Skocz do zawartości
  • Postów

    1 342
  • Wpisów na chatbox

    2
  • Dołączył

Ruku

[MC] Opiekun Serwera Minecraft
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    16
  • Darowizny

    30.00 PLN 

Treść opublikowana przez Ruku

  1. Ruku

    [KOSZ] .

    Wczoraj domyślałem się, że taki temat raczej powstanie... @ liquZz po pierwsze, wiesz przecież jaka jest wina w tym @ DisneyFlowek bo wczoraj sam go wkopałeś na ts3 jak rozmawialiśmy. To nie jest tak, że my wyjebaliśmy go od razu i nie wiemy jak było i kto kłamie. Wczoraj poświeciłem parę godzin by ustalić jak to było i porozmawiać z paroma osobami, z doświadczenia wiem, że niektórzy ludzie to ..... i potrafią czasem przekręcić coś. @ DisneyFlowek sam sobie wbił nóż w plecy przy naszej wczorajszej rozmowie gdzie głupio się tłumaczył, że on przecież zrobił dobrze dla forum bo zachęcił ludzi do jego oglądania.... No dzięki za ponad 10 multikont i demko które musiałem sprawdzać, strasznie pomogłeś... Zostawmy już Flowka w spokoju i przejdzmy do tego pierdzielenia na poprawę humoru. Nie pakuj wszystkich do jednego worka, każdy serwer naszej sieci jest inny i zapewniam Ciebie, że na naszej sieci nie panuje kolesiostwo. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia to pisz odpowiedni temat tutaj -- https://fragujemy.com/forum/870-mirage_64-skargi-na-adminów-i-graczy/ Podałeś przykład @ somehoww oraz screeny na jego wine, no zaprzeczyć nie można bo on jest osobą która potrafi dopierdolić komuś bo tak mu się podoba, a jako osoba funkcyjna powinien reprezentować jakiś poziom. Wy jesteście tak nierozgarnięci, że zamiast napisać ładny temacik nwm skarga czy coś to wyciągacie takie pierdoły w takich tematach bo macie ból dupy i wam się argumenty kończą. A co do spraw łóżkowych... Jak tak lubisz ten temat to zrób se konto na datezone i tam się ludziom wpierdalaj do łóżka a nie tutaj wylewasz swoje żale. Jednak @ liquZz ja na twoim miejscu bym tak nie podskakiwał bo te multikonta to jest głownie twoja sprawka bo poprosiłeś o nie kolegów. Jak dla mnie jest to zwykłe cwaniactwo i hipokryzja. Ja wczoraj parę godzin poświeciłem by nie było przekręcania, manipulowania i by każdy z was miał opcję opowiedzieć jak było a potem wbija taki @ DisneyFlowek który początkowo nie wie o co chodzi przecież on nie żebrał o reputacje, zmienił zdanie jak powiedzieliśmy, że mamy ss'y jak żebra na steam. Później sobie stwierdził, że on przecież dobrze robi dla forum bo tam ludzi sprowadza. Na koniec jak już @ GET wspomniał obejrzyj sobie reżysera życia... Pozdrawiam Najlepszy lizodup na rangi tej sieci Maks
  2. Dawaj rozkręcamy tą imprezę w Żorach.

     

     

    1. Damo

      Damo

      Widzę, że kolega @ Assasin05  z moich okolic ~30km :D

  3. Ruku

    [KOSZ] Mordka starej Torri

    Jak chcesz mogę dać Tobie namiary na pewnego dżentelmena o nicku ,,Sznycel,,. Chyba byście się dogadali
  4. Congratulations Goldzik, pilnuj serwerka ❤️
  5. Tak się wypierałaś, że nie jesteś ts-owym nolifem

    image.png

    1. Kociaczek

      Kociaczek

      Hahahahaha to są jakieś pomówienia ?????

  6. Kiedy jedziemy do Gulgu?

    1. P1xa

      P1xa

      Jak najszybciej :D !

  7. Gratuluję i życzę powodzenia
  8. No Damo damo, gratuluję Tobie Dasz sobie radę jako opiekun.
  9. Gratuluję Paulinka ❤️. Na pewno super ten serwer poprowadzisz P.S Bartuś się ucieszy xd
  10. Gratuluję!
  11. Gratuluję @ luter i powodzenia na serwerze!
  12. Gratuluję i powodzenia na serwerku
  13. Gratuluję @ Assasin05 ! Życzę Tobie wiele cierpliwości na tym surfie
  14. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
  15. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
  16. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
  17. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
  18. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
  19. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
  20. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
  21. Gratuluję @ Cutie dog i życzę powodzenia!
  22. Po ile truskawki masz?

  23. -Nie podałeś GT -Podanie trochę zbyt kolorowe -Dopiero zacząłeś grać na 3mapsie ale przy obecnej ilości graczy na serwerze myślę, że jak jesteś gotów poświecić dziennie z 30 minut i uciągnąć 2 serwery to można dać Tobie szanse -Jesteś osobą ogarniętą, odpowiedzialną -Dodatkowy admin na serwerze na pewno się przyda. -Nie wiem czy @ Buska KOX nam Ciebie wypożyczy xd. Podsumowując myślę, że można dać chłopakowi szanse.
  24. Gratuluję @ Damo . Sędziuj sprawiedliwie ❤️
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności