Witam wpadłem myślę na innowacyjny pomysł dotyczący naszego kochanego Fg. A mianowicie o co chodzi z akcją "Równy poziom" już tłumaczę : W każdym tygodniu wybieralibyśmy jeden z naszych serwerów który pod względem grywalności kuleje najbardziej, Oczywiście było by to wybierane w wolnym głosowaniu + H@ serwerów i Administatorzy mieli by troszkę więcej do powiedzenia, ale prosiłbym o obiektywną ocenę serwerów ! Po wybraniu serwera masowo głosowali byśmy na serwer na znanej wam stronce http://cssetti.pl/ W ten sposób co miesiąc każdy podnosił by się o poziom wyżej :) Głosujcie czy jesteście za czy przeciw.