Skocz do zawartości

Rozmowy o serwerze DD2


GET

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano
 
GAME SERVER RANKING
Game Server Rank: 53rd (100th Percentile

 

 

 

Edit! 

 

 
GAME SERVER RANKING

Game Server Rank: 46th (100th Percentile

 

 

Zeszliśmy poniżej 50 rankingu! 

 

 

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • Właściciel
Opublikowano

Serwer jest już 39 w rankingu. Wyprzedziliśmy Multi-Head. Ponadto, dzisiaj w nocy mieliśmy jedyny serwer w Polsce całą noc pełny. Przed nami jest jeszcze DD2 Cs-Reload, dlatego niebawem będziemy TOP1.

 

@TOP1!

hpEmuqR.png

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

W końcu! :P

Teraz tylko więcej adminów i będzie git :) 

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Ja pierdole <fap><fap>, mówiłem jednak ze daje 15dni ale jak widac zajęło o polowe dni krócej. Brawo!

 

 
GAME SERVER RANKING
Game Server Rank: 23rd (100th Percentile
100th

Highest (past month): 23rd   Lowest (past month): 233rd

 

@edit

 

 

 
GAME SERVER RANKING
Game Server Rank: 21st (100th Percentile
100th

Highest (past month): 21st   Lowest (past month): 233rd

 

@edit

 

 

 
GAME SERVER RANKING
Game Server Rank: 20th (100th Percentile
100th

Highest (past month): 20th   Lowest (past month): 233rd

 

Już jesteśmy 20!!!

 

Zajmujemy już 19 miejsce! 

 

 

 
GAME SERVER RANKING
Game Server Rank: 19th (100th Percentile
100th
Highest (past month): 19th   Lowest (past month): 233rd
Opublikowano

Jest możliwość dodania m4 do menu rozszerzonego vipa, będąc w tt, oraz analogicznie w ct? Myślę, że skoro jest on rozszerzony, to powinien posiadać m4 w tt oraz ak w ct, skoro jest famas w tt. 5.

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano
 
GAME SERVER RANKING
Game Server Rank: 20th (100th Percentile
100th
Highest (past month): 18th   Lowest (past month): 233rd

 

 

Było by 18 ale niestety trzymamy się 20 w rankingu. Ogólnie to nie jest źle! :)

Opublikowano

Mało osób głosuje, więc tylko 20 ;)

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano
Mało osób głosuje, więc tylko 20  ;)

 

Głosowanie nie ma nic wspólnego z rankingiem GT.

Opublikowano
GAME SERVER RANKING

Game Server Rank: 15th (100th Percentile

 

 

Jest i TOP15 ! :D

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano
 
GAME SERVER RANKING
Game Server Rank: 14th (100th Percentile
100th

Highest (past month): 14th   Lowest (past month): 150th

 

Pomalutku się pniemy w górę!  <clap> 

Opublikowano

Na jakiej zasadzie działa ta topka ? W jaki sposób można piąć sie w góre ? Liczba graczy w stosunku do czasu czy jak ?

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

No jak serwer jest przez 24h full to rośnie się w rankingu i wyprzedza się serwery, które nie są pełne przez 24h. Nasz DD2 jeszcze nie jest przez 24h pełny, jednak po woli w nocy gra coraz więcej osób, więc rośniemy w rankingu. 

Opublikowano

aha, kumam. No kiedy nie wchodzę to jest pełny :)) No w nocy niestety nie moge grać ze względu na to iż rano mam do pracy. Ale mam nadzieję, że będziemy się wspinac coraz wyżej :) 

  • 2 tygodnie później...
  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

No juz serwer 13 w rankingu. Rano o 6 jak wchodzę to serwer full i prawie cały serwer graczy steam :o

Opublikowano

Jak zaczynałem przygodę z dd2, na serwerze było ok 5 steamów (ze mną włącznie) na 30 graczy. Teraz często jest 15 i więcej, także na plus ;)

Opublikowano

@Morex prawda, pamietam... ze steamow bylem ja, peshu, cycki, suvi, psycho, marcin, minus... i pompa tsk chyba, nie pamietam czy on s/ns byl. a reszta to byly ns i sie gralo wtedy... czasem wiecej na specta wchodzilem niz gralem :D

  • Zasłużony Fragowicz
Opublikowano

Pompka był NS, skurczybyk odpalony, jak ja zakupiłem steama to jedynie adminów widziałem ze steamem M@łpke, Heretica, xou`a, Peshu, Morexa, Cycki, Minusa.

Same boty ze steamem. Ale cieszy, jak NS robi się mniejszością. Zauważyłem, też jak ktoś nowy wbija na S to zostaje na dłużej, przez co często robi się fajna ekipa do grania.

  • Właściciel
Opublikowano

Czyli to, że nie posłuchałem większości i zacząłem reformować DD2 przyniosło efekty. Dzięki, podbudowuje mnie to.

Opublikowano

Mnie nie ma (na razie), więc atmosfera słaba hehe :D Zakupiłem słuchawki z'mikrofonem, więc będę rozkręcał towarzystwo :P

Opublikowano

Czyli to, że nie posłuchałem większości i zacząłem reformować DD2 przyniosło efekty. Dzięki, podbudowuje mnie to.

 

Outsaiderzy zawsze gora ;)

 

reformuj wszystko co potrzeba aby bylo jeszcze lepsze. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności