Skocz do zawartości
  • Postów

    1 342
  • Wpisów na chatbox

    2
  • Dołączył

Ruku

[MC] Opiekun Serwera Minecraft
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    16
  • Darowizny

    30.00 PLN 

Treść opublikowana przez Ruku

  1. Ruku

    [KOSZ] Hej

    *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  2. Jeśli nadal będziesz męczył ludzi o tego VIP-a oraz wtrącał się w tematy które Ciebie nie dotyczą osobiście nałożę na Ciebie blokadę na forum. Nawet za stworzenie multi-konta...

     

    Poczekaj cierpliwie aż się twój temat który założyłeś w wsparciu technicznym rozwiąże a nie truj każdemu dupy, wyjdź ulep bałwana czy coś...

     

    Specjalnie piszę to w tym miejscu by więcej osób miało wgląd, że takie zachowanie nie będzie tolerowane.

     

  3. Zachęcam do udziału w konkursie świątecznym :)

    Do wygrania atrakcyjne nagrody!

     

     

  4. Zły dział.... Zdecyduj się także czy to ma być odwołanie czy skarga... Bo wydaje mi się, że powinieneś napisać odwołanie. Odwołanie od bana za cheaty możesz napisać tutaj - https://fragujemy.com/forum/648-odwołanie-od-bana-za-cheaty/ Skargę na admina możesz natomiast napisać w dziale serwera na którym otrzymałeś blokadę
  5. Robimy sylwestra w Majnkraft? Ogarnę fajerwerki :) 

     

    1. WiolQa

      WiolQa

      DOBRA ale nie zajeb mi maciorek :fg_face_krey:

  6. Brakuje karpia na święta w wannie...

     

  7. Gratki
  8.  

    1. forget-me-not

      forget-me-not

      Jeszcze za wcześnie, pierw black friday i cieżarówki coca-coli...

  9. Wow ale się postarał, Nawet po angielsku trzasnął. Dobra robota @ Rithorax Congratulations @ kjiubou
  10. Głos na serwer został oddany
  11. Głos został oddany
  12. Głos na serwer został oddany.
  13. Gratki
  14. No @ AIM BANANA kiedy to oblewamy? W twoje urodzinki?
  15. Ale to wspaniałe memy XD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Ruku

      Ruku

      To Wy tam jeszcze na zombiaki macie coś takiego jak sumienie? Xd

    3. Damo

      Damo

      Jak najbardziej, a największe ma @ czekoladka~

    4. czekoladka~

      czekoladka~

      Nie zdradzaj im mojej drugiej twarzy ;( 

       

  16. Nasz redakcyjny pracuś ❤️ 

    1. czekoladka~

      czekoladka~

      No cóż coraz lepszy się robi! ^^

       

    2. oreo.

      oreo.

      ❤️ 

       

  17. Głos na serwer został oddany.
  18. Głos na serwer został oddany.
  19. Głos na serwer został oddany.
  20. Głos na serwer został oddany.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności