Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'ekipą' .
-
[NIEAKTUALNE!] Hej, cześć i czołem! Z tej strony Dominik aka Dominico de la Bomba aka Lumcia Gumcia aka LuumeeN. Może mnie znacie, a może i nie, ale jednego możecie być pewni, w naszej wielbionej przez samego Jezuska Chytruska grupie nie ma nudy, a skill to nasze drugie imię. Potrafisz zaliczać sanchezem każdą latarnię na drodze? Potrafisz zabić swojego kompana z drużyny jednym strzałem, podczas gdy w przeciwników musisz wystrzelać co najmniej dwa magazynki? Nie odróżniasz San Fierro od Las Venturas? Trafiłeś w idealne miejsce. Nie będę pisał co oferujemy, nie będę pisał co oczekujemy od was, bo jest to kompletnie zbędne. Jeżeli jesteście zainteresowani, to po prostu napiszcie do mnie na priv, a ja wam podeślę tsa na którym się zgadujemy. W naszym gronie nie ma zwykłej gry, ustanowiliśmy własną definicję gry w MTA z ekipą i będziemy się jej trzymać jak najdłużej. Każdego zainteresowanego zapraszam jeszcze raz na priv, nieważny dla nas jest wiek, nieważne dla nas jest wasze KD. Jeżeli jesteś spoko człowiekiem, z poczuciem humoru, dystansem do siebie i świata, to na pewno odnajdziesz się u nas i nie pożałujesz czasu spędzonego z nami. Strzałeczka wszystkim, czekamy na was misie!
-
Nigdy nie zadzieraj ze swoją dawną ekipą :) W późniejszej części filmu występują lagi, to spowodował program, gdyż renderowany był "na części".
-
Witaj. Poszukuję kilku osób do mojej ekipy. Wymagania:Wiek 16+ Umiejętność strzelania Ogarnięcie mapy Ts3 Umiejętność kierowaniem pojazdami lądowymi i powietrznymi 2-3 letni staż na trybie DayZ Oferuję:Dobrą zabawę Dużo strzelaniny Trochę śmieszków, żartów itp. Wzór na podanie:Wiek: Umiejętność strzelania: 0-10 Znajomość mapy: 0-10 Ts3: Tak-Nie Nick w Mta: Umiejętność kierowaniem pojazdami: 0-10 KontaktLiderMta: Zielony Steam: http://steamcommunity.com/id/zielonyork WiceliderMta: Filipe
- 14 odpowiedzi
-
Witam poszukuję 3 osoby na mixy. Wolał bym aby Te 3 osoby były stałe żeby nie zmieniać. Ale jak nie da rady to nie ma problemu. wymagania : STEAM Micro TS3 Dziękuję peshu
-
Witam , zbieram ludzi na serwer MTA:DayZ aby razem zagrać , serwer świeci pustkami więc przydało by się dam wejść z chociaż teamem liczącym 3 osoby , wtedy ktoś by wbił . Szukam graczy ogarniętych nie jest wymagany żaden skype ts itp , lecz jak by ktoś miał to byśmy mogli z tego skorzystać . Będzie to gra na luzie zbieranie itemów może w przyszłości wojny timowe itp . Wzór . Nick w grze: Wiek: Coś o sobie: I czy posiadamy skype ts itp.
- 1 odpowiedź
-
Dobry dobry, jak już wszyscy wiemy 14 wychodzi... NARESZCIE !!! GTA na pc. Nie powiem że czekałem na to jak nie wiem na co.. A więc wpadłem na pomysł aby skleić ekipę Fragujemy ! :D Kto jest pewny że w najbliższym czasie zakupi GTA proszę śmiało pisać na dole co o tym sądzicie, a jeśli już wiecie że chcecie należeć do ekipy. Napisz na dole że prosisz o rekrutacje, poda wiek, i imię. Myślę że wymagań nie ma żadnych, jedyne to mutacja, a reszta wyjdzie w praniu. Ci mniej wychowani szybko wylecą. ! A i piszcie swoje typy koloru ekipy i logo ! :D Wzór: Imię: Wiek: Mutacja: TAK/NIE TS3: Pozdrawiam
