Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'wiadomości' .
-
Witam, nie wiem czy tylko u mnie czy u wszystkich ludzi na serwerze gdy admin napisze wiadomość, która wyświetla się po lewej stronie na środku ekranu nie można zmienić broni na inna, normalnie możliwy jest strzał i wszystko ale nie można zmienić broni tak jakby klawisze 1,2,3,4 itp nie działają co jest problemem np. przy biegu z nożem. Jak możecie to sprawdźcie czy to tylko u mnie czy u wszystkich. Pozdrawiam
- 2 odpowiedzi
-
- wiadomości
- admina
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Siemanko .. Wychodzę z pomysłem na zmodyfikowania systemu prywatnych wiadomości, który w szczególności pomoże ekipie serwera. Chodzi o to, aby zamiast klasycznego pojawiania się prywatnej wiadomości na chacie, dodać napis na ekranie o treści (przykład): 'Dostałeś wiadomość od użytkownika [ELITE]sQud, aby ją odczytać naciśnij F1' - i po przyciśnięciu F1 wyskakuje nam okno, w którym mamy liste prywatnych wiadomości od graczy i klikając w nią można odczytać wiadomość oraz odpowiedzieć.
- 4 odpowiedzi
-
- 2
-
-
Na pewien czas (cvar) przed końcem rundy pokazuje wiadomość HUD przypominającą o celach mapy i tylko tym spośród graczy, których dotyczy (np. tylko terrorystom gry informuje o podłożeniu paki). Jeśli chodzi o cele to plugin wykrywa te, o których ma informować. Treść przypomnienia można edytować w pliku data/lang/objectives.txt. CVARY: Domyślnie: 50 ; Czas przed końcem rundy w którym oczekujemy pojawienia się napisu. Domyślnie: "white" ; Kolor wiadomości HUD, wartość RGB szesnastkowo lub angielska nazwa koloru. Domyślnie: -1.0 ; Położenie wiadomości na osi X; od 0.00 do 1.00; wartość -1.0 wyśrodkowuje. Domyślnie: 0.12 ; Położenie wiadomości na osi Y; od 0.00 do 1.00; wartość -1.0 wyśrodkowuje. 'DOMYŚLNE CVARY' Download:
- 1 odpowiedź
-
- wiadomości
- przypominające
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
