W ustawieniach nie ma niczego z mikrofonem i nic na to nie poradzisz - jest to w rękach administracji która musiałaby wgrać odpowiedni skrypt/plugin i powinno być okay :)
Siemanko,
Jako że aktualnie posiadam baze (tak zwaną prowizoryczną) uciążliwą rzeczą jest to że nie posiadam w niej żadnych plecaków. Co jest tego powodem? Nie będę odpowiadał na to pytanie bo chyba każdy wie.
Dlatego właśnie wychodzę z propozycją napisania skryptu lub znalezienia gotowego, na plecaki. Proponuje aby można było zbierać plecaki do ekwipunku i swobodnie odkładać je do namiotów lub po prostu możliwość przekazania znajomemu przez wyrzucenie na ziemie. Można by również dodać coś takiego że plecak nie ubiera się automatycznie, jednak my musimy go ubrać tak samo jak broń po wszystkim znanym i wiadomym przyciskiem 'j'.
Pozdrawiam :)
Wygląda fajnie, jednak mimo to poczekałbym na ostateczny efekt. Według mnie, jako że jest to DayZ mógłbyś dodać porozwalane jakieś śmieci dookoła, ewentualne odłamki ciał, ciała etc. bo wygląda fajnie, ale mimo to nie ma tego klimatu.
Czołem!
Chciałem sobie dzisiaj popykać chwile z kolegami w CS 1.6 - jak kiedyś. Zainstalowałem sobie dzisiaj ponownie CS 1.6, wszystko okay, włączam a tutaj wyskakuje mi ekran jak po jakimś LSD czy chuj wie co - widzicie na dole.
Na 100% jestem pewien że jest to wina ustawień startowych gry i po wpisaniu odpowiednich znika to - miałem kiedyś coś takiego i było okay, tyle że na pamiętam co to były za ustawienia.