Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'życzenia' .
-
Znowu święta i znowu mam dla was życzenia Dzisiaj zaczęło się Triduum Paschalne i niezależnie od tego, czy jesteście wierzący, praktykujący czy też nie chciałbym złożyć życzenia wszystkim wam, nie tylko z sektora AWP Ale oczywiście całej administracji, moderacji i pozostałym szarym myszkom Oczywiście klasycznie, smacznych, kolorowych jajek i mokrego Poniedziałku Trochę czasu spędzonego mile z rodziną, ale co za dużo to niezdrowo! Na koniec odpoczynku od pracy/nauki i obowiązków - ogółem chwili na zresetowanie się, chociaż trochę
-
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, chciałbym wszystkimi Fragowiczom i administracji tej sieci, życzyć dobrze spędzonego tego czasu, z rodziną, odpocząć od codzienności. Wszystkim właścicielom, administratorom, opiekunom, adminom, redakcji, moderatorom, Sędzia Ocen Cs 1.6, Cs Go... Życzę wytrwałości w tym co robicie! Pozdrawiam, @Mategros.
-
Witam wszystkich, Jak wiecie bądź nie mamy święta. Nie są to byle jakie święta, gdyż obchodzić będziemy święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji chciałem zrobić coś mega głupiego i zaśpiewać kolędę :D Rozpocząłem od planów, tak bardzo chciałem ją nagrać, że wyciągnąłem mojego starego keyboard-a, postawiłem przy biurku, jednak później dopiero okazało się, że aby grać na nim potrzebny mi jest zasilacz, który (wydawało mi się) był w miejscu nie otwieranym przeze mnie przez jakieś 2 miesiące - czyli w tej oto szufladzie bez rączki ( więc nie dało się jej otworzyć. Niestety, aby ją otworzyć trzeba było ściągnąć całą górną część szafy. Opróżniłem sobie szafę do połowy, MEGA SYF !!! Zobaczcie sami :D Dobra, udało się. Wziąłem tą szufladę, przechyliłem ją i okazało się, że tam niestety nie ma owego zasilacza, więc na spontanie,pełnym wkurwie oraz zażenowaniu nagrałem Wam kolędę z pierwszym lepszym podkładem muzycznym z YT :) Wiem, że masakra, ale dla beki wrzucam. KOLĘDA :D - http://w916.wrzuta.pl/audio/51wADplXdEk/koval_dla_fragujemy_3_d Dodatkowo korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkim spokojnych świąt spędzonych z najbliższymi. Dużo miłości oraz pomyślności w nowym roku. NOO I OCZYWIŚCIE ZDROWIA, ZDROWIA i jeszcze raz zdrowia. PS: Trochę mi się na początku porąbało i nie wiedziałem kiedy zacząć :D Nic nie obrabiałem bo jestem mega wkurzony :D, a zdjęcia z gorszą jakością, bo ważyły za dużo :)
