Skocz do zawartości
  • Postów

    216
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

sQud

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    8
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez sQud

  1. sQud

    [KOSZ] Mikrofon

    W ustawieniach nie ma niczego z mikrofonem i nic na to nie poradzisz - jest to w rękach administracji która musiałaby wgrać odpowiedni skrypt/plugin i powinno być okay :)
  2. Ktoś poleca jakiś film żeby sobie wieczorkiem oglądnąć? :P

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. ~LoW`
    3. WazniaczeK

      WazniaczeK

      Legend

      33

      Straight Outta Compton .Wszystkie na Faktach

    4. sQud

      sQud

      Dzięki wszystkim :)

  3. sQud

    [KOSZ] Plecaki ..

    Siemanko, Jako że aktualnie posiadam baze (tak zwaną prowizoryczną) uciążliwą rzeczą jest to że nie posiadam w niej żadnych plecaków. Co jest tego powodem? Nie będę odpowiadał na to pytanie bo chyba każdy wie. Dlatego właśnie wychodzę z propozycją napisania skryptu lub znalezienia gotowego, na plecaki. Proponuje aby można było zbierać plecaki do ekwipunku i swobodnie odkładać je do namiotów lub po prostu możliwość przekazania znajomemu przez wyrzucenie na ziemie. Można by również dodać coś takiego że plecak nie ubiera się automatycznie, jednak my musimy go ubrać tak samo jak broń po wszystkim znanym i wiadomym przyciskiem 'j'. Pozdrawiam :)
  4. Wygląda fajnie, jednak mimo to poczekałbym na ostateczny efekt. Według mnie, jako że jest to DayZ mógłbyś dodać porozwalane jakieś śmieci dookoła, ewentualne odłamki ciał, ciała etc. bo wygląda fajnie, ale mimo to nie ma tego klimatu.
  5. Zobaczymy jak będzie działać w praktyce. Łap + ;)
  6. Jest możliwość upuszczenia nożna na meczu turniejowym czy jedynie na takim serwerze jak na filmie?
  7. Masz oryginalnego CS 1.6 czy pirata?
  8. Czołem! Chciałem sobie dzisiaj popykać chwile z kolegami w CS 1.6 - jak kiedyś. Zainstalowałem sobie dzisiaj ponownie CS 1.6, wszystko okay, włączam a tutaj wyskakuje mi ekran jak po jakimś LSD czy chuj wie co - widzicie na dole. Na 100% jestem pewien że jest to wina ustawień startowych gry i po wpisaniu odpowiednich znika to - miałem kiedyś coś takiego i było okay, tyle że na pamiętam co to były za ustawienia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności