Skocz do zawartości
  • Postów

    53
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

R0x0r

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez R0x0r

  1. To głupio brzmi ale ja też z początku bałem się Nestiego ale z czasem uświadomiłem sobie że jest naprawdę spoko gościem który może i nie robi masy emotikonek i nie ma mega poczucia humoru ale mimo tego naprawdę miło się z nim gra i czasem można się z nim pośmiać. Powiem wprost skoro ta sieć jest taka zajebista to Nesty ma jaja aż do samej ziemi :)
  2. Nie przekonasz się czy było warto dopóki nie spróbujesz.

    1. CyCu

      CyCu

      Powąchałem jajca i walą czym czego nie znałem dotychczas i gdybym nie spróbował tobym nie żałował ...

    2. R0x0r
  3. Świetne podsumowanie sporo się dowiedziałem. ;) P.S Wasz DD2 rozwala system :D
  4. R0x0r

    CS 1.6 Best Moments ;)

  5. Genialne ! :D Leżałem ze śmiechu ! xD
  6. Respect [*]
  7. xD http://imageshack.com/a/img812/7263/8kk8.png
  8. Dzięki pomogło powinni Ci medal dać :D
  9. R0x0r

    [KOSZ] Heroes V

    https://thepiratebay.se/torrent/3508519/ Przez torrent ;D Mam doświadczenie w tych sprawach ;)
  10. Nie wiem czy oglądaliście ale naprawdę warto :D
  11. R0x0r

    [KOSZ] Życzenia...

    Wódki seksu cycków dziewczyn hedów fragow skilla :) :D
  12. R0x0r

    [KOSZ] Heroes V

    Heroes III Lepsze ;)
  13. Mam AMD Radeon HD ;/
  14. R0x0r

    [KOSZ] GTA Vice City

    Misja z helikopterkiem została stworzona przez samego diabła.
  15. R0x0r

    Co jeszcze? :D

    Nieznane mi gry obczaje je ;)
  16. R0x0r

    Co jeszcze? :D

    W co jeszcze pykacie opróćz Counter Strike'a ? :D
  17. Laptopa :D
  18. Problem polega na tym, że podczas poruszania myszką spadają mi fps.Im szybciej poruszę myszką tym większa ścinka co jest problemem podczas strzelania na bliski dystans. Po poruszeniu myszką ze 100 fps spadają do 16, po czym (jeśli nie ruszam myszką) wracają do 100. Sugestie ? ;)
  19. R0x0r

    Pytanko ;)

    Fable <3 Widze że nie jestem jedyny który w nią gra :D Chyba z 6 razy ja przeszedłem i mi się nie znudziła :D
  20. R0x0r

    Pytanko ;)

    Dzięki sprawdze :D
  21. R0x0r

    Pytanko ;)

    Siema znacie może jakieś gry godne polecenia tak do 2011 roku gatunek obojętny ? ;)
  22. Jak on ma bana to i ja mam bana rozumiesz Nesty ?
  23. Kiedy jesteś sam i spudłujesz to cały świat zginie razem z tobą :)

  24. Zachciało Ci sie kurwa aima wiedzialem ze cos masz bo miales zbyt dobre staty przez ciebiie mam bana pało .
  25. Życie jest jak Counter Strike Kiedy Stracisz BS To Ciężko jest go odbić .

    1. Bangarang
    2. Paciaciak

      Paciaciak

      trzeba żyć normalnym życiem a nie grami

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności