Skocz do zawartości
  • Postów

    1 595
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

MrReaper

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    44
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez MrReaper

  1. MrReaper

    V.I.P-atraX.sO

    VIP dodany.
  2. a) Strony Głównej: ~2-3 sekundy, ciut gorzej niż wczoraj b) Tematu lekkiego: bez zmian, do 2 sekund c) Tematu ciężkiego: lepiej, ~2 - 2,5 sekundy d) Dział jakikolwiek: ~1-2 sekundy Uwagi: świeżo odpalony waterfox z czystym cache.
  3. MrReaper

    VIP purpleRAF

    Zrobione.
  4. MrReaper

    VIP evil

    Zrobione.
  5. MrReaper

    V.I.P - ♛.deW♛

    VIP dodany, zmiany wejdą w życie od najbliższej zmiany mapy na serwerze.
  6. Wiadomość wygenerowana automatycznie Ten temat został przeniesiony z forum Gry → League of Legends → Off-topic do Gry → League of Legends → News
  7. @Szubi Tylko jak Ty podłożysz nie wybucha czy nie ma znaczenia kto podłoży?
  8. MrReaper

    [KOSZ] mina drabinka

    Masz na myśli coś takiego?
  9. Na pewno dobrze wpisujesz hasło? w konsoli: setinfo _pw "haslo" Spacja i cudzysłów są ważne. Jeśli na 100% dobrze wpisujesz hasło wyślij mi je na pw - może wkradła się literówka?
  10. Ok, powinno działać po zmianie mapy. @update Naprawione, zamykam.
  11. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  12. MrReaper

    [KOSZ] Stare graty

    No dobra Arczi, żadne tam pitu-pitu i jak się macie! Już dość się nawywczasowałeś, wracaj na ZM i do roboty :D
  13. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  14. Powinieneś już wchodzić na ZM normalnie, daj znać na PW w razie problemów. @edit zapomniałem tutaj dopisać - gracz już normalnie wchodzi na serwer
  15. O której mniej wiecej wczoraj tego bana dostałeś? Godzina, mapa?
  16. Jak w temacie, kultowa gra w wersji cyfrowej za darmo dostępna w sklepie Origin. Link: https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/theme-hospital-origin/pc-download/base-game/standard-edition
  17. MrReaper

    [KOSZ] Błąd. (Chyba)

    Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  18. MrReaper

    [KOSZ] Błąd. (Chyba)

    http://fragujemy.com/forum/124-odwo%C5%82anie-od-bana/
  19. Źródło: http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc772156%28WS.10%29.aspx W skrócie - wchodzisz w panel sterowania -> menadżer urządzeń -> rozwijasz z listy "klawiatury" -> PPM na swoją klawiaturę i klikasz odinstaluj -> po odinstalowaniu klikasz PPM na "skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu". Daj znać czy ruszyło.
  20. Bana dostales o 16:48 na 2h czyli bedziesz mogl wbic okolo 18:49
  21. MrReaper

    [KOSZ] Propozycja

    Wiadomość wygenerowana automatycznie Ten temat został przeniesiony z forum Centrum Dowodzenia → Sprawy sieciowe → Pytania i Uwagi do Serwery CS:GO - Fragujemy.com → [CS:GO] DD2 at Fragujemy.com → [DD2] Propozycje i uwagi
  22. http://mnq-planet.pl/obrazek/186/CS---S05E13
  23. MrReaper

    [KOSZ] team play

    Dogadujemy jeszcze szczegóły ale mimo wszystko dzięki za wypatrzenie niedociągnięcia - na pewno taką możliwość przedyskutujemy. Informacja oficjalna pojawi się na forum w najbliższym czasie.
  24. MrReaper

    [KOSZ] team play

    Tak jest, na miesiąc albo przedłużymy od razu albo do odbioru np. w ferie czy kiedy zwycięzca będzie chciał ten miesiąc vipa/slota zacząć. Ale nie ma opcji, że np. damy teraz na 2 tygodnie i za miesiąc na 2 tygodnie, żadnych rozbić na krótsze okresy czasowe.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności