Witam..
Mam duzy problem z csem. Tzn.. Gdy odpalam csa mam lagi jakbym miała sh . codzienie musze pobierac na nowo steam i cs (wtedy dziala) jesli nie pobiore ciagle sa lagi.. Fpsow mam 8 gora.. Komendy nic nie pomagaja.. Probowalam wszystkiego.. Robilam kilka razy format, wylaczalam synchronizacje pionowa, dodam ze mam windowsa 7 64bit.
:( :( pomoze ktos?