Treść opublikowana przez SMx
-
Fragowicze chcecie jakiś evencik na start serwera mc? Może jakieś vipy czy inne rzeczy do wygrania by były.
Dajta znać
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
-
-
oczywiscie
daj mnie vipa - mi sie nalezy mam horegom syna ( @ BEST 4K4 BOSS ) xDDDDDD
-
Lewy nie wykorzystał karnego.
Sadeg w ciul
.
Info dla tych co nie oglądali jak coś.
-
Valve usuwa dust 2 z puli map turniejowych i zastępuje jakaś śmieszna mapa .
W dupach im się tam przewraca XD.
I awp ma mieć jeszcze mniej pocisków:
Z 10 pocisków w komorze pozostaje 5 pocisków.
Kiczowaty update
-
-
@ Kociaczek niech zostawią antycheata w spokoju.. latam na wh przecież
-
-
-
aktualizacja z dnia 13.11.22
Na serwer zostaje dodane lobby do tryby survival, w którym znajduję się pokój enchantowy wyłącznie dla graczy vip, mały parkour z nagrodą na końcu oraz portalem rtp, który zabierze was w randomową lokalizację gdzie będziecie mogli zacząć swoją przygodę z trybem survival!
-
PS: Jakbyś @ K3WL4R dodał otoczkę górską, taką jak do spawna byłoby git
-
-
-
Razem z zapowiedzią, wstawiam krótki opis z dodanymi budowlami na dzień 5.11
Na spawn zostaje dodana strefa V.I.P, w której gracze z rangą V.I.P będą otrzymywali specjalne benefity,
Na spawna zostają dodane portale, którymi gracz będzie mógł teleportować się do 3 lokacji. Główny mode survival oraz dwa dodatkowe, minigry oraz pvp,
Na spawna zostaje dodany sklep ( który jest rozbudowywany ) w której gracze będą mogli kupować rożne iteamy,
Na spawna zostaje dodana strefa informacji.
Ekipa Minecraft Pozdrawia
-
Nowe screny z serwera mc wpadną dzisiaj, także oczekujcie, a jest co oglądać
.
-
Poniedziałek studenta be like:
Przychodzisz se na laby ( laboratoria czyli takie coś co siedzisz na pizdzie i tworzysz oranżadę dla niewtajemniczonych ), babka kazała się przygotować do konkretnego laba. Cała grupa ready, totalna chillera bo przecież to było proste. Jednak babce se pomyliło, nie tego laba nam dała i teraz muszę przez nią przychodzić w Piątek na 7:25 żeby sprawdzać czy promień świetlny inaczej rozchodzi się przy wódce i wodzie, kurwa zabijcie mnie fragowiczę
.
Wasz shitposter Chloe
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
-
Czasami się zastanawiam czy ja jestem jednak jakoś wybitnie uzdolniony (wątpię uważam się za debila)... Miałem totalnie wywalone w studia 0 nauki serio... Skończyłem studia na 5 obrona też 5... A połowa ludzi którzy się uczyli itp zdawała na 3-4 lub ojebala studia... Więc wychodzę z założenia nie stresuj się chill❤️🤙
-
