Jump to content

Kshakov

Fragowicz
 • Content Count

  14
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Positive

About Kshakov

 • Rank
  Początkujący fragowicz

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Mussseum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nazwa mapy: zm_arctic Screen z mapy (przynajmniej jeden): Link do mapy: https://gamebanana.com/maps/178511 Dlaczego chciałbyś ją zobaczyć u nas na serwerze: Proponowałem ją w poprzednim wątku i sądząc po reakcjach forumowicze byli chętni zobaczyć ją w grze. Mapa jest rozmiarowo bardzo dobra i ma zbalansowane kampy, które wymagają jako takich umiejętności żeby do nich wejść - nie są zbyt długie i kręte przez co zombie nie ma szans wejść i musi odpalać szalonego ale nie są też bezsensownymi dziurami w ścianie, przy których wystarczy takowego szalonego odpalić.
 2. Czemu jesteś takim dzbanem? To, że niedawno założyłem konto na forum nie znaczy, że dopiero co zacząłem grać na serverze. Nie wiem kiedy dokładnie zacząłem grać ale dałbym sobie myślę spokojnie ponad 1,5 roku. Po to jest ten wątek żeby proponować zmiany i moim zdaniem jest to jak najbardziej sensowna i polepszająca zmiana. Starasz się włożyć swój wkład w grę żeby było lepiej i nie forsujesz pomysłu siłą tylko piszesz to w nadziei na konstruktywną krytykę a tu wyskakuje ci jakiś bałwan pisząc, że to żenujące i insynuując ci, że chcesz od razu wszystko pozmieniać.
 3. Dobra, pośmialiśmy się, wszystko fajnie ale kiedy jakaś zmiana względem tekstury rąk zombie. Obecna wygląda ochydnie i kwadratowo jak jakiś kij zgniły. Zstanawiałem się nad czymś takim: https://www.google.com/search?sxsrf=ACYBGNRu29ouhLFZbmln5o-eRu5IMstJ8A:1579441297868&q=cs+1.6+zombie+hands&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwis34Ks5Y_nAhUmsaQKHWVgCIAQsAR6BAgJEAE&biw=1920&bih=920#imgrc=nJ2NEhSwcxJ3LM Ale szczerze to chyba każda tekstura rąk jest lepsza od obecnej, ważne tylko, żeby nie była to jakaś tekstura z piłami mechanicznymi albo innymi idiotyzmami.
 4. Nazwa mapy: zm_lostproject Screen z mapy (przynajmniej jeden): Link do mapy: https://gamebanana.com/maps/177514 Dlaczego chciałbyś ją zobaczyć u nas na serwerze: Mapka jest fantastyczna a co ciekawe stworzył ją jeden z naszych użytkowników (LINK: ) co tymbardziej zastanawia mnie czemu jej jeszcze nie ma na serverze. Mapa jest dostosowana do 32 graczy więc nie będzie problemu z kampami.
 5. @ VMLOSSER No w porządku, zastanawiam się czy różnica wynika z tego, że obce servery po prostu źle wprowadziły te mechaniki i nie są one zbalansowane dlatego nie mogą utrzymać aż tak wysokiej ilości graczy, no ale ok, skoro server ma cały czas maksymalnie wysoką frekwencję to nie ma sensu go ulepszać, w końcu lepsze jest wrogiem dobrego.
 6. xD Przecież właśnie na tym polega ten pomysł, na wprowadzeniu klas. Biohazard czy plague bez znaczenia, nazwę można zmienić w każdej chwili.
 7. Koleś, umiesz czytać? Napisałem, że szkoda że nie ma bo być powinny ale to co jest teraz jest lepsze niż gdyby klasy na serverze miałyby być niezbalansowane. Da się zrobić zbalansowane klasy zombie ale jest to poniekąd trudne i zwykle jest tak że 90% servera gra na jakiejś jednej klasie zombie bo reszta to gówno. Uważam, że najlepiej by było utwórzyć osobny wątek/ankietę gdzie ludzie wrzucaliby swoje pomysły na skiny do zombie tak jak to robią z mapami, które chcieliby zobaczyc na servie.
 8. Zastanawialem się, czemu na servie nie ma klas zombie. W sensie jasne to jest, że lepiej żeby ich nie było niż jakby miały być niezbalansowane no ale nadal, jakieś urozmaicenie by się przydało, jeżeli nawet nie klas to chociaż modeli zombie bo te wyglądają okropnie. Je mnóstwo modeli w o wiele lepszej rozdzielczości itp. itd.
 9. Jeżeli item "szalony zombie" miałby zostac zdebuffowany to to samo należałoby zrobić z laser minami. Ludzie po prostu stawiają ten item w kampie i laser przechodzi przez całą mapę robiąc po 3-5 killi na gre. Laser mina powinna być używana jako przedmiot bijący obrażenia od wybuchu i kiedy zombie wejdzie w laser od miny ta wybucha a nie zabija go laserem.
 10. Zostawić pomysł z losowaniem map, ale usunąć te absolutnie najgorsze żeby się nie trafiały.
 11. Dobra Panowie, to idźmy w takim razie full jakość a nie ilość, śmiecio-mapy wyrzucić bo skoro i tak nie będą zagrane to nie ma to sensu by zalegały w możliwych do nominowania mapach. Admini na pewno mają narzędzia, żeby sprawdzić, które mapy powodują spadek frekwencji na serverze a które powodują, że ilość graczy jest stabilnie wysoka albo server pęka w szwach.
 12. Możemy nominować mapę, którą chcemy ale to nic nie daje bo ludzie podążają za prostym ludzkim instynktem i zawsze wybierają te same mapy. Przydałaby się jakaś mechanika na urozmaicenie granych map, na przykład co 3 albo co 5 mapa byłyby losowane, jak i gracze sami powinni miec opcję wyboru "Wybierz losową mapę". Wiele map też jest omijanych bo mają idiotyczne nazwy i praktycznie to, że zostaną wybrane graniczy z cudem. W tej odpowiedzi na temat tylko zwracam uwagę na zaistniały problem, jeżel macie jakieś lepsze pomysły jak go rozwiązać to piszcie.
 13. Nazwa mapy: zm_arctic Screen z mapy (przynajmniej jeden): Link do mapy: https://gamebanana.com/maps/178511 Dlaczego chciałbyś ją zobaczyć u nas na serwerze: To dobra mapa, taka z ikrą i atmosferą (szczególnie, że jest zimowa to będzie teraz pasowac jak ulał), a nie zwykła dzura w ściane nazywana kampą albo na szybko oteksturowana chatka mająca taką kampę udawać.
×
×
 • Create New...