Witam otóż mam taki problem jakiś czas temu kupiłem kolejne konto na steam mam je z 2-3 miechy i do tej pory nie mogę dodać znajomego , gdy chce to zrobić pojawia mi sie komunikat "Nie można zaprosić nick .Twoja lista znajomych jest pełna" czytałem też o tym żeby kupić jakąś grę za parę centów , tak też zrobiłem a problem nadal pozostaje .
Jeżeli ktoś wie jak to zrobić bardzo proszę o pomoc .
Pozdro Santa :)