Jump to content
GET

[CS:GO] Rewolucyjne zmiany w rankingu!

Ankieta dotycząca nowego rakingu  

79 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Czy podobają Ci się zmiany w rankingu?

2. 2. Czy podoba Ci się nowy wygląd rang?

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 05/31/2021 at 09:59 PM

Recommended Posts

Zajebista robota @ Samurai Tajrox 龙 , serio wyglądają mega fajnie, ogólnie całe zmiany bardzo na plus, jak dla mnie.  I bardzo fajnie, że dodałeś to kdr@ GET  <3

• Love Frag (+) 3

Mimo że gram tylko na ZM to fajnie że coś się dzieje. Zawsze wszystkie zmiany, dobre zmiany na plus są korzystne. Szczególnie dla nowych graczy :)

Smacznego rosołku  :)

• Shoot frag! (+) 3
  • Love Frag (+) 1

codziennie jakieś innowacje :DD ładnie wygląda, ojj będzie nabijany poziom ojj będzie ^^

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Ostatnie 7 rang jeszcze jakoś wygląda, fajna inicjatywa, żeby dojść do tak ładnych rang trzeba poświęcić tyle czasu. 

Reszta w mojej opinii :fg_pepe_exit:

• Shoot frag! (+) 2
  • Karambit (-) 1

Zmiany na plus, ale dopiero co każdy na serwerze przyzwyczaił się do rang Faceit i już są nowe..

• Shoot frag! (+) 2

To były testy @ somehoww , które wykazały bardzo mieszane uczucia. Wielu z Was wolało rangi podobne do standardowych ( nawet skrzydłowe nie zachwycały ), stąd połączyliśmy klasykę z nowoczesnością. Dlatego gadanie, że "dopiero co każdy się przyzwyczaił" jest idiotyczne, bo nadal opinie były mieszane. 

@ cry ¿  nie będę komentował tak żałosnego komentarza. Wyjdź i przy okazji zmień serwer. 

Pozdrawiam 

• Shoot frag! (+) 1

Teraz, GET napisał:

@ cry ¿  nie będę komentował tak żałosnego komentarza. Wyjdź i przy okazji zmień serwer. 

"Zapraszamy do komentowania zmian i wzięcia udziału w ankiecie."

??? - @ GET , rozumiem, że prace nad nowymi rangami zajęły sporo czasu, ale po co zapraszać do komentowania, jeśli oczekujecie tylko pozytywnych opinii. 

Według mnie te rangi nie wyglądają dobrze, ale zgadując dostanę odpowiedź "to zrób lepsze". Przyznam, że nie potrafię i nie zrobię, lecz szanuje za tak długi czas pracowania nad nimi i chęci lepszych zmian serwerów.

Mi się nie spodobały i zdania nie zmienię, jak i serwera, ponieważ Frag jest nie tylko siecią do grania, a także rodziną. :) 

Pozdrawiam,

Cry!

No nie zbyt, opinie na serwerze były za rangami Faceit i większość po czasie chwaliła to, oczywiście że na początku większość była sceptycznie nastawiona, ale z czasem opinia się bardzo zmieniła i już nikt nie miał ochoty na stare rangi. Przepraszam, ale rangi Faceit były różnorodne, miłe dla oka, te rangi wyglądają jak te zwykłe (poza ostatnimi czyt. 36-40) tyle że z cyferkami. I tak jak wtedy, było dużo narzekania, tak teraz jest go jeszcze więcej. To nie ma być hejt, tylko opinia, mi się one nie podobają i tyle, nie ujmuję nikomu pracy. Poza tym chyba zlę mnie zrozumiałeś, przyzwyczaić można się do wszystkiego, czy się to lubi czy nie ;) 

• Shoot frag! (+) 1

Jak dla mnie fajnie to wygląda zdecydowanie na plus

• Love Frag (+) 1

51 minut temu, somehoww napisał:

Przepraszam, ale rangi Faceit były różnorodne, miłe dla oka, te rangi wyglądają jak te zwykłe (poza ostatnimi czyt. 36-40) tyle że z cyferkami.

Te rangi miały wyglądać jak te zwykłe tylko, że z cyferkami. Poza tym jakim cudem te Faceitowe były przyjemne dla oka? Może mam słaby wzrok ale numerów na nich nie można było kompletnie odczytać jak dochodziły do 10+, jeszcze w dodatku były mocno "rozmazane" (pewnie mała ilość pikseli a dużo detali). Teraz te rangi są nie dość, że czytelne to jeszcze wyglądają (moim zdaniem) lepiej w tabeli. 

Mogłoby być więcej kolorowych np. co 10 rang zmiana koloru, ale skoro miały wyglądać jak zwykłe to wszystko wygląda dobrze. Opinie z poprzednich zmian były zbierane i z nich właśnie powstały te rangi, a przynajmniej tak się domyślam. Wyjątkowo dzisiaj wpadłem na serwer i nie zauważyłem by ktokolwiek miał z tym problem. 

Wydaje mi się, że do każdej zmiany ktoś będzie miał pretensje. Minie kilka dni lub tygodni i za chwile na wszystkich sieciach pojawią się podobne rangi znając życie. 

Jeszcze się odniosę do @ cry ¿ . Skoro Ci się rangi nie podobają to co byś w nich zmienił? Nie trzeba być grafikiem aby opisać swój pomysł.

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 1

Wbiłem sobie dzisiaj na serwerek zobaczyć jak to się prezentuję i muszę przyznać, że jak zawsze wszystko perfekcyjnie zrobione.

Jedynie co bym ew zmienił to dodał jakiś bajerek dla rang 16-19

• Love Frag (+) 1

Posted (edited)
Godzinę temu, crunchy oreo napisał:

Te rangi miały wyglądać jak te zwykłe tylko, że z cyferkami. Poza tym jakim cudem te Faceitowe były przyjemne dla oka? Może mam słaby wzrok ale numerów na nich nie można było kompletnie odczytać jak dochodziły do 10+, jeszcze w dodatku były mocno "rozmazane" (pewnie mała ilość pikseli a dużo detali). Teraz te rangi są nie dość, że czytelne to jeszcze wyglądają (moim zdaniem) lepiej w tabeli. 

Mogłoby być więcej kolorowych np. co 10 rang zmiana koloru, ale skoro miały wyglądać jak zwykłe to wszystko wygląda dobrze. Opinie z poprzednich zmian były zbierane i z nich właśnie powstały te rangi, a przynajmniej tak się domyślam. Wyjątkowo dzisiaj wpadłem na serwer i nie zauważyłem by ktokolwiek miał z tym problem. 

Wydaje mi się, że do każdej zmiany ktoś będzie miał pretensje. Minie kilka dni lub tygodni i za chwile na wszystkich sieciach pojawią się podobne rangi znając życie. 

Jeszcze się odniosę do @ cry ¿ . Skoro Ci się rangi nie podobają to co byś w nich zmienił? Nie trzeba być grafikiem aby opisać swój pomysł.

Nikt nie ma o nic pretensji, było proszone o wyrażenie zdania, to je wyraziłem, nie wymyśliłem wszystkiego tak o Sobie. Rangi Faceitowe fakt, nie były czytelne na mniejszej rozdzielczości gry, co z resztą sam zgłaszałem Getowi, ale były kolorowe i miały niestandardowy wygląd. Czytelność jest polepszona, to fakt, ale sam wygląd dla kogoś kto gra w tą grę dłuższy okres czasu i naoglądał się już defaultowych rang jest monotonny. Tak jak powiedziałem, wszystko jest kwestią przyzwyczajenia i gustu więc nie widzę większego sensu w dyskusji o ich wyglądcie, każdy prędzej czy pózniej je zaakceptuje. Tak jak napisałem wcześniej, zmiany są na plus czyt. zwiększenie ilości rang i sam fakt że są autorskie
Pozdro

Edited by somehoww
  • Shoot frag! (+) 1

6 godzin temu, cry ¿ napisał:

ponieważ Frag jest nie tylko siecią do grania, a także rodziną. :) 

To prawda i tego się trzymajmy. Za moje wcześniejsze uniesienie się, przepraszam.

6 godzin temu, somehoww napisał:

opinie na serwerze były za rangami Faceit i większość po czasie chwaliła to, oczywiście że na początku większość była sceptycznie nastawiona, ale z czasem opinia się bardzo zmieniła

Tak, bo jak wspomniałeś ludzie się do nich przyzwyczaili, ale pamiętaj, że mówisz o wąskim gronie czyli graczach konkretnego serwera. Tym bardziej, że testy rang faceit odbywały się tylko na 3 serwerach, tj. MIRAGE 1, MIRAGE 2 i ARENA TR 128, dlatego jeszcze raz powtórzę: na początku było zdziwienie, potem zachwyty, ale jednocześnie słyszeliśmy komentarze "wolimy rangi takie jak np. na MIRAGE 3" czy "brakuje mi takiego serwera ze zwykłymi rangami, bo nawet te skrzydłowe są do dupy". Osobiście mi skrzydłowe rangi na części serwerach też nie przeszkadzały, bo wyglądają nowocześniej, ale właśnie dlatego postanowiliśmy połączyć klasykę z nowoczesnością. Efekt "wow" miał polegać na tym, że jako jedna z nielicznych sieci serwerów kolejny raz udowodniliśmy graczom, że potrafimy zrobić coś własnego!

4 godziny temu, somehoww napisał:

ale sam wygląd dla kogoś kto gra w tą grę dłuższy okres czasu i naoglądał się już defaultowych rang jest monotonny.

Zależy jak na to spojrzeć, bo monotonne oznacza jednostajne, nieurozmaicone. Specjalnie dla Ciebie zestawię wygląd kilku rang:

fn69NeL.png       y1VbTen.png       De289t0.png       1t8uD8l.png       HZ9HKmP.png       EU6UrBa.png       HWbuXs9.png       7ZuTAh1.png

Zwróć uwagę na efekty, które na początku nie do końca są widoczne, ale wraz z większą rangą one rosną. Nie wykluczam w przyszłości udoskonalenia rang, np. od 26 wzwyż, ale póki co chcemy zobaczyć jak one się przyjmą, stąd jeśli pojawia się jakaś krytyka to dobrze byłoby dać nam sugestie w jakim kierunku powinniśmy iść, czyli co zmienić, co poprawić.

5 godzin temu, crunchy oreo napisał:

Teraz te rangi są nie dość, że czytelne to jeszcze wyglądają (moim zdaniem) lepiej w tabeli. 

Słuszna uwaga. A propos rang Faceit, to na początku był na nie hype na wielu serwerach ( stąd już pół roku temu były plany wdrożenia ich na nasze serwery ), ale z czasem zaczynałem dostrzegać ich wady. Nie dlatego, że są kolorowe tylko praktycznie nieczytelne i w tabeli tworzyły swego rodzaju miszmasz, co tylko potwierdziły opinie graczy. 

5 godzin temu, PoLaR napisał:

Jedynie co bym ew zmienił to dodał jakiś bajerek dla rang 16-19

Dzięki za sugestię. Z pewnością pochylimy się ponownie nad tematem rang, ale dopiero w czerwcu, gdy zasięgniemy opinii i dokonamy analizy.

6 godzin temu, Malarz napisał:

Jak dla mnie fajnie to wygląda zdecydowanie na plus

W ankiecie zaznaczyłeś, że nie podobają Ci się nowe rangi :(

PS. Jak wspomniałem w pierwszym poście, rangi Faceit będziecie mogli oglądać na serwerze 5vs5 i nie wykluczam, że również na serwerze MIRAGE/CACHE. Przy okazji, na stronie http://rank.fragujemy.com/ możecie je podziwiać włącznie z nowymi rangami.

• Shoot frag! (+) 1
  • Love Frag (+) 2

Posted (edited)

Jak na prototyp to całkiem nieźle, widać że te rangi choć już są o niebo lepsze moim zdaniem od default'owych to same chcą być ulepszone, a przede wszystkim więcej detali żeby nie wyglądały tak samo i choć 40 poziomów może być ciężko zrobić każdą inną od drugiej to osobiście wolałbym żeby niektóre różniły się więcej niż cyferką. 

image.png.29edd791e28831b002e7eb4151b8c55e.png

tu na przykładzie można by zmienić to żę w 34 są skrzydła i 3 małe kropeczki symetrycznie to czemu tego nie wykorzystać i 33 i 32 dać poprostu po 2 i 1 kropeczce, o takie detale właśnie mi chodzi (kropeczki czy gwiazdki na jedno wychodzi)

sama zmiana jak najbardziej na plus i szacunek za poświęcony czas :) 

Edited by Ezzydess
  • Love Frag (+) 1

sztosik 

• Love Frag (+) 1

Witam co do rang  na serwerach to powiem krótko sztosik podoba mi się inicjatywa, mamy własne rangi i pięknie to wygląda, a co do rankingu na stronie super wyglądają te rangi dobrze się komponują z tabelką <3 

• Love Frag (+) 1

3 godziny temu, Ezzydess napisał:

tu na przykładzie można by zmienić to żę w 34 są skrzydła i 3 małe kropeczki symetrycznie to czemu tego nie wykorzystać i 33 i 32 dać poprostu po 2 i 1 kropeczce, o takie detale właśnie mi chodzi (kropeczki czy gwiazdki na jedno wychodzi)

Dzięki za sugestie! Weźmiemy ją pod uwagę. 

PS. @ PlaTyna  prosimy o komentarz, co należałoby ulepszyć. 

• Love Frag (+) 1

3 minuty temu, GET napisał:

Dzięki za sugestie! Weźmiemy ją pod uwagę. 

Jak będzie potrzeba mogę podrzucić więcej pomysłów ale na pv żeby nie śmiecić tematu. :D 

• Shoot frag! (+) 1

Jasne, czekamy. Tym razem, jeśli dojdzie do korekt to przedstawimy po zebraniu opinii poprawioną listę rang i będziecie mogli je ocenić.

• Shoot frag! (+) 1

Osobiście nie podobają mi się rangi do 25lvl , nie różnią się zbytnio prócz cyferki , nie mówię ze zrobił bym lepiej ale jest to moja subiektywna opinia. Fajnie też ,że od 36 jest cos innego . Myślę ,że każdy się do tego przyzwyczai po czasie tak samo jak było z lvl faciet 

• Shoot frag! (+) 1

Mi się osobiście te rangi podobają. Bardzo dobra robota @ GET  oraz @ Samurai Tajrox 龙 :fg_pepe_mmm:

Według mnie są dobrze wyważone, za dużo szczegółów i niepotrzebnych dupereli zepsuło by ich jakość. Jak to @ GET  słusznie podkreślił ,,klasykę z nowoczesnością,, i to w dodatku autorska!

Happy Simon Cowell GIF by America's Got Talent

• Love Frag (+) 2

Posted (edited)

Tak jak rozmawiałem z @ GET  - w poziomie 32 dodałbym 3 gwiazdki  31 - 2 30 bez zmian
ale nw co o tym sądzicie...

można by również coś pokombinować z gwiazdkami przy goldzie od wcześniejszych rang już żeby bardziej rozróżnić rangi miedzy sobą: 16- 19
nw może pagony ? Belki ?
Podczas gry będzie to wkurwiać gracza ze ktoś ma np 1 belkę więcej wiec będzie chciał bardziej rywalizować
tak myślę.
Popatrzcie na rangi miedzy 5 - 15 prawie każda jest zróżnicowana.  A to powoduje u gracza chęć rywalizacji z innym. Dlatego własnie myślę by dodać jakieś belki również od 16- 19, 20 zostawić przy 21 dodac nw np 2 gwiazdki ? a przy 22 - 3 gw ?
Bardziej ucieszy to graczowi oko ze coś "osiągnął" a przy okazji będzie chęć rywalizacji bądź wbijania rang. What say ? :)

Im dalsze rangi tym lepiej by było wprowadzać różnice miedzy nimi gdyż ciężej je wbić a przy okazji wprowadzi to większą rywalizację i pocieszenie dla oka gracza.

Edited by ZappeR
  • Love Frag (+) 2

Te pierwsze rangi bardzo dobrze ze są, że tak powiem "nudne", chętniej wbija się wyższe rangi, po za tym ludzie to tylko rangi 😆 fajnie ze coś się zmienia 

• Love Frag (+) 1

9 godzin temu, GET napisał:

W ankiecie zaznaczyłeś, że nie podobają Ci się nowe rangi :(

Doszło do pomyłki jeśli możesz to zmień głos :)

• Shoot frag! (+) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By GET
      Zmiany w rankingu CS:GO

Drodzy Fragowicze,

Parę miesięcy temu wdrożyliśmy nowy system rankingu z własnym wyglądem rang, o czym pisaliśmy w temacie niżej:
      https://fragujemy.com/topic/74181-csgo-rewolucyjne-zmiany-w-rankingu/

Niemniej, w ramach akcji #NowyFrag, chcielibyśmy poprosić Was wszystkich o pomoc w planowanych zmianach w wyglądzie rang.
      Każda Wasza uwaga jest cenna i będzie brana pod uwagę, oczywiście w granicach rozsądku.

Pierwsza grafika ( dotychczasowe rangi )

Druga grafika ( lekko podrasowane rangi )
      Zmieniono w niej grafikę rang, tj. 18-25 ( gold ) oraz 26-35 ( dark )

Trzecia grafika ( większa podrasowane rangi )
      Zmieniono w niej grafikę rang, tj. 4 i 7 ( silver ), 18-25 ( gold ) oraz 27-35 ( dark ).
      W odróżnieniu od poprzedniego zestawu, rangi 27-29 posiadają stopniowanie rang ( jedna gwiazdka, dwie gwiazdki, a potem trzy gwiazdki ).

Prosimy o wybór jednej z trzech przedstawionych grafik oraz wyrażenie opinii, co ewentualnie można zmienić w aktualnych rangach.
      Liczymy w szczególności na tych, którzy przy poprzednich zmianach nie do końca byli zadowoleni z wprowadzonych zmian.

@ Zasłużony @ Elitarny fragowicz @ Emerytowany Fragowicz @Fragowicz @ Nowy fragowicz

Pozdrawiamy,
      FGTeam

• Create New...

Important Information

Privacy Policy