Skocz do zawartości
  • Postów

    1 342
  • Wpisów na chatbox

    2
  • Dołączył

Ruku

[MC] Opiekun Serwera Minecraft
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    16
  • Darowizny

    30.00 PLN 

Treść opublikowana przez Ruku

  1. @ pejtrycz @ VetraX Jasiek tańce lasu już w finale nie przejdą .
  2. Wszystkiego Najlepszego ;3

  3. Dziękuję za oddanie głosów. Zamykamy głosowanie na uczestników . Oto zwycięzcy głosowania. @ pejtrycz @ .jasiek Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy WIELKI FINAŁ naszej zabawy ! Pytanie brzmi... ,,Kto lepiej tańczy ?,, @ .jasiek czy @ pejtrycz ? Walka o zwycięstwo @ VetraX czy @ psiaq* ? Walka o 3 miejsce Głosujmy w komentarzach!
  4. @ .jasiek @ pejtrycz Ależ to będzie ekscytujący pojedynek.
  5. Dziękuję za oddanie głosów. Zamykamy głosowanie na uczestników 3 etapu. Oto zwycięzcy głosowania. @ .jasiek @ psiaq* @ pejtrycz @ VetraX Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy półfinał naszej zabawy. Liczą się wszystkie aktywne pary w tabeli. Pytanie brzmi... ,,Kto szybciej uciekłby z escape roomu ?,, @ .jasiek czy @ psiaq* @ pejtrycz czy @ VetraX Głosujmy w komentarzach!
  6. @ .jasiek podbije każde serce ? @ psiaq* @ moonlight @ VetraX
  7. Dziękuję za oddanie głosów. Zamykamy głosowanie na uczestników 2 etapu. Oto zwycięzcy głosowania. @ pejtrycz @ moonlight @ Kodzak @ VetraX @ .jasiek @ PACIU @ WasterPl @ psiaq* Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy 3 etap naszej zabawy. Liczą się wszystkie aktywne pary w tabeli. Pytanie brzmi... ,,Kto jest lepszy w podbijaniu serc?,, @ .jasiek czy @ PACIU @ WasterPl czy @ psiaq* @ pejtrycz czy @ moonlight @ Kodzak czy @ VetraX Głosujmy w komentarzach!
  8. Witaj ! Mam nadzieję, że szybko się u nas zadomowisz na długo ;3
  9. @ .jasiek owoce leśne ? @ PACIU i jego pyszny chlebek @ WasterPl @ psiaq* @ pejtrycz @ xvnvx i...... ciasteczka z heroiną ? @ Kodzak @ Unnamed
  10. Dziękuję za oddanie głosów. Zamykamy głosowanie na 2 grupę uczestników. Oto zwycięzcy z 2 głosowania. @ pejtrycz @ Hayu @ xvnvx @ ELSO?! @ Kodzak @ TURBO LACZEK @ Unnamed @ VetraX Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy 2 etap naszej zabawy. Liczą się wszystkie aktywne pary w tabeli. Pytanie brzmi... ,,Kto lepiej gotuje ?,, @ .jasiek czy @ Queen of Hell @ Wersess czy @ PACIU @ Leaviel czy @ WasterPl @ psiaq* czy @ Kocmouch @ pejtrycz czy @ Hayu @ xvnvx czy @ ELSO?! @ Kodzak czy @ TURBO LACZEK @ Unnamed czy @ VetraX Głosujmy w komentarzach!
  11. Głos oddany
  12. @ WiolQa @ E.R @ xvnvx @ Damo @ Buska KOX @ TURBO LACZEK @ UnnamedRS @ VetraX
  13. Dziękuję za oddanie głosów. Zamykamy głosowanie na 1 grupę uczestników. Oto zwycięzcy z pierwszego głosowania. @ .jasiek @ Queen of Hell @ Wersess @ PACIU @ Leaviel @ WasterPl @ psiaq* @ Kocmouch Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy 2 rundę naszej zabawy. Liczą się tylko pary z prawej strony tabeli. Pytanie brzmi tak samo jak ostatnio.... ,,Kto lepiej poradziłby sobie na bezludnej wyspie?,, Głosujmy w komentarzach! @ WiolQa czy @ pejtrycz @ E.R czy @ Hayu @ xvnvx czy @ gtx @ ELSO?! czy @ Damo @ Buska KOX czy @ Kodzak @ Yoh. czy @ TURBO LACZEK @ UnnamedRS czy @ Sowiusz @ VetraX czy @ Espaniol
  14. @ Koko. rozpisz to proszę.
  15. @ .jasiek @ M4A1. z koniem i wojskiem @ Mr. Ricio walnie super domek na wyspie jak w minecraft @ PACIU @ PoLaR @ WasterPl @ psiaq* @ Kocmouch
  16. Witajcie Fragowicze! Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy nową zabawę o nazwie ,,Your Choice,,. Zabawa ma na celu wyłonienie ,,Najlepszego Fragowicza,,. Każdy z Was może głosować w komentarzu na jedną osobę z pary. Przykładowe pytanie: ,,Kto lepiej rozpala ogień,, Waszym zadaniem jest wyznaczyć kto według Was z danej pary sprawdziłby się w tym najlepiej. Regulamin: - Your Choice ma na celu zabawę, tudzież rozrywkę stworzoną dla forumowiczów. - Zakaz tworzenia własnych par. - Głosowanie odbywać się będzie co 2 dni (półfinałowa i finałowa rozgrywka trwała będzie 3 dni). - W razie dogrywki zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia głosowania o jeden dzień. - Po wytypowaniu osoby wpisujemy jej nick w komentarzu pod postem. - UWAGA! Głosować możemy tylko i wyłącznie na jedną osobę z danej pary. - Każda tura (gdzie tura to głosowanie na kandydatów na danym szczeblu) podzielona jest na dwie części. Pierwsza część to głosowanie na pary z lewej strony, a druga na pary z prawej. - Pytanie zmienia się co turę, nie co część! To znaczy: W pierwsze turze mierzymy się z pytaniem „Kto potrafi więcej zjeść”, to pytanie obejmuje zarówno osoby po lewej i prawej stronie. - Osoba z pary, która uzyska mniejszą ilość głosów odpada. - Gdy dojdzie do sytuacji, w której dwie osoby uzyskają taką samą ilość głosów odbędzie się dogrywka. Obejmowała ona będzie dodatkowe pytanie. - Gracz biorący udział w zabawie może głosować na każdą parę poza swoją. Przedstawmy więc naszych uczestników ! Grupa 1 @ .jasiek vs @ Raien @ M4A1. vs @ Queen of Hell @ Wersess vs @ Mr. Ricio @ Paciaciak vs@ PACIU @ Leaviel vs @ PoLaR @ WasterPl vs @ krabmarek @ TheExorcist11 vs @ psiaq* @ bygi vs @ Kocmouch Grupa 2 @ WiolQa vs @ pejtrycz @ E.R vs @ Hayu @ xvnvx vs @ gtx @ ELSO?! vs @ Damo @ Buska KOX vs @ Kodzak @ Yoh. vs @ TURBO LACZEK @ UnnamedRS vs @ Sowiusz @ VetraX vs @ Espaniol Nagroda Fragowicz który wygra naszą grę otrzyma nagrodę niespodziankę w której może znajdować się wszystko! Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy 1 rundę naszej zabawy. Liczą się tylko pary z lewej strony tabeli. Pierwsze pytanie brzmi... ,,Kto lepiej poradziłby sobie na bezludnej wyspie?,, Głosujmy w komentarzach! @ .jasiek czy @ Raien ? @ M4A1. czy @ Queen of Hell ? @ Wersess czy @ Mr. Ricio ? @ Paciaciak czy @ PACIU ? @ Leaviel czy @ PoLaR ? @ WasterPl czy @ krabmarek ? @ TheExorcist11 czy @ psiaq* ? @ bygi czy @ Kocmouch ? Specjalne podziękowania dla @ UnnamedRS za wykonanie grafik na potrzeby zabawy.
  17. Gratuluję Gąbka ;3
  18. 30/60. Oj kiepsko kiepsko
  19. Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Moderator Forum Imię: Maksymilian Aktualny wiek: 16 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: Ostatnio bardzo staram się angażować w projekt ,,Fragujemy,,. Gram sobie na swoim serwerku, w wolnym czasie pomagam administracji only awp noscope. Możecie zaobserwować że od jakiegoś czasu jestem bardzo aktywny na forum, czy to w tematach pomagam użytkownikom czy to nawet na shoutboxie staram się być aktywny. Jestem osobą pracowitą,sumienną,spokojną, otwartą na nowe doświadczenia oraz bardzo szybko się uczę i wchłaniam nową wiedzę. W waszych głowach może pojawić się pytanie ,, Dopiero co został redaktorem a jeszcze na moderatora się pcha?,,. No jakoś tak wyszło. Myślę, że warto spróbować swoich sił jeżeli się czegoś chce, jak to mówi @ M4A1. ,,Zawsze można spróbować,,. Zajmowałem się kiedyś moderacją forum innej sieci, niestety już tam mnie nie ma bo pozbyli się mnie pewnego razu. Praktycznie bardzo często jestem ,,online,, nawet jeśli nie mogę grać w gry to siedzę na laptopie lub komórce i przeglądam sieć. Wydaję mi się że dam radę udźwignąć obowiązki moderatora forum i chciałbym się sprawdzić także tu w tej roli czy dam radę. Bardzo zżyłem się z tym projektem, chciałbym być jak najbardziej jego częścią. Dobrze dogaduję się z moderatorami ( @ Mr. Ricio oraz @ Wersess ). Chciałbym was trochę odciążyć od obowiązków. Dodatkowe informacje: Myślę, że większość osób mnie już trochę poznała np. z podania które znajduję się wyżej, ale co mi szkodzi, rozpiszę się jeszcze raz. Mam na imię Maksymilian, mieszkam w Bydgoszczy i chodzę do prywatnej szkoły na profil MAT-FIZ-INF. W przyszłości jednak chciałbym sprzeciwić się planom rodziców, oni chcą mnie wysłać na studia informatyczne lub techniczne, ja chciałbym iść na medycynę, pomagać potrzebującym. Kiedyś byłem moderatorem (przez około rok czasu) na innej sieci która teraz została przerobiona na forum o grach. W wolnym czasie ( czyli prawie ciągle, nawet na przerwach w szkole) siedzę w ,,sieci,,. Jestem osobą która ma już za sobą wiele projektów, mniejszy czy większy bez znaczenia. Nie umiem wysiedzieć zbyt długo bez angażowania się w jakąś społeczność bez różnicy czy w internecie czy w świecie realnym. Jeśli ktoś by chciał poznać co robiłem przez +/- 8 lat odkąd pierwszy raz zostałem w jakimś projekcie członkiem administracji, lub dowiedzieć się więcej o mojej osobie zachęcam do bliższej rozmowy w wiadomości prywatnej. Jeśli chodzi o pisanie różnego rodzaju tekstów, mam lekki problem. Zawsze piszę jak najdłuższe zdania nie rozbijając ich na mniejsze, staram się pracować nad poprawą tego. Pozdrawiam Maksymilian
  20. Ajkocik gratki, ogarniaj tam tego paina ogarniaj....
  21. No szefunciu gratuluję ;3
  22. Gratuluję !
  23. Gratuluję !
  24. Gratuluję !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności