Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Redaktor
Imię: Maksymilian Aktualny wiek: 16
Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję:
-Jestem osobą otwartą na współprace z nowymi ludźmi
-Chętnie piszę różne poradniki/teksty/nowinki/wpisy zachęcające inne osoby do integracji
-Jestem osobą która potrafi ładnie i czytelnie zredagować tekst, staram się nie popełniać błędów w pisowni
-Często siedzę w internecie/ na forach, czy to w domu w przerwie między meczykami cs-a czy to w szkole na przerwach.
-Chciałbym spróbować swoich sił w tej roli, prowadzić wywiady,do ostrzału lub inne podobne formy. Kto wie, może sam stworze jakąś nową ,,dziedzinę,, na tym forum.
-Prowadzę grupkę na steam gdzie co jakiś czas publikuje nowinki ze świata,promocje na gry lub też otwieram jakieś dyskusje na dany temat
Dodatkowe informacje: Hejka ! Mam na imię Maksymilian wolę Maks. Mam 16 lat i mieszkam od urodzenia w Bydgoszczy. Chodzę do prywatnego liceum oraz mam rozszerzone przedmioty (fizyka,informatyka,matematyka). Po szkole mam parę hobby, bardzo lubię strzelectwo,jazdę konno a zdecydowanie moim ulubionym zajęciem,pasją jest ratownictwo. Jestem instruktorem/sędzią/ratownikiem pierwszej pomocy. W przyszłości właśnie będę chciał iść w medycynę i dołączyć do Grupy Ratownictwa Medycznego PCK. W wieku 6 lat około brat uczył mnie grać w gry, pierw było to GTA; San Andreas gdzie już w wieku 7-8 lat zostałem pewnego rodzaju ,,adminem,, wspieranym przez brata, od tego czasu miałem już wiele funkcji administracyjnych. Przez 4 lata byłem adminem w minecrafcie później w cs:go na serwerach TTT. Lubię angażować się w różne sprawy/projekty i grupy osób.
Pozdrawiam
Maks