Treść opublikowana przez pjN
-
Wszyscy tak płaczą o tego fluszę, a nie zwracają uwagi na nowy nabytek astralis, a mianowicie kjaerbye (który jest bardziej obv niż flusha obecnie) lub taco z luminosity....
-
Wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku
pjN odpowiedział(a) na TygryS temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Dobrze, że już nie muszę grać meczmejkerów, bo teraz 100% w każdym meczu bym miał nowe konto bustujące kolegów xd -
DaZeD, Steel, swag oraz AZK z dożywotnimi banami od Valve
pjN odpowiedział(a) na TygryS temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Nie są oni jedynymi. Dożywotnio bana dostali: cud, dboorn, uzi, fxy0, gmx, b1ggy oraz cebulaki z Polski: największy pies na polskiej scenie czyli diamon, a za nim bck, kub, matty i michi. Gdy byli w Alsen zapuścili throwa i polecieli na skiny. -
Więcej aktualnych ssów pod linkiem: http://fragujemy.com/topic/22483-od-silver-elite-master-do-global-elite/page-5
-
[CS:GO] Od silver elite master do Global Elite.
pjN odpowiedział(a) na pjN temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Tu chłopak się załapał na boosta: :) -
Ulubiona linia: BOT ADC: Tristana, vayne SUPPORT: tresh, braum Jungle: pantheon Mid: nie gram w ogóle mida TOP: vladimir, garen
-
[CS:GO] Od silver elite master do Global Elite.
pjN odpowiedział(a) na pjN temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
-
[CS:GO] Od silver elite master do Global Elite.
pjN odpowiedział(a) na pjN temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
train z ejsem na pistoletach w ct -
[CS:GO] Od silver elite master do Global Elite.
pjN odpowiedział(a) na pjN temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
-
M4a1s nie jest beznadziejne. Jest wciąż lepsze od a4. Naoglądałeś się badziewnych filmików na yt i powtarzasz to samo. W a1s zmienili tylko to, że wolniej strzela. Ja wciąż pozostałem przy a1s jak i moi znajomi, i nie odczuwam zbytniej różnicy. Czasami jest to na plus, że ludzie posłuchali się jutjuberów i pozmieniali na a4, bo z tego nie potrafia strzelać i zabijać w plecy. Minusem jest to, że moja m4 spadła z 97euro na 65. Mogę wrzucić wczorajszego skilla gościa z enemy z m4a4 i gością od nas z teamu.
-
2 niedawne meczyki na globalach. Nie mogłem zrobić w pierwszym ss'a z gry, bo mi net padł 19 sekund przed końcem rundy w sytuacji 2vs1 ;d Na szczęście mój timmejt ugrał.
-
CS:GO Aktualizacja 18.09.2015 – Shadow Case
pjN odpowiedział(a) na TygryS temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Ja cały czas gram m4a1s i sporo moich znajomych, z którymi pykam meczyki. Spowolnili jej tylko strzelanie. Zmniejszenie penetracji pancerza jest mitem.- 13 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- csgo
- aktualizacja
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[CS:GO] Autografy graczy - ESL COLOGNE 2015 - zdrożeją?
pjN odpowiedział(a) na SOLO temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Ja kupiłem ponad 200 naklejek. Najlepszy moment, żeby sprzedać to wszystko był od razu dzień po zniknięciu przeceny 0,23euro. Wtedy by się podwójnie zarobiło, a teraz trzeba czekać. Po dreamhacku od razu dzień po będę sprzedawał. -
[CS:GO] Od silver elite master do Global Elite.
pjN odpowiedział(a) na pjN temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Niezła próba z tym reflinkiem, ale mam skiny ;) Karambit+ponad 200 naklejek -
[CS:GO] Od silver elite master do Global Elite.
pjN odpowiedział(a) na pjN temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Miałem sobie sam to nagrać i wrzucić ale mnie uprzedzili ;c -
Fragmovie z pojedyńczych fragów i z serverów ffa?
-
Od tego globala też jesteś lepszy pewnie. 3 lub 4 fragi zrobił na eco przeciwnika XD
-
[CS:GO] Od silver elite master do Global Elite.
pjN odpowiedział(a) na pjN temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Zongov mam też jeszcze konto z orzełkiem na którym w miarę regularnie pykam z ludźmi z tej sieci ;x A co do grania na globalu to nie jest źle. Mam remis, wygrana, remis (cziter, arab 54h, bustował swoich kolegów, a w 15 rundzie mając przewagę zawodnika przy wyniku 15:7 go skickowali, żeby im w razie wygranej meczu nie odebrało za to, że grali z cziterem. Jednak im nie wyszło i nie potrafili ugrać ani jednej rundy bez czitera ;x), wygrana, przegrana (z kolegą graliśmy 2vs5 od 8 rundy, bo jeden wyszedł z gry i dostał bana, a dwóch pozostałych skickowaliśmy xD). Wczorajszy meczyk: -
[CS:GO] Od silver elite master do Global Elite.
pjN odpowiedział(a) na pjN temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
W końcu global. Tabela wyników z meczyku, w którym wbiłem globala. Tabela z poprzedniego meczyku. INNE MECZYKI: Tutaj gram z kolegą na innym koncie-na mainie miałem bana. Jakim cudem HB NoWay ma globala?? -
Nic dodać, nic ująć. Po prostu Kenny.
pjN odpowiedział(a) na thc_oneshot temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Przecież on niedawno zmienił drużynę... Nie gra już w titan. -
Nie dziwne, że masz mało fpsów, skoro: -Ogólna jakość cieni masz na wysokie. Zmień sobie to na średnie, różnica mało zauważalna pod względem gry, a fpsy skoczą do góry. Jeżeli chcesz mieć jeszcze więcej fpsów to zmień je na niskie. Wciąż na niskich będziesz widział cienie przeciwnika, a fpsów będziesz miał jeszcze więcej. -Szczegóły efektów masz na wysokie. -Delate shadera masz na bardzo wysokie. Szczegóły efektów i detale shadera zmień sobie niskie. -Antyaliasing FXAA masz włączone, a jeśli chcesz mieć więcej fpsów to powinieneś to wyłączyć. -Rozdzielczość masz wysoką, przez co spadają ci fpsy. Zmień ją o 1 lub 2 w dół, a będziesz miał ich więcej. Zmienisz te 5 rzeczy, z miejsca będziesz miał o wiele więcej fpsów, które pozwolą Ci normalnie grać. Nie musisz aktualizować sterowników itp itd. Do tego fps_max graj sobie na 300. EDIT: Zrobiłem sobie doświadczenie. Ustawiłem cienie na wysokie, szczegóły na wysokie, detale na badzo wysokie i FXAA włączyłem to miałem 30 fpsów mniej niż normalnie na botach (skickowałem je, sam byłem na serverze). Zmienisz rozdzielczość jeszcze to będzie o wiele lepiej. Dodaj sobie jeszcze komendy startowe takie jak: -high -zwiększy ci priorytet na csgo -threads X -Za X podstawiasz liczbę rdzeni jaką posiada twój procesor. CSGO korzysta wtedy ze wszystkich rdzeni procesora, zamiast np tylko z 1 czy 2.
-
Zapodaj jeszcze swoje ustawienia wideo z gry. Raczej tutaj masz za wysokie ustawienia. Dziwne coś byś mając lepszego kompa niż mój kolega miał 2x mniej fpsów. Do tego chociaż to banalne, to nie zapomnij wyłączyć synchronizacji pionowej w karcie graficznej.
-
Nic dodać, nic ująć. Po prostu Kenny.
pjN odpowiedział(a) na thc_oneshot temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
A kogo obchodzi solo gra? Chyba tylko ciebie, jak cię kumpel solo keruje. CS to gra drużynowa i bardzo dobrze, że w grze drużynowej gra zajebiście. -
Nic dodać, nic ująć. Po prostu Kenny.
pjN odpowiedział(a) na thc_oneshot temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Napisz do nV, vp czy innej organizacji z dywizją cs, pochwal się swoim triplem http://fragujemy.com/topic/26310-tripel-z-awp-on-mm/(XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD), to może cię wezmą i zostaniesz snajperem drużyny XDDDD IMO KennyS od kilku miesięcy nawet nie jest w top5 snajperów. Po nerfie awp kennys nie jest już kennym esem. Lepszy od niego jest jw, skad, s1mple, guardian, olof, chrisJ...
