Skocz do zawartości
  • Postów

    511
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

REAL'FUKK

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    7
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Ostatnia wygrana REAL'FUKK w dniu 1 Grudnia 2015

Użytkownicy przyznają REAL'FUKK punkty reputacji!

O REAL'FUKK

  • Urodziny 29.12.1994

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Wrocław

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    pa_cheeks
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - ONLY DD2
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - 4FUN
    CS 1.6 - COD MOD
    CS 1.6 - BF2
    15

Kontakt z fragowiczem

  • Snapchat
    STEAM: kack14

Ostatnie wizyty
 3991

Osiągnięcia REAL'FUKK

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Maszyna do postowania Unikat
  • Współpracownik Unikat
  • Pierwszy post
  • Obserwator Unikat

Najnowsze odznaki

 162

Reputacja

  1. No teraz Ci wyszło, bardzo ładnie się u Ciebie prezentuje. Enjoy :)
  2. Format pliku coś nie taki.
  3. zamazane masz? może masz ustawioną pozycje tapety "rozciągniecie", ustaw sobie "do środka"
  4. Oczywiście, z czasem coś wykonam.
  5. znajdę czas to oczywiście zrobię. Jak Ci się rozmazuje to możliwe, że otwierasz miniaturę i ją ustawiasz :) Pobierz plik na komputer.
  6. Witam wszystkich forumowiczów, po długim wyczekiwanym momencie już jest! Tak, tak, tak! Przedstawiam wam tapetę sieci fragujemy.com na wasze ekrany, która jest mojego autorstwa. Dostępna jest w rozmiarze 1920x1080. Pobierajcie i ustawiajcie tapetkę swojej ulubionej sieci już teraz! Enjoy :) Link do pobrania: http://www.speedyshare.com/r2fgx/Wallpaper-Fragujemy.rar @Edit: Dla tych co mają większą rozdzielczość. W ustawieniach tapety, zmieńcie jej położenie na "do środka".
  7. Range grafika byś zrobił :)
  8. Pograłbym z wami, SNEAKERHEAD (EUNE)
  9. Będę z Tobą Nesty do końca swojego żywota, byłem od samego początku i będę jeszcze dalej.
  10. dziękuję wszystkim kochani ;*

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. GET

      GET

      Piekarz, pierdolnij sie w ten Twoj pusty beben...

    3. Piekarz.

      Piekarz.

      Nie przeklinaj bo to w chuj nie ładnie...

      I zepsułeś mu urodziny, nikt nie przyszedł.... xd

    4. Santa

      Santa

      Nesty lepiej niech nie napierdala sie po bani bo wtedy bedzie trzeba klepać jak samochód po stłuczce ;)

  11. No to polećmy z tematem, na rozgrzewkę zapraszam CyCa do wyzwania ;) Prace: 1. 2. 3. Inne: Pierwsza praca robiona w celu odświeżenia moich umiejętności, długi czas nic nie wykonywałem. Druga praca robiona na zlecenie dla organizacji imprez klubowych (płatna/40zł). Trzecia praca również na zlecenie dla Yoda, użytkownika forum. Zachęcam do komentowania i rywalizacji, enjoy :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności