Witajcie !
W tym temacie zbiorę propozycję odnośnie serwera 3 Maps
Zmiana komunikacji po śmierci
Według mnie, jest to najpotrzebniejsza zmiana z tym wszystkich. Powinno być tak samo jak na Mirage 128TR czyli jak na zwykłym mmie. Drużyna nawet po śmierci widzi tylko swoich sojuszników a nie przeciwnika. Na 3 maps po śmierci drużyna widzi także przeciwnika. Co prawda żyjące osoby nie słyszą info na mikrofonie ale potrafią czytac czat a admin nie może sprawdzić czy ktoś podpowiada bo nie widzi czatu druzynowego przeciwnika. Jest to też nie fajne pod tym wzgledem ze nie mozna podac swojemu teamowi po śmierci infa tylko trzeba pisać a podczas walki tego się zwyczajnie nie czyta.
Kraj pochodzenia
Ta propozycja jest czysto kosmetyczna, chodzi mi o takie flagi jakie sa na serwerze Retake przy nickach z jakiego kraju pochodzi.
Nowe komendy
Proponuję dodać komendę !rs która jest na innych serwerach naszej sieci. Gracze często o nią pytają. Proponuję także dodać anty afk lub komendy votekick,votemute ze względu na dużą ilość osób afczących cała mape lub osób przeszkadzających w grze.
Dodanie dodatków dla VIP
Serwer 3 Maps nie jest nastawiony pod tryb turniejowy tylko bardziej pod szybki i ciekawy meczyk. Proponuję dodać do usługi vip parę nowych opcji np;
Healthshot
Podwójny skok
Hp za zabójstwo
Granat WH
Myślę, że zachęciło by to graczy do zakupu usługi.
Głosowanie na zwycięską drużynę
Gracze na początku rundy będą mogli poprzez odpowiednią komendę głosować na drużynę która ma wygrać, może być to czysto dla zabawy. Można zrobić także jakąś topke głosowań kto ile razy miał racje odnośnie wyniku meczu.
Losowy VIP na starcie mapy
Na rozpoczęcie każdej mapy byłby losowany jeden darmowy vip na całą mapę. Pozwoliło by to graczom zapoznać się z daną usługą oraz zachęcić ich do zakupu takiej usługi w przyszłości.
VIP dla najlepszych graczy
Jak pewnie wiecie na naszym serwerze co jakiś czas odbywa się reset rang. W tym pomyślę chodzi o to aby gracze z top 10 dostawali odpowiednio nagrody za wbijanie tych pkt. Dodatkowym pomysłem do tego jest to aby było to przyznawane tylko przez wypisanie wniosku na forum co zachęciłoby graczy do wchodzenia na forum.
Moja propozycja nagród:
Miejsce 1 - VIP 30 DNI ?
Miejsce 2 - VIP 7 DNI ?
Miejsce 3 - VIP 4 DNI ?
Dodatkowe wiadomości na chacie
Kolejną propozycją są automatyczne wiadomości typu ,,Potrzebujesz pomocy ? Widzisz osobę używającą wspomagacze ? Zgłoś to na u@ !,, lub ,, Zapraszamy na nasze forum fragujemy.com aby zapoznać się z życiem serwera i nie przegapić nowych konkursów,,. Wiadomości pojawiałby się w odstępie około 2-3 minut. Na serwerze Retake przydałaby się też automatyczna wiadomość o rekrutacji na admina.
Limit AWP
Proponuję zwiększenie limitu AWP do 2 sztuk w drużynie. Po wielu testach i pytaniach skierowanych do graczy ta liczba wydaję się najbardziej optymalna.
Zachęcam do wypowiadaniu się na temat zaproponowanych zmian
Przerzucanie graczy
Można by też dorzucić do panelu admina opcję przerzucania graczy do innej drużyny. Opcja ta ułatwia balans drużyn i przenoszenie osób co ciągle zmieniają drużynę na wygrywającą
*Temat zostanie edytowany jeżeli przybędą nowe propozycję lub dacie pomysł jak zmienić te zamieszczone wyżej.