie kto zainstalował grę) 2. Szukamy pliku o nazwie którą wpisaliśmy przy komendzie "record nazwa" , w moim przypadku będzie to plik "misieq.dem" 3. Kopiujemy plik na pulpit. 4. Wchodzimy na hosting gdzie wstawimy nasze demko www.speedyshare.com 5. Gdy już zakończy się udostępnianie pliku, kopiujemy link wyświetlony na stronie i wklejamy go do tematu z np. skargą. TUTAJ -
1. Włączamy Cs`a. 2. Idziemy na serwer który chcemy. 3. Wchodzimy w player list. 4. Klikamy muted in game na osobę, którą chcemy zmutować. 5. Cieszymy się świętym spokojem ;) .
-
Siema, to znów ja ! mam taka sprawę ;p a mianowicie tego że mam problem z połączeniem się z serwerem bo mi wyskakuje jakiś błąd :O dokładnie na mapie fix2010 czy jakoś tak jak gram na NS to wchodzi mi bez problemu, a jak jestem na steam to już nie bardzo dodam wam to okienko które mi wyskakuje jak chce wbić na serwer. SS> http://www.iv.pl/images/04965978274394978349.png Jeśli ktoś wie o co chodzi niech mi powie. Jeśli napisałem ten post w złym dziale to sorry ;-) pozdrawiam
