-
Ustalona jest godzina o której jutro gramy?
-
W grupie C jeszcze Ja jestem :P. Mi każdy dzień odpowiada i na pewno będę.
-
Również dołączam się. :)
-
Dzięki, działa :)
-
Gratulacje awansu dla BONO :) Dobra robota!
-
3:1 dla Polski :)
-
Jestem adminem: Popołudniowo-wieczornym Nick jakiego używasz: MeXeN! Wiek: 16 lat (rocznikowo 17) Staż gry Counter-Strike: 2 lata Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Tak Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Tak Znajomość komend oraz funkcji admina: 8/10 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Mam dużo czasu na grę, umiem wyłapać graczy ze wspomagaczami, jestem miły, kulturalny z poczuciem humoru. Chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera przed odpalonymi graczami, których jest dużo, gdy brakuje admina na serwerze. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:87534630 Pozdrawiam!
-
Świetna robota! :)
-
1 :/
-
Postów
195 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
1 -
Darowizny
0.00 PLN
Ostatnia wygrana MeXeN! w dniu 28 Maja 2014
Użytkownicy przyznają MeXeN! punkty reputacji!
