Skocz do zawartości
  • Postów

    46
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

nTe

Zawieszony
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Kraków

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    FFA

Osiągnięcia nTe

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Współpracownik Unikat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 5

Reputacja

  1. Problemy z netem ~ ping 1000+ :/

    1. SPOK3Y^ST3GA^^C3P

      SPOK3Y^ST3GA^^C3P

      Wina jittera zapewnie

    2. MaRiaN

      MaRiaN

      trzeba wyłączyc te dziewczynki i bedzie git

    3. SPOK3Y^ST3GA^^C3P

      SPOK3Y^ST3GA^^C3P

      A nie czasem chłopców? :D

  2. Jeżeli graczom spodoba się serwer to sami zagłosują o ile będą mieli chęć i potrzebę na oddanie głosow na serwery FG. Moim zdaniem ten pomysł jest bardziej mniej przekonujący ,bo w praktyce jest tak , ze malo kto przegląda forum , moze raz na jakis czas wejdzie - nie mowię o tych , ktorzy są w gronie Administracji , czy też kilku uzytkownikow tego forum - wrzucają screenshoty i czekają tylko na ub , bądź siedzą w SB. Natomiast ten pomysl i tak by nie wypalil - moze kilka osob by oddalo glos , a reszta? Ja jestem na nie , bo czy oddamy glos , czy go nie oddamy to i tak będziemy mieć graczy na serwerze , moze na niektorych serwerach nie będzie full serwera , ale zawsze jacyś gracze się znajdą i to na pewno. Tak jak mowie , czy oddamy glos czy nie i tak będziemy miec stalych graczy. Z tym tematem nie ma co zwlekac , bo moim zdaniem ten pomysl jest zbedny . Frekfencja "kiedys" sama na pewno wzrosnie , moze za rok , a moze nawet i jutro - serwer ZM , DD2 to najlepsze serwery moim zdaniem , ktore beda sie z czasem jeszcze bardziej rozwijac , przyciagną wiele graczy na inne serwery , a moze i kogos "ogarnietego" do grona Administracji. tak tak , wiem .. nic nie wnosze do tego tematu , no ale musialem się wypowiedziec na ten temat co o nim sądzę. Pozdrawiam ; )
  3. nTe

    Problem Nick

    Polecalbym przetestowac swoje lacze internetowe , a natomiast ustawic odpowiednie rate . // Jutro natomiast podesle Ci moj userconfig , tam mam komendy na zmniejszenie pingu + więcej fpsow zeby bylo. p.s prosze Cie , abys byl aktywny na forum , bo nie wiadomo czy ten problem nadal u Ciebie istnieje. Pozdrawiam
  4. Jestem jak najbardziej na tak ;)
  5. Pluginów nie ma , poza dźwiękami multikill itd. Amxbans też nie działa tak jak należy , pytałem innych właścicieli serwerów i potwierdzają ten sam problem co u nas. No nic , my tutaj nic nie zdziałamy , technicy pukawki muszą radzić sobie jakoś z tym problemem i go naprawić.
  6. nTe

    [KOSZ] shill0x gallery.

    No no , widzę że z tutoriali coś wyszło :)
  7. Dzisiaj między 9-10 godziną serwer zatrzymywał się , ale to było tylko chwilowe ( 5-8sec ). Wczoraj natomiast w godzinach popołudniowych serwer 2 razy się zresetował , z tego co Nesty pisze to z nim się zgodzę co do tej jednostki. Serwer już powinien normalnie funkcjonować , jeżeli dalej są lagi , bądź serwer się zatrzymuje to pisać w tym temacie.
  8. nTe

    [KOSZ] siemanko :)

    Cześć , od jakiegos czasu fraguję na only dd2 , nicku podawac chyba nie muszę :D . Mam nadzieje ,ze bedzie się nam milo fragowalo , zapraszam do wspolnej gry na dd2 w godzinach porannych , jak i popołudniowych :)
  9. Powiem tak , jakbys dodal jakies kolory to by bylo ok :D , prace są znakomite , jestem pod wrazeniem , tez chcialbym tak umiec rysowac xd
  10. nTe

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    Głos oddany :)
  11. Polecam odinstalować i zainstalować cs'a na nowo. Podobny problem sam mi się pojawiał. Jeżeli to nie pomoże , to polecam przywrócić cs'a do wczesnej wersji z 14.02.13r chyba,ale nie jestem pewny.
  12. Doradzam złożyć komputer do gier, bo się opłaca - popularny jest to tag w składaniu komputerów. Części polecane przeze mnie : Zasilacz : http://pcstore.pl/silentiumpc-deus-g1-600w-80plus-bronze-2-lata-door-to-door.html Dysk Twardy : http://sklepkomputerowy.seb-comp.pl/product.php?id_product=935 Pamięć RAM : http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__katalog_produktow/id_gl__5/id_produktu__5164/__Pami_RAM_Kingston_Dual_16GB_2x8GB_1333MHz_DDR3_Low_Voltage/ Płyta główna : http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__katalog_produktow/id_gl__1/id_produktu__5774/__P_yty_G_wne_Asus_M5A78L_M_LX3_DDR3_AM3_AM3_/ Procesor : http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__katalog_produktow/id_gl__2/id_produktu__5343/__Procesory_AMD_Vishera_FX_8350_X8_8_Core_4_0GHz_AM3_BOX/ Karta Graficzna :http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__katalog_produktow/id_gl__9/id_produktu__5134/__Karty_Graficzne_Gigabyte_GeForce_GT640_2GB_DDR3_HDMI_128_bit_PCI_E_/ Dobór CD/DVD roomów to nic poważnego, każdy room nada się do każdego kompa :) Mam nadzieję,że pomogłem. Jakby były jakieś problemy z złożeniem , to chętnie Ci pomogę. Pracuję w terenie Kraków/Myślenice. Kontakt ze mną jest na moim profilu ( tutejsze forum ).
  13. nTe

    [KOSZ] Siemanko :)

    Z myślenic :)
  14. nTe

    [KOSZ] Siemanko :)

    Cześć , czołem! Nazywam się Michaś , pochodzę z woj. małopolskiego i posiadam 18 lat. Jestem trzeźwy umysłowo , jak zaledwie i psychicznie. W tej sieci jestem już z Wami od ponad 2miesięcy ,gram tutaj pod różnymi nickami . Teraz najczęściej można mnie spotkać pod : bgu pp - nazwa zwyczajowa , usłyszałem ją gdzieś w filmie i od niecałego miesiąca jej używam. Także mam nadzieję,że będzie się z Wami miło spędzało czas na forum i jak na serwerze/ach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności