Dzień dobry :). W tym temacie chciałbym was zapoznać z pracami, które sam wykonuję/wykonywałem. Jest to mój " zabijacz czasu " przy którym lubię spędzać wolne chwilę :), aczkolwiek nie zarabiam na tym bo....bo nie wiem :P. Przejdźmy do rzeczy. Przedstawiam wam tutaj rysunki, które są wykonane ołówkiem, długopisem, znajdą się tzw. kolorowanki jak ja to nazywam :P. Zapraszam do oglądania mojej galerii jak i również oceniania :).
1.
2.
3.
4.
Ps. Jeśli przyjmą się te pracę, będę się starał wrzucać od czasu do czasu coś nowego, lub coś co znajdę w swoim archiwum :).