Skocz do zawartości
  • Postów

    99
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Letaryat

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Letaryat

  1. zaraz cie schrupam ^w^
    IMG_7285(1).thumb.jpg.9c97e6cddcd2557ef29234d2738f1585.jpg

    1. BEST 4K4 BOSS

      BEST 4K4 BOSS

      W końcu się pomylisz i zrobisz zdjęcie swojej facjaty gagatku, wyślesz tu.. ale będzie za poźno żeby cofnąć :fg_face_kek:

    2. Letaryat
    3. Letaryat

      Letaryat

      o kruci przednia kamerka sie przypadkiem odpalila i zrobilem zdjecie swojej mordki ale ze mnie glupol

  2. :fg_pepe_jail:
    obraz.png.0099631bde590d625b8ca31bbbf09589.png

    1. Letaryat

      Letaryat

      a chlop co scamuje ludzi dalej bez bana XDDDD

    2. GET

      GET

      No cóż, takie standardy tego zjebanego forum i kolesiostwa by chuj jebany Weak.

  3. W końcu idol z czerwonym kolorem
  4. pewnie ja, @ BEST 4K4 BOSS , @ Wheatley , @ esej
  5. Ale przystojny kawaler z ciebie wyrosl. Pewno wszystkie panny sie za toba ogladaja.

  6. GRZES GDZIE TWOJA RANGUNIA (╯︵╰,)

  7. na dobranoc dla mojego 3 ulubionego chlopaka

     

     

  8. @ Wheatley kolega w potrzebie
  9. Patrzyłem na ciebie przez szyby, pukałem do ciebie przez szkło

    1. BEST 4K4 BOSS

      BEST 4K4 BOSS

      Puknij to ty się w głowę @ Letaryat

  10. 20230901071542_1.thumb.jpg.40dbee83dd571fe4ff95a3df6832ed24.jpg

    a ty co? dalej jakis csgo :fg_pepe_ez:

  11. wspaniale miec takiego uzdolnionego chlopaka
  12. mam cos na oku, cie-ciebie po zmroku

    :*

    1. BEST 4K4 BOSS

      BEST 4K4 BOSS

      Lepiej daj szanse @ GET  za mną się oglądają kasjerki...

    2. Letaryat

      Letaryat

      jego nie chce bo jest niemily dla mnie

  13. o ty mendo
  14. dziekujemy za podwyzszanie jakosci waszych poteznych serwerow oby przerwa nie trwala tak dlugo jak przerwa z dzialaniem forum
  15. najlepszego wersik kochanie

     

  16. kontencik
  17. DZIEKI CI O PANIE
  18. nie zamkneliscie to sobie wrzuce
    wspaniale
  19. lolicony przejmuja forum
  20. A po co skoro moj mentor zyciowy zniknal na zawsze Szkoda, ze nie moze tego widziec. Nowe logo sliczne. Zwlaszcza, ze jest mniejszy burdel z napisami ale stare mialo swoj taki klimacik. Zmiany na plus. Miejmy nadzieje, ze nie pierdyknie kiedy wyjdzie CS2 :3
  21. coz za wspanialy kontent
  22. jestem teraz taki fajny jak moj discord kitten @ Wheatley

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności