Jeżeli graczom spodoba się serwer to sami zagłosują o ile będą mieli chęć i potrzebę na oddanie głosow na serwery
FG.
Moim zdaniem ten pomysł jest bardziej mniej przekonujący ,bo w praktyce jest tak , ze malo kto przegląda forum , moze raz na jakis czas wejdzie - nie mowię o tych , ktorzy są w gronie Administracji , czy też kilku uzytkownikow tego forum - wrzucają screenshoty i czekają tylko na ub , bądź siedzą w SB.
Natomiast ten pomysl i tak by nie wypalil - moze kilka osob by oddalo glos , a reszta? Ja jestem na nie , bo czy oddamy glos , czy go nie oddamy to i tak będziemy mieć graczy na serwerze , moze na niektorych serwerach nie będzie full serwera , ale zawsze jacyś gracze się znajdą i to na pewno.
Tak jak mowie , czy oddamy glos czy nie i tak będziemy miec stalych graczy. Z tym tematem nie ma co zwlekac , bo moim zdaniem ten pomysl jest zbedny . Frekfencja "kiedys" sama na pewno wzrosnie , moze za rok , a moze nawet i jutro - serwer ZM , DD2 to najlepsze serwery moim zdaniem , ktore beda sie z czasem jeszcze bardziej rozwijac , przyciagną wiele graczy na inne serwery , a moze i kogos "ogarnietego" do grona Administracji.
tak tak , wiem .. nic nie wnosze do tego tematu , no ale musialem się wypowiedziec na ten temat co o nim sądzę.
Pozdrawiam ; )