Kocmouch

Administrator sieci
 • Content Count

  10
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  1d 3h 56m 57s

Community Reputation

59 Przyzowita

5 Followers

About Kocmouch

 • Other groups [GM] Server guardian TTT
 • Rank
  Początkujący fragowicz
 • Entries from Chatbox 0

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Kocmouch
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY AWP
 • I play on servers
  CS 1.6 - ZOMBIE
  CS:GO - FFA
  CS:GO - ONLY MIRAGE
  CS:GO - ONLY AWP
  CS:GO - SURF
  CS:GO - MULTI ARENA
  CS:GO - DEATHMATCH
  CS:GO - DEATHRUN
  GM - TTT

Recent Profile Visitors

609 profile views
 1. Cześć! Od kilku lat zajmuję się (to znaczy próbuję) produkcją muzyki. Jakiś czas temu stworzyłem wersję instrumentalną kultowej piosenki Białasa pod tytułem Grill u Gawrona. Liczę na Waszą ocenę i ewentualne uwagi. Odsłuchaj i pobierz: Kliknij tutaj Pozdrawiam, Kocmouch
 2. Wrócił ❤️ 

 3. Byłem tutaj

 4. TTT - Z czym to się je? W tym temacie dowiesz się na czym polega tryb gry TTT ( Trouble In Terrorist Town ) w grze Garry's Mod. Cel gry... Jeśli jesteś niewinnym lub detektywem - musisz odkryć kto jest zdrajcą, a następnie wyeliminować go z rozgrywki. Jako zdrajca - musisz pozbyć się reszty graczy, o ile nie są Twoimi 'kolegami' (pozostali zdrajcy) Sklep ( dla detektywów oraz zdrajców ) Na początku rozgrywki każdy zdrajca oraz detektyw otrzymują po 2 kredyty, do wykorzystania w sklepiku. Zdrajcy mogą zakupić wiele ciekawych broni, by unicestwić przeciwników, natomiast detektywi posiadają dodatki, które pomogą znaleźć zbuntowanych członków rozgrywki. Zdrajcy Macie do dyspozycji pułapki na mapie, które możecie odpalić klikając 'e' (+use) na ikonkę 'łapki'. Możecie korzystać ze sklepu pod 'c'. Na niektórych mapach możecie wejść do specjalnego pokoju, w którym na przykład będziecie mogli podłożyć C4 (pakę). Możecie powiesić ciało za pomocą magnetycznej pałki. Detektywi Pozostali gracze muszą wykonywać wasze polecenia. Na niektórych mapach znajdują się specjalne testery, które pokażą Wam rolę konkretnego gracza. Jeśli macie pewność, że dana osoba jest w 100% niewinna, możecie ogłosić ją provenem. Karma Za zranienie niewłaściwej osoby nasza karma spadnie. Oznacza to, że będziemy zadawać mniej obrażeń w kolejnych rundach. Na początku rozgrywki każdy z graczy otrzymuje karmę na poziome 1000. Jeśli karma spadnie poniżej 400 zostaniesz zbanowany na 4 godziny. Słowniczek pojęć... Proven - niewinny, któremu można ufać, gdyż został sprawdzony przez detektywa. RDM ( Random DeathMatch ) - zabójstwo bez powodu, np. gracz się nie ruszał. Kos ( Kill On Sight ) - jeśli zobaczysz gracz, na którego jest rzucony, zabij go! --- Copyright by Kocmouch dla Fragujemy.com - zakaz kopiowania. Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego tematu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
 5. Nowy serwer - GMOD TTT Witajcie Fragowicze, Już jutro ( 26.07.2019 ) o godzinie 20:00 startuje serwer TTT w grze Garry's Mod. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was na wspólne granie! Przygotowaliśmy dla Was: ciekawe mapy dodatki, które urozmaicą rozgrywkę piosenki na koniec rundy i wiele wiele innych Zapinajcie pasy, bo szykuje się fajna zabawa. Do zobaczenia na serwerze! Zespół Fragujemy.com
 6. Cześć, to ja Janek. Dasz radę zrobić awatara dla Janka, hehe he he?

  1. Kocmouch

   Kocmouch

   Jasne :)
   Podaj specyfikacje, informacje, wymagania i tak dalej ;)

  2. Elvis Picasso

   Elvis Picasso

   Ściongnij jakomś gruszke z guugle. Dodaj jakiś zajebisty napiś w stylu GRUCHA HEH. Dzienki.

  3. Kocmouch

   Kocmouch

   Spoko :)

    

 7. Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję ! Po otrzymaniu uprawnień zapoznaj się obowiązkowo z TYM tematem. Zespół Fragujemy.com!
 8. Twoje podanie na admina zostało rozpatrzone negatywnie. Ponowne podanie możesz złożyć dopiero po upływie 7 dni. Zespół Fragujemy.com!
 9. @teeZ niestety nie trafiłeś, chociaż ludzi mówią mi, że się marnuję @Damo głównie electro, choć ostatnio udało mi się stworzyć beat rodem z rapu.
 10. Cześć, mam na imię Kubuś. Jestem nowym adminem Waszej sieci. W wolnym czasie poszerzam umiejętności z dziedziny programowania, słucham muzyki i ją tworzę. Umysłowo jestem ścisłowcem, więc humaniści trzymajcie się ode mnie z daleka Mam nadzieję, że nie raz się zobaczymy na serwerach czy TeamSpeak'u. Do zobaczenia/usłyszenia!