Treść opublikowana przez SMx
-
Zgłaszam swoją kandydaturę na opiekuna serwera minecraft.
Potrafię używać komend gamemode, oraz setwarp i tylko tyle.
Jestem mało tokstyczny, ale zdarza mi się wyzywać gdy ktoś jest lepszy.
Nie używam cheatów, chyba że ktoś jest lepszy, to zdarzy mi się odpalić huzuni.
A tak na serio @ GET , czekamy za nowym opiekunem i startem serwera ;v
-
-
@ Kotori , niech będzie talon na wiadomo co
-
