Skocz do zawartości
  • Postów

    2 540
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Ice Tea

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    17
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Ice Tea

  1. Wręcz zadowalająca wiadomość
  2. Ice Tea

    [KOSZ] Plemiona

    Świat 89 K53 wbijać ! :) Świat 87 K63 jest ciężko, ale stabilnie.
  3. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!!!!
  4. Ice Tea

    [KOSZ] Ozzis

    Cześć
  5. Kolejna awaria a przez kogo? ROSJA !!!
  6. "Wiedza zapewni ci potęgę, a charakter uznanie"

  7. Nie tylko wysyłają to znajomi, ale również zapraszają jakieś cwele do znajomych, które nie mają steam tylko fałszywe konto i wysyłają właśnie te wiadomości.
  8. Mogą :)
  9. Już proszę go od miesiąca o zdjęcie ale chyba nie chce się ujawniać bo się wstydzi samego siebie XD
  10. BUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Ja mam to samo, ale nie tylko w cs'e ale również w innych grach (lepszych). Jeśli chodzi o CS'a to wystarczy, że w ustawieniach szybkiego uruchamiania tak jak napisał "Bedzie Dobrze", ustaw sobie tylko -windowed. CS, będzie Ci się uruchamiać w małym okienku. Po tym jak włączy się gra przejdź do opcji i zafajkuj opcje z powiększeniem lub zmiejszeniu okna, bodajże to 1 opcja.
  12. Coś pięknego *.* W owym trailerze możemy również zauważyć celebrytke Emly Ratajowski.
  13. Nie tylko 3 a całą serią :)
  14. http://fragujemy.com/topic/15147-awp/ http://fragujemy.com/topic/2446-trening-awp/
  15. Poszło. To my nie wygraliśmy?
  16. Ice Tea

    Kanał - Ice Tea

    Typ serwera głosowego: TS3 Nazwa kanału: Bar 100 Rad Powód zapotrzebowania: Rozmowy, prywatność
  17. @edit
  18. http://store.steampowered.com/app/282440/
  19. Łohoho Ben widzę włożyłeś w to bardzo dużo pracy, tylko pogratulować :)
  20. Ice Tea

    [KOSZ] Konkurs.

    Jakby miał być ten konkurs, to zresetować rank. Małpa jest ostro nafidowany i bardzo mocno trzyma się w topce na 1 miejscu. Więc bardzo ciężko go będzie przegonić.
  21. Rozdzielczość ma duże znaczenie. Gra na 1024 a 640 się o wiele wiele różni. np. na 1024 mam 60 fps a na 640 mam 100 :) Dlatego wybrałem tą 2 opcje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności