-
Laptop do gier do 2500 zł
SawolskY odpowiedział(a) na SPOK3Y^ST3GA^^C3P temat w Dobór sprzętu komputerowego
http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Acer-Aspire-5755G-GF-GT-630M.68117.0.html Mam 3 lata i śmiga jak talala.. Jestem z niego zadowolony, a służy głównie do gier.. -
Wpisany tytuł: SawolskY VIP STEAM_ID: STEAM_1:1:54348697 Na jaki okres czasu został zakupiony V.I.P: 60 dni/ 10zł przelew Uwagi: Serwer FFA Cs Go
-
A może by wzór zastosować, to nic nie kosztuje a na pewno pomaga..
-
Ja zaproponuje wam zamiast tych westwoodow trochę inną odmianę traina.. http://www.cstrike-planet.com/maps/3038-de_stacja Myślę że to będzie lepsze od kolejnego westa.. Pozdrawiam..
- 28 odpowiedzi
-
- portugal1g
- de_dust2_gumis_raduss
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Forum piękne, serwer GG-DM jest co najmniej zaje**sty.. Oby tak dalej.. Ciekaw jestem jaki będzie następny serwer.. Brawo za dobry kawał roboty oraz podziękowania dla całej ekipy za włożenie własnego czasu na rzecz forum.. GRATULACJE!!!
- 28 odpowiedzi
-
- wielka
- informacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ja często mam akcje na farcie, więc odpalam Frapsa i lecę na serwer^^.
-
Myślę że w rotacji dziennej może być, przyda się kolejna mapka AWP, bo india to za mało..
-
Witam, proponuję dodanie nowej mapki typu AWP. Proszę o opinie na jej temat.. Doda tylko że mapa wykonana została przez naszego mappera.. http://fragujemy.com/topic/12760-awp-crhd/#entry56638
-
Chciałbym tę mapkę na 4FUN..
-
Jak znajdę chwile wolnego czasu to zrobię nowy RS, z muzyką jestem na bieżąco wiec myślę że będzie się podobało..
-
Dziękuje
-
Jak dla mnie cs_alpin i awp do wgrania..
-
Postów
65 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
SawolskY
Emerytowany Fragowicz-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
1 -
Darowizny
0.00 PLN
Ostatnia wygrana SawolskY w dniu 7 Lutego 2014
Użytkownicy przyznają SawolskY punkty reputacji!
