Skocz do zawartości
  • Postów

    195
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

MeXeN!

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez MeXeN!

  1. MeXeN!

    [KOSZ] siemanko :)

    Siema.
  2. MeXeN!

    [KOSZ] LOSOWANIE DRUŻYN!

    Ustalona jest godzina o której jutro gramy?
  3. MeXeN!

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    17
  4. MeXeN!

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    16
  5. W grupie C jeszcze Ja jestem :P. Mi każdy dzień odpowiada i na pewno będę.
  6. Również dołączam się. :)
  7. MeXeN!

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    10
  8. Dzięki, działa :)
  9. Gratulacje awansu dla BONO :) Dobra robota!
  10. MeXeN!

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    8
  11. MeXeN!

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    5
  12. 3:1 dla Polski :)
  13. MeXeN!

    [KOSZ] Szybka Rekrutacja

    Jestem adminem: Popołudniowo-wieczornym Nick jakiego używasz: MeXeN! Wiek: 16 lat (rocznikowo 17) Staż gry Counter-Strike: 2 lata Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Tak Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję?: Tak Znajomość komend oraz funkcji admina: 8/10 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Mam dużo czasu na grę, umiem wyłapać graczy ze wspomagaczami, jestem miły, kulturalny z poczuciem humoru. Chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera przed odpalonymi graczami, których jest dużo, gdy brakuje admina na serwerze. Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM_0:1:87534630 Pozdrawiam!
  14. MeXeN!

    [KOSZ] Forum otwarte!

    Świetna robota! :)
  15. MeXeN!

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    1 :/
  16. MeXeN!

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    70
  17. Tak, własnie ruszyła :) Szkoda, że CS:GO jest za 7,36 euro :/ ale to nic narazie zakupię CS 1.6 bo mam tylko 20zł na psc. @edit Wie ktoś może, czy to jest jedyna przecena CS:GO w summer sale w tym roku czy będzie można zakupić jeszcze taniej tą gierke? Pozdrawiam.
  18. Paysafecard kupione :) Pozostaje czekać na przecenę CS GO.
  19. MeXeN!

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    53
  20. Letnia wyprzedaż na Steamie ruszy prawdopodobnie już 19 czerwca Jak wynika z promocji oferowanej przez firmę paysafecard, letnia wyprzedaż na platformie Steam odbędzie się między 19 a 30 czerwca, więc miałaby zacząć się już za tydzień. Jest to niepotwierdzona informacja, choć można ją uznać za wiarygodną, gdyż w ubiegłym miesiącu użytkownik serwisu Reddit przechwycił temat na forum Steam, w którym pada pytanie o przygotowania do letniej wyprzedaży, a odpowiedzi udzielają m.in. pracownicy firmy Valve. Oczywiście istnieje możliwość, że firma paysafecard zwyczajnie się pomyliła lub próbuje przyciągnąć do siebie uwagę tego typu plotką, choć w obliczu wyżej wspomnianego tematu zdecydowanie można potraktować ją poważnie.
  21. Fabrykakluczy ma dobre opinie z tego co czytałem więc raczej możesz tam śmiało kupić CS GO, ale jeśli Ci się nie spieszy z zakupem to poczekaj pare dni bo podobno 19 czerwca rusza letnia wyprzedaż gier na steam :)
  22. MeXeN!

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    37
  23. MeXeN!

    [KOSZ] Skojarzenia

    Uraz
  24. Brazylia - Chorwacja, 1
  25. MeXeN!

    [KOSZ] Głosuj na serwer!

    28
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności