Skocz do zawartości
  • Postów

    47
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

smoki

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Ostatnia wygrana smoki w dniu 11 Grudnia 2016

Użytkownicy przyznają smoki punkty reputacji!

O smoki

  • Urodziny 13.02.1998

Informacje profilowe

  • Imię
    Dawid
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Warszawa

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    smoker
  • Ulubiony serwer
    MTA:DayZ
  • Gram na serwerach
    MTA - DayZ

Ostatnie wizyty
 1340

Osiągnięcia smoki

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Współpracownik Unikat
  • Pierwszy post
  • Popularny Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!

Najnowsze odznaki

 22

Reputacja

  1. Imię: Dawid Wiek: 20 Od kiedy u nas grasz: 4 lata Gram na serwerze: Mta Dayz i cs go Za co cenisz naszą sieć: Cenię waszą sieć za miła atmosferę i bardzo miłą administracja , która zawsze jest w stanie pomóc graczom w potrzebie. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Gram sporo czasu na serwerach większość graczy mnie zna jestem lubiany przez graczy . Byłem również adminem na TS, choć musiałem zrezygnować z przyczyn prywatnych , ale polecam tego TS bardzo miła ekipa. Inne informacje o sobie: Mam na imię Dawid , mieszkam w okolicach Wrocławia. Interesuję się sportem i elektryką , stąd też wybrałem się do technikum na zawód elektryka i bardzo jestem zadowolony z tego wyboru .
  2. smoki

    [KOSZ] Baza

    Tak , masz tam taki przedział związany z bazami tam napisz ten post.
  3. Jestem za! Spotykałem się też nie raz kiedy oni zachowywali się nie kulturalnie.
  4. Gitarka
  5. Jestem graczem: nocnym / dziennym / porannym Nick jakiego używasz: smoker Wiek: 18 Staż gry na serwerze: 2 lata Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: TAK sprawiałem takie funkcje typu admin i moderator na innych serwerach DayZ. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: Gram, długo na serwerze i myśle że mogę podjąć się awansowania jeżeli oczywiście inni z administracji będą chcieć , zawsze staram się pomagać graczom na serwerze jak tylko potrafię , jestem kulturalny nie mam zamiaru nadużywać tych praw i myślę że zawsze mogę pomóc na serwerze kiedy będzie potrzebna pomoc i ogólnie staram się głosić dobre słowo o serwerze i zapraszać nowych graczy , dziękuje ślicznie z poważaniem smoker !
  6. Imię: Dawid Wiek: 18 Od kiedy u nas grasz: 2 lata Gram na serwerze: Mta Dayz i cs go Za co cenisz naszą sieć: Cenię waszą sieć za miła atmosferę i bardzo miłą administracja , która zawsze jest w stanie pomóc graczom w potrzebie. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Gram sporo czasu na serwerach większość graczy mnie zna jestem lubiany przez graczy . Byłem również adminem na TS, choć musiałem zrezygnować z przyczyn prywatnych , ale polecam tego TS bardzo miła ekipa. Inne informacje o sobie: Mam na imię Dawid , mieszkam w okolicach Wrocławia. Interesuję się sportem i elektryką , stąd też wybrałem się do technikum na zawód elektryka i bardzo jestem zadowolony z tego wyboru .
  7. Jestem graczem: nocnym / dziennym / porannym Nick jakiego używasz: smoker Wiek: 18 Staż gry na serwerze: 2 sezony Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: TAK sprawiałem takie funkcje typu admin i moderator na innych serwerach DayZ i wiem co i pięć w tych sprawach. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: Gram, długo na serwerze i myśle że ta ranga jest odpowiednia dla mnie chociaż nie chce o tym sam twierdzić ale nie jestem negatywnym graczem na serwerze , zawsze staram się pomagać graczom na serwerze jak tylko potrafię , jestem kulturalny nie mam zamiaru nadużywać tych praw i myślę że zawsze mogę pomóc na serwerze kiedy będzie potrzebna pomoc , dziękuje ślicznie z poważaniem smoker :) !
  8. smoki

    [ODRZUCONY] Stary Bywalec

    Imię: Dawid Wiek: 18 Od kiedy u nas grasz: 2 sezony Gram na serwerze: Gram na serwerze ponieważ jest bardzo przyjemny można powalyczć z przeciwnikami itp. Za co cenisz naszą sieć: Za to że jest bardzo fajny i polecam go zawsze rówieśnikom Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Ponieważ gram bardzo długo i myśle że taka ranga jest jak najbardziej odpowiednia dla mnie :) . Myśle ze na to zasługuje nie wiem jestem dobrym graczem . I oczywiście jak bym dostał to wspomógł bym serwer zakupem bazy :P. Prawie dzien w dzien jestem na jakims z waszych serwerow minimum 5-6h. Inne informacje o sobie: Jestem miłym przyjemnym graczem nie mam kar na serwerze ponieważ zawsze staram sie być odpowiedzialnym graczem.
  9. Rodzaj namiotu: Ultra x1 i duży x1 Link do kupionej bazy: http://fragujemy.com/topic/35575-baza/ Płatność: SMS
  10. Link do kupienia bazy: http://fragujemy.com/topic/35575-baza/ Kod zwrotny z SMS: ED2516
  11. Polecam gra wciągająca.
  12. Film bardzo rozwinięty oglądałem wszytkich części i naprawdę polecam .
  13. Polecam bardzo fajny film ;)
  14. smoki

    [KOSZ] eventy

    Czy dałoby radę robić więcej różnorodnych eventów na serwerze , poprostu czy jest taka opcja ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności