Skocz do zawartości
  • Postów

    216
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

sQud

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    8
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez sQud

  1. +1 Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  2. Zmiana jak najbardziej na plus, jednak szkoda, że ranga na którą tyle pracowałem po jednym dniu mi znikła (LE - miałem go jeden dzień). Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  3. Pierwsze miejsce - Koczer - numer 12. http://imgur.com/sJXVIIl Drugie miejsce - VTP FreeZy - numer 16. http://imgur.com/lQEiJvZ Trzecie miejsce - EvoX - numer 6. http://imgur.com/kPDJ3mo Wygranym daje 48h na zgłoszenie się do mnie na Prywatnej Wiadomości w celu uzgodnienia szczegółów. Kolejny konkurs najprawdopodobniej będzie dopiero w przyszłym miesiącu. Temat do zamknięcia. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  4. sQud

    [KOSZ] Nuty do telefonu

    Dołączam się - możecie zarzucić jeszcze jakieś fajne nuty ;) Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  5. Aktualnie G3 - po zmianie rang zacząłem trollować w celu wbicia S1[emoji14]Przed tą całą zmianą rang miałem LE. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  6. Na jakieś 90% jutro będą wyniki ;) Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  7. Zacznę może od tego, żebyś nie cytował postu osoby, która napisała bezpośrednio nad Tobą i szczególnie jeśli odnosisz się do całości (można się domyślić, że piszesz do niej). Przechodząc do tematu - próbowałeś zmieniać rozdzielczość grafiki/jakość grafiki (np. z niskiej na średnią) albo reinstalować grę? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  8. @Melineq1 Dlaczego -19 skoro jesteś 20 osobą?
  9. Serwer ostatnio cały czas laguje - raz bardziej, raz mniej (jest problem np. z odklejeniem się od auta, użyciem medykamentów). W dodatku nadal w wielu miejscach występują looty widmo - niby na ziemi leży, jednak gdy próbujemy zebrać ten przedmiot - nie ma go tam. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  10. Wyniki zostaną ogłoszone dzisiaj wieczorem .. Jeśli się nie pojawią - oznacza to, że będą dopiero jutro, a ich godzina zostanie dokładnie podana.
  11. @malyy Dlaczego numer 9, skoro jesteś pierwszą osobą, która bierze udział? 'Biorę udział 1' - popraw to ;) Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  12. Siemanko, W dniu dzisiejszym postanowiłem zorganizować dla Was konkurs - x3 duży namiot. Aby wziąć udział w konkursie należy: 1. Zostawić fraga (zielona strzałka w góre) pod tym tematem. 2. Napisać w komentarzu Swój numer - którą osobą jesteś + 'Biore udział'. Na przykład: '1 - biorę udział' '5 - biorę udział' Q&A: Q: Jak będzie przebiegać losowanie? A: W dniu losowania za pomocą strony random.org wylosuje dwóch zwycięzców. Q: Kiedy odbędzie się losowanie? A: Losowanie odbędzie się jutro (14.03) bądź we wtorek (15.03) - zależy to od ilości osób które biorą udział w losowaniu. Q: Co muszę zrobić aby po wylosowaniu mojego numeru dostać wygraną na 100%? A: Każda osoba, po jej wylosowaniu dostanie swoją wygraną, o ile zostawiła wcześniej fraga pod tym tematem i nie wysłała kilka postów z różnym numerem. Q: Co mogę zrobić aby zwiększyć moje szanse na wygrana? A: Wystarczy dogadać się z osobami z teamu w celu wzięcia udziału przez kilka osób z jednego teamu - z jednego teamu udział może wziąść kilka osób. Udział bierzecie jako jedna osoba, a nie team. Na końcu warto zaznaczyć, że konkurs organizuje z własnej kieszeni - nikt z administracji go nie sponsorował. Konkurs nie jest ustawiony - jeśli w bazie brakuje magazynków stać Nas na to, aby zakupić taki namiot. Konkurs jest organizowany dla graczy serwera MTA DayZ i organizuje go, ponieważ jako moderator chce dać coś dla graczy od siebie. Nie czerpie z tego żadnych korzyści. Wygrany ma pełne prawo do wybrania sobie dowolnej usługi na serwerowni fragujemy.com do 5 zł ZAMIAST dużego namiotu. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  13. sQud

    [KOSZ] VEXO SIĘ WITA!

    Siemanko. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  14. BMW e30 - numer 2, nie ma innej opcji :D Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  15. Chcę: Zmienić grupę na którą jest baza - dokładniej na grupę: The Dawn Players Link do kupionej bazy: Click Kod zwrotny z SMS: 573B35
  16. Usuń cytat bo łamiesz netykiete ;) Do supportu już napisałem, czekam na odpowiedź i zobaczymy co dalej[emoji14] Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  17. @Bimbasek Tak jak mówisz - nie mam nigdzie tego kodu, próbowałem go szukać w jakiś notatnikach, na poczcie - nigdzie nie ma .. Jest może jakiś inny, szybszego sposób? :P
  18. Siemanko .. Tematowo - mam dość duży problem z tym całym tokenem na telefonie. Jakiś tydzień po wprowadzeniu tego 'bajeru' przez steam ustawiłem sobie token na telefonie. Wszystko było okay do dnia w którym popsuł mi się telefon, a jako że był on ubezpieczony - oddałem go do serwisu. W dniu dzisiejszym telefon trafił ponownie w moje ręce, jednak okazało się że został on całkowicie wyczyszczony, co za tym idzie - aplikacja steam również zniknęła z mojego telefonu. Po ponownym zainstalowaniu aplikacji na moim telefonie nie mam możliwości zalogować się na moje konto - muszę podać kod ze Steam Gurad, którego nie mam jak podać/sprawdzić - aplikacji na telefonie nie ma, a na e-mail nie przychodzą mi żadne wiadomości. Dodatkowo dzisiaj próbowałem zalogować się na przeglądarce do mojego konta steam - również nie mam takiej możliwości. Orientuje się ktoś jak mogę od nowa ustawić ten cały mobilny token, tak abym mógł normalnie wymieniać się ze znajomymi, logować się bez żadnych problemów etc.? Wszystkie sensowne/pomocne odpowiedzi nagradzam fragami ;)
  19. Problem został naprawiony - tak jak myślałem problem leżał w ustawieniach startowych gry i po ich zmianie - wszystko śmiga. Jeśli ktoś ma taki sam problem, podrzuce te komendy na prywatną wiadomość. Temat do zamknięcia.
  20. sQud

    [KOSZ] Wycenienie bazy.

    Cena bazy zależy od jej 'rozmiaru' - czy jest to baza ULTRA (40 zł) / Duża (25 zł) / Średnia (15 zł) / Mała (10 zł). Jeśli chcesz zakupić baze musisz napisać w tym temacie według odpowiedniego wzoru.
  21. Chcę: Zmienić grupę - dokładniej nag grupe FightForAlive Link do kupionej bazy: Click Kod zwrotny z SMS: 623D9B
  22. sQud

    [KOSZ] ELITE

    Grupa zostaje oficjalnie zamknięta. Temat do zamknięcia.
  23. Mnie też tam zabiłeś z 2/3 razy - czemu mnie tam nie ma? :D
  24. Link do kupionej bazy: Click Kod zwrotny z SMS: 6A6898
  25. Rodzaj namiotu: ULTRA NAMIOT - 10 sztuk :) Link do kupionej bazy: Click Płatność: PSC - kod wysłany do Heisenberga.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności