Skocz do zawartości
kZa

[Oddzielony] Dyskusja o zmianach na serwerze ZOMBIE

Rekomendowane odpowiedzi

Ale o to chodzi, że to ma tak wyglądać. Nie rozumiem ile Ty tu grasz? Że już chcesz nam zmieniać cały serwer? To jest śmieszne i żenujące zarazem...jakoś stałym bywalcom co grają tu kupę czasu wszystko odpowiada i lubią ten serwer za to jaki jest. A przychodzą takie świeżaki i na wejściu chcą wszystko zmieniać :/

  • Ustrzel fraga! (+) 1
  • Karambit w plecy (-) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, kZa napisał:

Ale o to chodzi, że to ma tak wyglądać. Nie rozumiem ile Ty tu grasz? Że już chcesz nam zmieniać cały serwer? To jest śmieszne i żenujące zarazem...jakoś stałym bywalcom co grają tu kupę czasu wszystko odpowiada i lubią ten serwer za to jaki jest. A przychodzą takie świeżaki i na wejściu chcą wszystko zmieniać :/

Czemu jesteś takim dzbanem? To, że niedawno założyłem konto na forum nie znaczy, że dopiero co zacząłem grać na serverze. Nie wiem kiedy dokładnie zacząłem grać ale dałbym sobie myślę spokojnie ponad 1,5 roku. Po to jest ten wątek żeby proponować zmiany i moim zdaniem jest to jak najbardziej sensowna i polepszająca zmiana. Starasz się włożyć swój wkład w grę żeby było lepiej i nie forsujesz pomysłu siłą tylko piszesz to w nadziei na konstruktywną krytykę a tu wyskakuje ci jakiś bałwan pisząc, że to żenujące i insynuując ci, że chcesz od razu wszystko pozmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, kZa napisał:

Nie rozumiem ile Ty tu grasz? Że już chcesz nam zmieniać cały serwer?

 

Nie sposób odmówić Ci racji, że ten model nie pasuje, ale dalsze komentarze są niepotrzebne. Jednak gracz złożył propozycje, bo ma do tego prawo i powinniśmy wspierać w tym, żeby gracze z naszych serwerów wypowiadali się na temat zmian, a nie ich tłamsić takimi komentarzami. 

  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez [BOT] Fraguś
      Lista obecnej administracji serwera ZOMBIE INFECTION
         

       
      @ Hopsialala

       
      @ Roxie Carbon

       
      @ CRZ

       
      @ j4s-

       

       
      @ Walunio

       
       

       
      @ ~#AkaZabijaka__


      @ smile.

       
      @ Busiarz

       
      @ John Rambo.

       
      @ HLTV<3

       
      @ Upsik

       
      @ Sunwolf

       
      @ Rzygulak

       
      @ WOJT4NKZ

       
      @ ShPaQ

    • Przez PoLaR
      W tym temacie będą zamieszczane konkursy lub giveaway'e, które odbywają się na DC

      Zapraszamy, Fragowicze! Konkurs Bumbowiczów już wystartował!

      Czy marzysz o wygraniu wyjątkowego VIP'a na 45 dni na swoim ulubionym serwerze CS 1.6 lub CS:GO? A może chcesz zdobyć unikatową rangę na Discordzie na okres 2 miesięcy? Ten konkurs jest dla Ciebie!

      Twoje zadanie jest proste: zbumbuj serwer jak najwięcej razy na kanale ⁠👍┊ʙᴜᴍᴘʏ! Im więcej bumbów, tym większe szanse na zdobycie fantastycznych nagród!

      Konkurs trwa od dzisiaj, 4 marca 2024 roku, do 11 marca 2024 roku do godziny 23:59. Masz więc cały tydzień, aby pokazać swoje umiejętności i sięgnąć po nagrody!

      1 miejsce wygrywa vip'a na dowolnym serwerze na okres 45 dni
      2 miejsce wygrywa unikatową rangę na sewerze discorda

      Czy jesteście gotowi na wyzwanie, Fragowicze? Dołączcie do nas już teraz i pokażcie, że potraficie być mistrzami bumbowania! Powodzenia w rywalizacji! Niech najlepsi wygrają!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności