-
Skończyłem oglądanie tego serialu na 5 sezonie i nie żałuję, w związku z tym, że idą za nim potężne pieniądze będzie kręcony w nieskończoność. Pierwsze sezony były genialne teraz to już odmrażanie kotleta, szkoda, że robi się z tego serialu swoista Moda na sukces. Producenci nie wiedzą kiedy skończyć, Breaking Bad skończyło się na pięciu sezonach i teraz jest już niemal klasykiem.
-
Film w sumie bez fabuły, no ale sam Deadpool daje rady. Jak najbardziej warty polecenia.
- 9 odpowiedzi
-
- deadpool online
- online
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Straszne lagi, malo fpsow..
saymn odpowiedział(a) na ` Sabinkaa ;* ;D temat w Problemy i pytania z CS 1.6
` Sabinkaa ;* ;D, dnia 22 Marz 2016 - 19:14, napisał: na 32 bit i na 64 bit nie dziala ;) Możesz jaśniej? Jak wnioskuje próbowałaś już na obu systemach i nie działa? Bitowość systemu nie ma nic do tego, ja mam 64 i normalnie działa, obecnie instalowanie 32 bitowego jest już bezsensu. Ciężko tu cokolwiek rozstrzygnąć, czasami komp ma takie odpały i nic na nie nie poradzisz, może to być związane z uszkodzeniem jakiegoś podzespołu albo inną drobnostką jak już wszystkiego próbowałaś. U mnie przykładowo mam problem z CS:GO podczas match makingów mam niby zawsze pmiędzy 100 a 200 fps a cs działa jak na 30-60, próbowałem już wszystkiego i nic na to nie mogę poradzić. -
Jak już gra na 1024:768 to strzelam, że nie ma ustawionego wszystkiego na high :). i7 drugiej generacji powinna ciągnąć CS:GO dość dobrze, karta jednak nie zestarzała się tak dobrze i jej wydajność obecnie jest praktycznie żadna i choć CS:GO bazuje mocno na CPU to przy słabej karcie też może być problem. Spróbuj zrobić formata, zobaczyć jak gra idzie na innym Windowsie, zainstaluj najnowsze sterowniki, może wymiana pasty termoprzewodzącej pomoże. Możliwości jest mnóstwo.
-
Virtus.pro rozpoczęło bootcamp przed IEM w Katowicach
saymn odpowiedział(a) na TygryS temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Może się ogarną w końcu.- 1 odpowiedź
-
- virtuspro
- rozpoczęło
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Pochwalcie się teraz rangami po apdejcie :D Ja z orła na mgII(Choć trochę to też wina tego, że miałem miesiąc przerwy od mm)
-
[CS:GO] Nowy system rang!
saymn odpowiedział(a) na Warriaaat temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
@lepka ja z le spadłem na MG II ;) Szczerze gra mi się tak samo, a jednak dobrze, że takie coś wprowadzili bo co drugi gracz mający ponad 500h miał wysoką rangę, nie ważne czy miał skilla czy nie. Teraz gra jest ciekawsza bo ciężej wbić kolejne rangi , ja po spadku z szeryfa wygrałem chyba 7 pod rząd i nie było awansu, przegrałem 2-3 i kolejny spadek(takie cuda wiążą się ze zmianą progów punktów elo) -
Sorry muszę odpowiedzieć, jak prawie nie widać? Chyba dlatego, że za mało grasz, bo co ja wbijam na serwer ostatnio to albo inTemeistera spotykam, albo Nevera.
-
[CS:GO] Nowy system rang!
saymn odpowiedział(a) na Warriaaat temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Znowu istnieje coś takiego jak silver. :) -
Jestem adminem: nocnym / porannym / dziennym Nick jakiego używasz: saymn Wiek: 22 Staż gry CS:GO: 1159 godzin Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK (tylko nie wiem czy w 1.6 się liczy) Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: Zdecydowanie TAK :) Godziny w jakich grasz: Na serwerze można mnie spotkać o każdej porze, ostatnimi czasy mam luz na uczelni więc 24/7 :) Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [MINIMUM 3 ARGUMENTY] Na serwerze gram już dość długi czas, wg gametrackera jest to ponad 30h co plasuje mnie w top25 jeśli chodzi o czas gry. Mam już swoje lata więc nie chce zostać adminem by dla zabawy banować ludzi, po prostu często na serwerze spotykam się z bluzganiem i dzieciarnią(czego w dzisiejszym toksycznym community cs:go nie da się uniknąć) i wydaje mi się, że mogę coś z tym zrobić, by gra była przyjemniejsza dla wszystkich. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:135855760
- 72 odpowiedzi
-
- 3
-
-
- admina
- przyspieszona
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nie wyobrażam sobie gry na kropce ale często widzę na yt, że ludzie grają :). Ja osobiście gram na celowniku od Snaxa i naprawdę jest ok, nie potrzebuje tworzyć własnych cudów.
-
Postów
54 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
0 -
Darowizny
0.00 PLN
