Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'poszukuję' .
-
Witam. Poszukuje kogoś kto prowadzi serwer i potrzebuję pomocy przy nim. Lub kogoś kto chciałby założyć wspólnie serwer razem ze mną. Posiadałem własne serwery - FFA - DD2 - ZM Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie Ps: Nie wiem, gdzie miałem to napisać dlatego napisałem tu (jak źle to przenieście temat)
-
Witam, poszukuję czterech chętnych do grania w League of Legends teamowo, tak po prostu dla zabawy. Z pewnością ktoś się znajdzie ;) Wymagam jedynie ligi Gold V+ oraz możliwości korzystania z jakiegoś komunikatora (mutacja plix plox). Chyba tyle. Jak ktoś chętny to najlepiej pisać na PW, będzie najwygodniej. Miłego!
- 4 odpowiedzi
-
- poszukuję
- fantastycznej
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zespół Team SoloMid oficjalnie potwierdziło, że ich dotychczasowy support – Bora ‘YellOwStaR’ Kim, nie będzie już częścią zespołu. Utalentowany zawodnik postanowił wrócić do swojego ojczystego regionu, czyli Europy, w celu poszukiwania drużyny. Jednakże, kontrakt Francuza jeszcze się nie skończył, więc wszelkie zainteresowane zespoły będą musiały negocjować z TSM-em. Chodzą pogłoski, iż Bora może wrócić do poprzedniej organizacji. Johan „Klaj” Olsson, support zespołu Fnatic, który w czasie sezonu wiosennego zamienił miejsce Lewisa „NoXiaKa” Felixa, od niedawna stał się wsparciem zespołu Fnatic, ale w Challenger Series. Co za tym idzie? Jego miejsce w podstawowym składzie zostaje do wzięcia.
-
[KOSZ] Poszukuję kogoś do wspólnej gry na serwerze NetMetin
Łowca Foczek opublikował(a) temat w Kosz
Siemanko. No to tak jak w temacie... :D Wymagania to posiadanie ts3 oraz wiekowo +15 lat. ;) -
Witajcie. Razem z moim kumplem poszukujemy ludzi do naszej małej ekipy. Doświadczenie w grze mamy już dość spore. Gramy na prywatnym międzynarodowym serwerze gdzie prawie zawsze jest 50 osób. Nasz problem polega w tym, że jest nas tylko 2, przez co bardzo ciężko się gra i nie ma takiej frajdy. Dlatego jeżeli masz DayZ Standalone i chciałbyś pograć z ogarniętymi osobami to zapraszam :)
- 2 odpowiedzi
-
- dayz
- standalone
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wiec od jakiegos czasu poszukuje nazwy teamu i nie moge wymyslic :( podalby ktos jakies nazwy tylko prosze o orginalne :) i oczywiscie brzmiace logicznie lub "fajnie" :) Pozdro dzieki
-
Tak jak w temacie. Poszukuję kogokolwiek kto by zagrał co-operacje na mapach zombie. Podałbym patche z mapami dodatkowymi, bo na podstawowej jes zbyt nudno ;x Patch 1.2-1.6 zawiera mapy: - Die Verruck, - Der Riese, - Shi No Juma Chętnie bym mógł ukąsić z 3-ma graczami i uziemić te umarlaki :)
