Treść opublikowana przez SMx
- Poprzednia
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Dalej
- Strona 8 z 9
-
Bohaterowie nie noszą peleryny...
Tylko są przegrywami życiowymi których nikt nie rozumie XD...
-
Przecież widać, że ci "zwolennicy" to jakieś pryszczate gówniaki, którzy słyszą "gangus" i dla nich z automatu to jest cool i mają mokro xD. Po ostatnich akcjach z jego udziałem w sumie mnie nie dziwi jak wygląda jego grono fanów, bo każdy choć trochę myślący człowiek będzie z niego po prostu kisnął XD
-
- Poprzednia
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- Dalej
- Strona 8 z 9
