Skocz do zawartości
  • Postów

    43
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

PikA pikA #

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez PikA pikA #

  1. PikA pikA #

    [KOSZ] Rank ??

    Witam. Mam propozycje odnośnie ranku/top15.. Fajnie by było gdyby był wgrany rank na serwer. By była większa rywalizacja wśród graczy, a także adminów serwera.
  2. Dzięki wszystkim za pomoc. Kupie nowego kompa niedługo.. ;) Temat można zamknąć
  3. To tak : AMD Athlon 64 Processor 3200+, MMX, 3DNow, ~2.0GHz Pamięć 1024MB RAM GeForce 7300 GT
  4. O jakie ustawienia Tobie chodzi ??? Nie działa.. ;(
  5. Przepraszam za wiadomość. Nie tutaj napisałem.
  6. Ale nie rozumiem tego, że jak wchodzę w cs go i mam te całe menu i wchodzę na serwer to od razu mi się fps'y zmniejszają tak to w menu mam 100/150/200 fps'ów. W grze 10/15. Komendami też próbowałem ale jeszcze zobaczę... Spam się robi.. xD
  7. Wiedźmin ma wiele cech dla, której ją lubię.. Podobna grafika do cs:go.. Ogółem fajna.
  8. 10 dochodzi do 15... :(
  9. Po prostu MEGAA ! Ciekawy filmik, Fragmovie też fajne... 1.58 ? - What :D
  10. PikA pikA #

    [KOSZ] FIFA 15 Crack

    Tak samo jak powiedział kolega z góry. Po nowym roku na 100% będzie.
  11. Siemka. Mam problem z lagami, bo jak gram w go to strasznie mi się tnie.. Nie da się grać w ogóle. Windows XP. Proszę o wszelką pomoc. Próbowałem już wszystkiego i dalej są lagi...xD.
  12. PikA pikA #

    [KOSZ] [KOSZ] Pytanie.

    Powitać ^^ Mam dla was pytanie, bo trochę mi laguje w cs:go .. I nie wiem jak tego się pozbyć.. Windows XP.. Na W7 lepiej działa ale no niestety..xD Więc proszę o wszelką pomoc. Wszystkiego próbowałem i nici z tego..
  13. Ja gram w go normalnie ,a mam 7 tysięcy około grafiki... A wymagane to 8600 Geforce czy coś takiego.. Lub powyżej. Ale trochę mi laguje.. ;c
  14. O boshe.. Jak to zleciało.. Dokładnie 9 lat temu sobie grałem jako 9 - letnie dziecko :D
  15. +5
  16. PikA pikA #

    [KOSZ] c0nst Grafika.

    Od 1 do 10 ? Przyznałbym Ci 11 za prace nr 1,2,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15 :D Ciekawe prace.. Najbardziej mi się podobała 6/7
  17. Teraz już wiem jaki jest problem. :) Dzięki za info..
  18. FCBarcelona <3 Z Polski - Lech Poznań <3
  19. 45 ^^
  20. Zgadzam się z Tobą. No powiem ,że lekki odpał .. Jeszcze tego nie widziałem ale się tym nie interesuje ale to jak zostało stworzone to zaskakuje mnie.
  21. PikA pikA #

    Czego Słuchacie xd

    Ja obecnie słucham rapu/hip hop'u. Przykład :
  22. "W życiu piękne tylko chwile są, Smak radości wymieszany z gorzką łzą. W życiu piękne tylko momenty są, Nim pochłonie je czasu oceanu toń."

  23. W 100 % się z Tobą zgodzę. Ale skąd to wytrzasnąłeś ?:D
  24. Bieganie fajne. Tylko ,że trzeba bardzo dużo biegać.. Ja raz biegałem po parę km... A teraz cienko :D
  25. +5 :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności