Skocz do zawartości
  • Postów

    153
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

pjN

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez pjN

  1. kjaerbye: taco:
  2. Wszyscy tak płaczą o tego fluszę, a nie zwracają uwagi na nowy nabytek astralis, a mianowicie kjaerbye (który jest bardziej obv niż flusha obecnie) lub taco z luminosity....
  3. Dobrze, że już nie muszę grać meczmejkerów, bo teraz 100% w każdym meczu bym miał nowe konto bustujące kolegów xd
  4. Nie są oni jedynymi. Dożywotnio bana dostali: cud, dboorn, uzi, fxy0, gmx, b1ggy oraz cebulaki z Polski: największy pies na polskiej scenie czyli diamon, a za nim bck, kub, matty i michi. Gdy byli w Alsen zapuścili throwa i polecieli na skiny.
  5. Więcej aktualnych ssów pod linkiem: http://fragujemy.com/topic/22483-od-silver-elite-master-do-global-elite/page-5
  6. Tu chłopak się załapał na boosta: :)
  7. Ulubiona linia: BOT ADC: Tristana, vayne SUPPORT: tresh, braum Jungle: pantheon Mid: nie gram w ogóle mida TOP: vladimir, garen
  8. train z ejsem na pistoletach w ct
  9. M4a1s nie jest beznadziejne. Jest wciąż lepsze od a4. Naoglądałeś się badziewnych filmików na yt i powtarzasz to samo. W a1s zmienili tylko to, że wolniej strzela. Ja wciąż pozostałem przy a1s jak i moi znajomi, i nie odczuwam zbytniej różnicy. Czasami jest to na plus, że ludzie posłuchali się jutjuberów i pozmieniali na a4, bo z tego nie potrafia strzelać i zabijać w plecy. Minusem jest to, że moja m4 spadła z 97euro na 65. Mogę wrzucić wczorajszego skilla gościa z enemy z m4a4 i gością od nas z teamu.
  10. 2 niedawne meczyki na globalach. Nie mogłem zrobić w pierwszym ss'a z gry, bo mi net padł 19 sekund przed końcem rundy w sytuacji 2vs1 ;d Na szczęście mój timmejt ugrał.
  11. Ja cały czas gram m4a1s i sporo moich znajomych, z którymi pykam meczyki. Spowolnili jej tylko strzelanie. Zmniejszenie penetracji pancerza jest mitem.
  12. Ja kupiłem ponad 200 naklejek. Najlepszy moment, żeby sprzedać to wszystko był od razu dzień po zniknięciu przeceny 0,23euro. Wtedy by się podwójnie zarobiło, a teraz trzeba czekać. Po dreamhacku od razu dzień po będę sprzedawał.
  13. Niezła próba z tym reflinkiem, ale mam skiny ;) Karambit+ponad 200 naklejek
  14. Miałem sobie sam to nagrać i wrzucić ale mnie uprzedzili ;c
  15. Fragmovie z pojedyńczych fragów i z serverów ffa?
  16. Od tego globala też jesteś lepszy pewnie. 3 lub 4 fragi zrobił na eco przeciwnika XD
  17. Zongov mam też jeszcze konto z orzełkiem na którym w miarę regularnie pykam z ludźmi z tej sieci ;x A co do grania na globalu to nie jest źle. Mam remis, wygrana, remis (cziter, arab 54h, bustował swoich kolegów, a w 15 rundzie mając przewagę zawodnika przy wyniku 15:7 go skickowali, żeby im w razie wygranej meczu nie odebrało za to, że grali z cziterem. Jednak im nie wyszło i nie potrafili ugrać ani jednej rundy bez czitera ;x), wygrana, przegrana (z kolegą graliśmy 2vs5 od 8 rundy, bo jeden wyszedł z gry i dostał bana, a dwóch pozostałych skickowaliśmy xD). Wczorajszy meczyk:
  18. W końcu global. Tabela wyników z meczyku, w którym wbiłem globala. Tabela z poprzedniego meczyku. INNE MECZYKI: Tutaj gram z kolegą na innym koncie-na mainie miałem bana. Jakim cudem HB NoWay ma globala??
  19. Przecież on niedawno zmienił drużynę... Nie gra już w titan.
  20. Nie dziwne, że masz mało fpsów, skoro: -Ogólna jakość cieni masz na wysokie. Zmień sobie to na średnie, różnica mało zauważalna pod względem gry, a fpsy skoczą do góry. Jeżeli chcesz mieć jeszcze więcej fpsów to zmień je na niskie. Wciąż na niskich będziesz widział cienie przeciwnika, a fpsów będziesz miał jeszcze więcej. -Szczegóły efektów masz na wysokie. -Delate shadera masz na bardzo wysokie. Szczegóły efektów i detale shadera zmień sobie niskie. -Antyaliasing FXAA masz włączone, a jeśli chcesz mieć więcej fpsów to powinieneś to wyłączyć. -Rozdzielczość masz wysoką, przez co spadają ci fpsy. Zmień ją o 1 lub 2 w dół, a będziesz miał ich więcej. Zmienisz te 5 rzeczy, z miejsca będziesz miał o wiele więcej fpsów, które pozwolą Ci normalnie grać. Nie musisz aktualizować sterowników itp itd. Do tego fps_max graj sobie na 300. EDIT: Zrobiłem sobie doświadczenie. Ustawiłem cienie na wysokie, szczegóły na wysokie, detale na badzo wysokie i FXAA włączyłem to miałem 30 fpsów mniej niż normalnie na botach (skickowałem je, sam byłem na serverze). Zmienisz rozdzielczość jeszcze to będzie o wiele lepiej. Dodaj sobie jeszcze komendy startowe takie jak: -high -zwiększy ci priorytet na csgo -threads X -Za X podstawiasz liczbę rdzeni jaką posiada twój procesor. CSGO korzysta wtedy ze wszystkich rdzeni procesora, zamiast np tylko z 1 czy 2.
  21. Zapodaj jeszcze swoje ustawienia wideo z gry. Raczej tutaj masz za wysokie ustawienia. Dziwne coś byś mając lepszego kompa niż mój kolega miał 2x mniej fpsów. Do tego chociaż to banalne, to nie zapomnij wyłączyć synchronizacji pionowej w karcie graficznej.
  22. A kogo obchodzi solo gra? Chyba tylko ciebie, jak cię kumpel solo keruje. CS to gra drużynowa i bardzo dobrze, że w grze drużynowej gra zajebiście.
  23. Napisz do nV, vp czy innej organizacji z dywizją cs, pochwal się swoim triplem http://fragujemy.com/topic/26310-tripel-z-awp-on-mm/(XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD), to może cię wezmą i zostaniesz snajperem drużyny XDDDD IMO KennyS od kilku miesięcy nawet nie jest w top5 snajperów. Po nerfie awp kennys nie jest już kennym esem. Lepszy od niego jest jw, skad, s1mple, guardian, olof, chrisJ...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności