Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'uruchomieniem' .
-
[CS:GO] Problem z uruchomieniem gry
grandslide opublikował(a) temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Cześć, po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić do gry. No i tak od wczoraj męczę się z pewnym problemem widocznym w załączniku. Robiłem już wszystko - dwa razy na nowo instalowałem aplikację Steam, dwa razy na nowo pobierałem grę, instalowałem na innym dysku, dodawałem zgodność, tryb uruchomienia jako administrator. Nic nie pomaga, dodam jeszcze, iż jak nie uruchomię gry jako administrator to i tak ona się nie uruchamia, nic się nie pojawia, po prostu po kilku sekundach pojawia się ponownie zielony przycisk "Graj". Aktualizacje karty graficznej i systemu zrobione. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki. Dzięki, Pozdrawiam!- 6 odpowiedzi
-
- problem
- uruchomieniem
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam Grałem w cs 1.6 non steam na laptopie brata. Kupiłem potem steamową wersję i non steama nie ruszałem. Zakupiłem niedawno nowy pc i postanowiłem zagrać z bratem (ja na steamie a on na n-steamie). Po uruchomieniu n. ste. gra się wyłączyła i plik do uruchamiania zniknął. Idzie jedynie grę włączyć jakimś dziwnym plikiem, w konsoli pokazuje że jest to jakaś steamowa wersja, trochę po rusku z samymi ruskimi serwerami. Odinstalowałem steamowego csa z laptopa, reinstalowałem non steama kilka razy w różnych plikach ale skutek ten sam. I tyle z grania razem wyszło... Wiecie jak rozwiązać ten problem?
-
Czołem! Chciałem sobie dzisiaj popykać chwile z kolegami w CS 1.6 - jak kiedyś. Zainstalowałem sobie dzisiaj ponownie CS 1.6, wszystko okay, włączam a tutaj wyskakuje mi ekran jak po jakimś LSD czy chuj wie co - widzicie na dole. Na 100% jestem pewien że jest to wina ustawień startowych gry i po wpisaniu odpowiednich znika to - miałem kiedyś coś takiego i było okay, tyle że na pamiętam co to były za ustawienia.
