Skocz do zawartości
  • Postów

    1 979
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

KAKAOWE OKO SAURONA

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    33
  • Darowizny

    250.00 PLN 

Treść opublikowana przez KAKAOWE OKO SAURONA

  1. Cały czas czekamy na łatkę od twórców reHLDS. Aktualnie z tego co widzę mamy już przyczynę problemu i prawdopodobny fix. https://github.com/s1lentq/ReGameDLL_CS/issues/804 https://github.com/s1lentq/ReGameDLL_CS/pull/803/commits/d97482640a3e87edff05094926e609c3ced7d28c
  2. Wykluczony Fragujemy.com SpeedRun Any% 41:18.

     

     

    Noice Thats Nice GIF

  3. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  4. Polecam HyperX Cloud II https://www.ceneo.pl/36068160
  5. La cocaïna, la cocaïna

     

     

    fb1.gif

    1. ZappeR

      ZappeR

      aż sobie na Djembie pogram do tego :D

  6. Ja na stałych 240 nie jestem w stanie zrobić więcej niż 3 skoków, bo łapię autostopa. Ogólnie silnik GoldSRC nie jest przygotowany na więcej niż 150fps. Wartości 150fps+ korzysta się w sumie tylko na deathrunach, bo im więcej fps, tym szybciej się rozpędzasz. A tak, zalecany w dalszym ciągu max 100.
  7. https://fragujemy.com/forum/395-cs-16-csgo-wsparcie-techniczne/
  8. Witam w naszych skromnych progach
  9. Uszanowanie! Informuję, że nie dotarło do nas pismo od Pana. Czy może wysłać Pan pozew ponownie, bo zapewne zgubili na poczcie?

  10. Stóweczka! A może raczej Seteczka! :fg_face_kek:

    1. Kubuś :>

      Kubuś :>

      Seteczka już była ^^ dzięki <3

  11. GG 14016012637.png

    1. DREAM DEALER

      DREAM DEALER

      U mnie słabiej ale wystarczająco. 

      222111.thumb.png.29df4ba0a3c158f894bd5d4e55e9a1e3.png

    2. ner7us

      ner7us

      Tak to jest jak się somsiadowi kradnie

  12. Owocnej współpracy
  13. Ban został nałożony przez serwer z powodu lagów. Ot cała informacja.
  14. Oh wait... Cofam... Koleżka ma wykluczonego na forum. @ RUINER
  15.  

    1. Sweet_Candy

      Sweet_Candy

      @ Sauri  techno mnie ogólnie nie leży, ale utwór nie jest zły. Czekam na kolejny kawałek :) 

  16. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  17. Napisz temat ponownie jak nauczysz się poprawnie czytać ze zrozumieniem i odpowiednio uzupełniać formularze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności