Problem polega na tym, że podczas poruszania myszką spadają mi fps.Im szybciej poruszę myszką tym większa ścinka co jest problemem podczas strzelania na bliski dystans. Po poruszeniu myszką ze 100 fps spadają do 16, po czym (jeśli nie ruszam myszką) wracają do 100. Sugestie ? ;)