Imię: Dominik.
Wiek: 19. Od kiedy u nas grasz: Na obecnym nicku, nie długo będzie z 10 dni, na forum dłużej, ale jestem bardzo aktywny, widać to po "top15" Gram na serwerze: Gram na ONLY DD2, tam też mnie spotkacie. Za co cenisz naszą sieć: Za pomocną, ogarniętą administrację, graczy owego serwera, oraz przede wszystkim sprawiedliwość na serwerze jak i forum.
Dlaczego chciałbyś być stałym bywalcem: No na pewno chciałbym zdobyć nową rangę, jestem dość aktywny na forum, więc myślę, że nadaję się do tego stanowiska. Inne informacje o sobie: Tak jak już powiedziałem na imię mi Dominik, mieszkam we Wrześni w województwie Wielkopolskim, interesuję się każdym sportem, najczęściej motoryzacją i piłką nożną, lubię posłuchać dobrej muzyki, kończę technikum.
Pozdrawiam,
MEDUSA ~ not`sprt