-
Postów
216 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
8 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez sQud
-
@Janush ODRZUCAM DODATKOWO REKRUTACJA AKTUALNIE JEST: ZAMKNIĘTA DO ODWOŁANIA!
-
Prace ładne, staranne, jednak były by 100 razy lepsze gdybyś jednak zwiększył w nich szerokość, a wysokość ewentualnie zmniejszył. Szczególnie w ostatniej pracy ;)
-
Nie chodzi o same posty, posiedź dłużej na forum, posiedź dłużej w grze i wtedy złóż porządne podanie.
-
@aesdeef ODRZUCAM - Twoje podanie jakoś mnie specjalnie nie przekonuje. W dodatku nabij trochę postów, posiedź żebyśmy widzieli że grasz na tym serwerze.
-
@HoszeQ ODRZUCAM - To samo co kolega wyżej ;)
-
@Koczer ODRZUCAM - jeśli już na prawdę chcesz się dostać do Nas, a nie umiesz pisać podań skorzystaj chociaż ze wzoru, a nie go obcinasz.
-
@VvVexus AKCEPTUJE zgłoś się do mnie na Prywatnej Wiadomości na forum/wbij na serwerowy Team Speak i mnie poke'ni (kanał 55).
-
@Ponurak W sumie można. Napisz do mnie na Prywatnej Wiadomości :)
-
[CS:GO] Dokładniejszy radar w grze ? Możliwe :)
sQud odpowiedział(a) na
Er Dfa.temat w Poradniki do CS 2 & CS:GOFajny poranik. Działa to na każdej mapie? PS. Łap fraga ;)- 2 odpowiedzi
-
- csgo
- dokładniejszy
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Film fajny, mogłeś wrzucić tą muzyke trochę głośniej ;)
-
@PrawilnyPolak1 AKCEPTUJE zgłoś się do mnie na Prywatnej Wiadomości.
-
@HellOuTzMTA Nie tylko on śpiewał ;)
-
@ProLuzaczek Podania na ten moment ani nie akceptuje, ani nie odrzucam. Zgłoś się do mnie na Prywatnej Wiadomości, tam ostatecznie zdecyduje czy podanie zostanie odrzucone czy przyjęte :)
-
@Felian O ile było to podanie - ODRZUCAM
-
ELITE - jesteśmy grupą założoną już w 2014 roku pod całkowicie inną nazwą, a w niej znajdują się osoby które grają z nami od paru lat, miesięcy i osoby całkowocie nowe. Niektóre osoby od Nas mają doświadczenie w strzelaniu, inni w prowadzeniu pojazdów - jednym słowem każdy ma Swoją role w grupie. Chcesz dołączyć do Naszej grupy? Rekrutacja jest w tym momencie ZAMKNIĘTA. Co oferujemy?: - miła atmosfera; - mile spędzony czas; - baza ULTRA (dostęp do bazy udostępniamy dopiero po dłuższym czasie); - regulamin grupy, zrobiony tak aby nie było żadnych problemów; - własny kanał na serwerowym Team Speak 3; - czasami karaoke :D; Co wymagamy?: - ponad 15 lat, jednak zwracamy uwage głównie ogarnięcie; - umiejętność strzelania/prowadzenia aut; - wręcz perfekcyjna znajomość mapy stanu San Andreas; - przestrzeganie regulaminu który zostanie Wam wysłany o akceptacji podania; - słuchawki oraz mikrofon + komunikator Team Speak 3; Podania wysyłacie pod tym tematem - w poście. Wraz z grupą nie narzucamy Wam żadnego wzoru na podanie .. To właśnie tutaj macie pole do popisu. Jeśli nie idzie Wam pisanie podań macie na dole wzór z którego możecie skorzystać, jednak preferuje jakbyście napisali mi coś od siebie - takie podania mają większą szanse przejść. POWODZENIA! Do sprawdzania aplikacji upoważnieni są: sQud, Kama.
-
Następnym razem będę tam pisać/napisze w jednym temacie ;)
- 4 odpowiedzi
-
- masowe
- przenoszenie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Siemanko, Aktualny system przenoszenia przedmiotów do swojego ekwipunku na przykład gdy kogoś zabijemy jest dość nudzący i przy dużej ilości przedmiotów przeciwnika - długo to trwa. To samo gdy chcemy przenieść sobie przedmioty z jakiegoś namiotu do innego - zajmuje to dużo czasu. Dlatego właśnie wychodzę z propozycją zmiany skryptu przenoszenia przedmiotów. Wygląd ekwipunku rzecz jasna mógłby zostać taki, jaki jest, jednak gdzieś w nim mogło by zostać umieszczone w okno, w które możemy wpisać ilość przedmiotów, które chce się przełożyć. Załóżmy - chce przełożyć z namiotu do namiotu 8 magazynków, w okno wpisuje '8' i tym samym z namiotu mogę wyciągnąć 8 magazynków i potem tą samą ilość włożyć do namiotu.
- 4 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- masowe
- przenoszenie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Siemanko .. Wychodzę z pomysłem na zmodyfikowania systemu prywatnych wiadomości, który w szczególności pomoże ekipie serwera. Chodzi o to, aby zamiast klasycznego pojawiania się prywatnej wiadomości na chacie, dodać napis na ekranie o treści (przykład): 'Dostałeś wiadomość od użytkownika [ELITE]sQud, aby ją odczytać naciśnij F1' - i po przyciśnięciu F1 wyskakuje nam okno, w którym mamy liste prywatnych wiadomości od graczy i klikając w nią można odczytać wiadomość oraz odpowiedzieć.
- 4 odpowiedzi
-
- 2
-
-
Jakbym kilka dni wcześniej zobaczył Twój temat i bym wpisał Twój kod - osobiście użyłem kod jakiegoś typa z innej strony i z darmowych 500 punktów udało mi się zrobić pare tysięcy, jednak jak to ja - wszystko przegrałem. Na ogół stronka fajna i mogę ją polecić, ale i tak preferuje CSGODouble ;)
-
Co do Waszej dyskusji jeśli mi wiadomo jeśli SvV podał swojego tzw. reflinka i przez niego zalogowałeś się łącząc konto ze steamem to po zagraniu pierwszego meczu na jego konto trafi +/- 100 punktów. Ogólnie sam pogrywam sobie na tej stronce i muszę się pochwalić że mam już prawie 10 tysięcy punktów (9.810) :P
-
Rozumiem że jeśli będę przedłużał baze to będę płacił normalnie połowe bazy ULTRA tzn. - 20 zł przy każdym przedłużaniu, tak?
-
Rozumiem że tyczy się to wszystkich grup i wszystkie auta za okazaniem screenów/pare bez + itemki zostaną zwrócone, tak?
-
1. Pomysł dobry, ale żeby nie było za łatwo - można by dodać przedmiot taki jak np. RADIO i po wsadzeniu do pojazdu tego przedmiotu była by możliwość poszczenia sobie jakiejś muzyczki z internetu. 2. Jak najbardziej, na wielu innych serwerach DayZ jest coś takiego i bardzo fajnie się dzięki temu gra. 3. Zbędne .. 4. Myślę że okay, tylko będzie trudno to oskryptować. Dodatkowo można zrobić tak że po nocnym restarcie serwera mosty się odnawiają/co restart itemków. 5. Jak najbardziej ZA! 6. Myśle że na ten moment wystarczy tyle broni ile jest więc pozostanie to bez oceny. 7. Rzeczywiście helikoptery są zbugowane więc można by było dodać możliwość złapania się za płozy. 8. Wystarczy poszukać. Sam nie dawno zacząłem grać i już znam jakąś 3/4 respów. 9. Jak najbardziej na nie ;) 10. Takie bronie jest znaleść banalnie łatwo, chyba że przed samym restartem - tą wręcz przeciwnie. Jedynym plusem było by to że może spawn killerzy by sobie w końcu odpuścili .. 11. Może być.
-
W takim razie ten: click
