-
Postów
47 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
smoki
Emerytowany Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
1 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez smoki
-
Imię: Dawid Wiek: 20 Od kiedy u nas grasz: 4 lata Gram na serwerze: Mta Dayz i cs go Za co cenisz naszą sieć: Cenię waszą sieć za miła atmosferę i bardzo miłą administracja , która zawsze jest w stanie pomóc graczom w potrzebie. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Gram sporo czasu na serwerach większość graczy mnie zna jestem lubiany przez graczy . Byłem również adminem na TS, choć musiałem zrezygnować z przyczyn prywatnych , ale polecam tego TS bardzo miła ekipa. Inne informacje o sobie: Mam na imię Dawid , mieszkam w okolicach Wrocławia. Interesuję się sportem i elektryką , stąd też wybrałem się do technikum na zawód elektryka i bardzo jestem zadowolony z tego wyboru .
-
Tak , masz tam taki przedział związany z bazami tam napisz ten post.
-
Jestem za! Spotykałem się też nie raz kiedy oni zachowywali się nie kulturalnie.
-
Gitarka
-
Jestem graczem: nocnym / dziennym / porannym Nick jakiego używasz: smoker Wiek: 18 Staż gry na serwerze: 2 lata Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: TAK sprawiałem takie funkcje typu admin i moderator na innych serwerach DayZ. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: Gram, długo na serwerze i myśle że mogę podjąć się awansowania jeżeli oczywiście inni z administracji będą chcieć , zawsze staram się pomagać graczom na serwerze jak tylko potrafię , jestem kulturalny nie mam zamiaru nadużywać tych praw i myślę że zawsze mogę pomóc na serwerze kiedy będzie potrzebna pomoc i ogólnie staram się głosić dobre słowo o serwerze i zapraszać nowych graczy , dziękuje ślicznie z poważaniem smoker !
- 39 odpowiedzi
-
- szybka
- rekrutacja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Imię: Dawid Wiek: 18 Od kiedy u nas grasz: 2 lata Gram na serwerze: Mta Dayz i cs go Za co cenisz naszą sieć: Cenię waszą sieć za miła atmosferę i bardzo miłą administracja , która zawsze jest w stanie pomóc graczom w potrzebie. Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Gram sporo czasu na serwerach większość graczy mnie zna jestem lubiany przez graczy . Byłem również adminem na TS, choć musiałem zrezygnować z przyczyn prywatnych , ale polecam tego TS bardzo miła ekipa. Inne informacje o sobie: Mam na imię Dawid , mieszkam w okolicach Wrocławia. Interesuję się sportem i elektryką , stąd też wybrałem się do technikum na zawód elektryka i bardzo jestem zadowolony z tego wyboru .
-
Jestem graczem: nocnym / dziennym / porannym Nick jakiego używasz: smoker Wiek: 18 Staż gry na serwerze: 2 sezony Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś jakąkolwiek funkcję na MTA?: TAK sprawiałem takie funkcje typu admin i moderator na innych serwerach DayZ i wiem co i pięć w tych sprawach. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Pre-Moderatorem: Gram, długo na serwerze i myśle że ta ranga jest odpowiednia dla mnie chociaż nie chce o tym sam twierdzić ale nie jestem negatywnym graczem na serwerze , zawsze staram się pomagać graczom na serwerze jak tylko potrafię , jestem kulturalny nie mam zamiaru nadużywać tych praw i myślę że zawsze mogę pomóc na serwerze kiedy będzie potrzebna pomoc , dziękuje ślicznie z poważaniem smoker :) !
- 39 odpowiedzi
-
- 7
-
-
- szybka
- rekrutacja
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Imię: Dawid Wiek: 18 Od kiedy u nas grasz: 2 sezony Gram na serwerze: Gram na serwerze ponieważ jest bardzo przyjemny można powalyczć z przeciwnikami itp. Za co cenisz naszą sieć: Za to że jest bardzo fajny i polecam go zawsze rówieśnikom Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: Ponieważ gram bardzo długo i myśle że taka ranga jest jak najbardziej odpowiednia dla mnie :) . Myśle ze na to zasługuje nie wiem jestem dobrym graczem . I oczywiście jak bym dostał to wspomógł bym serwer zakupem bazy :P. Prawie dzien w dzien jestem na jakims z waszych serwerow minimum 5-6h. Inne informacje o sobie: Jestem miłym przyjemnym graczem nie mam kar na serwerze ponieważ zawsze staram sie być odpowiedzialnym graczem.
-
Rodzaj namiotu: Ultra x1 i duży x1 Link do kupionej bazy: http://fragujemy.com/topic/35575-baza/ Płatność: SMS
-
Link do kupienia bazy: http://fragujemy.com/topic/35575-baza/ Kod zwrotny z SMS: ED2516
-
Film bardzo rozwinięty oglądałem wszytkich części i naprawdę polecam .
- 6 odpowiedzi
-
- transformers
- wiek
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Polecam bardzo fajny film ;)
-
[CS:GO] WALDEK Z KIEPSKICH? CAŁY MIX W CSGO
smoki odpowiedział(a) na atraX.sO temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Ładnie :) -
Czy dałoby radę robić więcej różnorodnych eventów na serwerze , poprostu czy jest taka opcja ?
-
Więcej eventów różnorodnych w MTA DayZ.
-
Kiedy wchodzę na serwer to gdy się wszystko pobierze i juz się ma uruchomić to zostaje automatycznie kinkiety z serwera
