Skocz do zawartości
  • Postów

    1 342
  • Wpisów na chatbox

    2
  • Dołączył

Ruku

[MC] Opiekun Serwera Minecraft
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    16
  • Darowizny

    30.00 PLN 

Treść opublikowana przez Ruku

  1. Gratuluję !
  2. Ok pogrywam trochę na awp więc się wypowiem -napisałeś 2 podania -GT -konto pod podanie -nie widziałem cię na serwerze +bardzo ale to bardzo brakuje adminów. Szczególnie jak widzę zachowanie niektorych osób a w szczególności pewnego gracza 12 letniego który co 3 słowo mówi przeklanestwo lub wyzywa ostrzega ludzi że adm wchodzi i wgl podpuszcza innych do łamania regulaminu ja wgl się dziwię skąd ta osoba ma tam taki autorytet że taka zadymę robi ale dobra. Niestety nie widziałem cię na serwerze, chwilowo daje ci neutral/małe tak bo brakuje osób które ogarną trochę sytuację na serwerze bo ja chodzę po różnych serwerach sieci ale takich sytuacji jak tam to jeszcze nie widziałem, ufam też rolnikowi on zna się na ludziach.
  3. 40/45 Głupie wodospady
  4. Gratuluje
  5. Rangę, jaką chciałbym otrzymać: Redaktor Imię: Maksymilian Aktualny wiek: 16 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś pełnić wskazaną funkcję: -Jestem osobą otwartą na współprace z nowymi ludźmi -Chętnie piszę różne poradniki/teksty/nowinki/wpisy zachęcające inne osoby do integracji -Jestem osobą która potrafi ładnie i czytelnie zredagować tekst, staram się nie popełniać błędów w pisowni -Często siedzę w internecie/ na forach, czy to w domu w przerwie między meczykami cs-a czy to w szkole na przerwach. -Chciałbym spróbować swoich sił w tej roli, prowadzić wywiady,do ostrzału lub inne podobne formy. Kto wie, może sam stworze jakąś nową ,,dziedzinę,, na tym forum. -Prowadzę grupkę na steam gdzie co jakiś czas publikuje nowinki ze świata,promocje na gry lub też otwieram jakieś dyskusje na dany temat Dodatkowe informacje: Hejka ! Mam na imię Maksymilian wolę Maks. Mam 16 lat i mieszkam od urodzenia w Bydgoszczy. Chodzę do prywatnego liceum oraz mam rozszerzone przedmioty (fizyka,informatyka,matematyka). Po szkole mam parę hobby, bardzo lubię strzelectwo,jazdę konno a zdecydowanie moim ulubionym zajęciem,pasją jest ratownictwo. Jestem instruktorem/sędzią/ratownikiem pierwszej pomocy. W przyszłości właśnie będę chciał iść w medycynę i dołączyć do Grupy Ratownictwa Medycznego PCK. W wieku 6 lat około brat uczył mnie grać w gry, pierw było to GTA; San Andreas gdzie już w wieku 7-8 lat zostałem pewnego rodzaju ,,adminem,, wspieranym przez brata, od tego czasu miałem już wiele funkcji administracyjnych. Przez 4 lata byłem adminem w minecrafcie później w cs:go na serwerach TTT. Lubię angażować się w różne sprawy/projekty i grupy osób. Pozdrawiam Maks
  6. Dobrze to tak -Twoje podania są strasznie niedojrzałe -Wiek -Jakieś kłamstewka nawet jak to niby brat słabo ze konto ktore ma być kontem administracyjnym jest kontem dzielonym -,,Chcialbym rowniez zeby ludzie odnosili sie do mnie z szacunkiem pomimo mojego mlodego wieku,, Ranga nie daje szacunku, na szacunek trzeba sobie zapracować No za nic nie mogę tu plusów znaleśc Na NIE
  7. Gratuluje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności