Treść opublikowana przez SMx
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
- Strona 2 z 9
-
No to życzę wam udanego sylwestra, żeby was mama z domu nie wyrzuciła
-
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
@ Sauri jesteśmy tylko ludźmi, czasem się zdarza raz czy dwa a nawet 10 razy

-
-
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
- Strona 2 z 9

