Skocz do zawartości
  • Postów

    501
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Semir

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Semir

  1. Okrągłe 10 przydałoby się zero jeszcze na końcu :)
  2. Cześć
  3. Jeżeli jest tak jak twierdzisz to zrezygnuję z nich i kupię chyba stare dobre fatality :D @ Temat do zamknięcia
  4. Dlaczego podróbki ?
  5. Witam planuję zakup tych słuchawek http://allegro.pl/sluchawki-geamingowe-steelseries-siberia-v1-gw24m-i4414473696.html Ktoś może jest w ich posiadaniu lub używał co możecie mi o nich powiedzieć są warte swojej ceny ? Trafne wypowiedzi nagradzam.
  6. Serwer trochę spadł w ranku proszę wszystkich którzy czytają temat chociaż o jeden głos na serwer GG ! Z góry serdecznie dziękuje :)
  7. Nawet gdy zostaniesz sam, niech cię nie przeraża nic, po przekroczeniu życia bram z bliskimi łączy nić, nawet gdy zostaniesz sam do końca swoich dni, pamiętaj, o tym że masz mnie, tego nie zmieni nikt

    1. LilemaN

      LilemaN

      Rap Cytaty :D

  8. Uzasadnij proszę swoje zdanie dlaczego średni? Jak dla mnie to dobry pomysł do promowania Fg na pewno lepszy niż siedzenie bezczynnie i patrzenie jak tracimy kolejnych graczy. Z tego co widać ankietowani również tak twierdzą, także ja ze swojej strony dalej proszę (Całą) ekipę administracji o wypowiedzenie się w temacie. Pozdrawiam.
  9. O to właśnie między innymi mi chodziło :)
  10. Witam wpadłem myślę na innowacyjny pomysł dotyczący naszego kochanego Fg. A mianowicie o co chodzi z akcją "Równy poziom" już tłumaczę : W każdym tygodniu wybieralibyśmy jeden z naszych serwerów który pod względem grywalności kuleje najbardziej, Oczywiście było by to wybierane w wolnym głosowaniu + H@ serwerów i Administatorzy mieli by troszkę więcej do powiedzenia, ale prosiłbym o obiektywną ocenę serwerów ! Po wybraniu serwera masowo głosowali byśmy na serwer na znanej wam stronce http://cssetti.pl/ W ten sposób co miesiąc każdy podnosił by się o poziom wyżej :) Głosujcie czy jesteście za czy przeciw.
  11. Mentorze każdy admin miewa różne pory o których grywa może akurat w te dni nie grywał wieczorem :) Wydaje mi się że wypowiedziało się już wystarczająco osób nie trzymajcie chłopaka dłużej w niepewności i przyjmijcie lub oddalcie podanie.
  12. A co tam poszło :)
  13. Właśnie jestem przy instalacji owego moda zapowiada się ciekawie dzięki za wstawkę :)
  14. Również się pisze :)
  15. Semir

    [KOSZ] Mapy

    Mi się fajnie gra na tej mapie ale skoro tak nalegacie to ją usuniemy.
  16. Po pierwsze wielkie podziękowania dla was panowie za ogromny nakład pracy i serce jakie w to włożyliście wyszło naprawdę zajebiście. Po zmianach które weszły dziś i wejdą na dniach pokuszę się o stwierdzenie, że na dzień dzisiejszy żadna sieć serwerów nie może się pochwalić tak rzetelną i pracowitą administracją ! @ Bono Gratulacje w pełni zasłużyłeś na to stanowisko :)
  17. Sprecyzuj bardziej jaki to będzie tablet, wtedy będziemy mogli podać ci więcej propozycji.
  18. Semir

    Przyspieszona rekrutacja

    @ Odświeżam potrzebujemy adminów także składać podania !
  19. Gratulacje wszystkim obyście nie spoczęli na laurach i dawali z siebie jak najwięcej :)
  20. Może i fajny ale na pewno nieprzydatny a raczej zbędny. Ludzie się naczytają i będą próbować każdego hacka po kolei.
  21. Semir

    [KOSZ] Mapy

    Co do gg_mini_inferno zostawił bym ją jeszcze na jakiś czas, ponieważ jest nowa ale jeśli się nie sprawdzi to faktycznie zostanie usunięta. Co do room_color mam to samo zdanie co Nesty fatalna mapa do usunięcia. gg_sands również potrzebuje czasu jest nowa i moim zdaniem ma potencjał. dust_2x2 oczywiście zostaje ponieważ nie zauważyłem spadku liczby graczy na tej mapie.
  22. Semir

    [KOSZ] Witam

    Cześć
  23. Proszę bardzo drogie słuchawki :) http://allegro.pl/super-oferta-sennheiser-rs-180-kurier-0zl-i4202245419.html
  24. Osobiście polecę ci słuchawki które pewnie spora część, by poleciła. http://allegro.pl/sluchawki-creative-fatal1ty-gaming-hs-800-fatality-i4143712060.html Miałem je prawie 2 lata dopóki brat nie urwał kabla. W tej cenie są to chyba najlepsze słuchawki do gamingu jakie możesz wybrać.Właśnie przymierzam się do zakupu drugiej pary. Plusy : -Odłączany mikrofon - Regulator glośności - Wygoda noszenia - Dobra jakość dźwięku - Odpowiednie wygłuszenie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności