Skocz do zawartości
  • Postów

    511
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

REAL'FUKK

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    7
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez REAL'FUKK

  1. tą co masz jest bardzo fajna :O
  2. Czas na sygnatury 18/12/2014:
  3. dawny header dla fragujemy.com (nie przyjął się) kanał na YT header świąteczny:
  4. 1. Awatar: 2. Awatar: 3. Sygnatura:
  5. Nareszcie ktoś ogarnięty w grafice zrobił Galerie :)
  6. Skąd ta pewność, że on nie wiem co to render?
  7. Mylisz się, poradniki nauczą cię jak posługiwać się najskrytszymi sposobami. Patrząc nawet jak ktoś wycina obrazek z tła wiele się nauczysz i zapamiętasz na przyszłość. Każdy poradnik ci się przyda, nawet ten, który wyda ci się zbędny.
  8. Poświęciłeś na to 30 minut? Nie no bez powagi chyba.. Praca musi być czytelna, wyrazista i przyjemna dla oka, te nic z tych prac nie mają w sobie. Moim zdaniem zero kreatywności, weź przykład od innych. Podpatrz jak to robią i się nauczysz. Nie mówię o pozerstwie czy coś tego typu. Sam do niczego konkretnego nie dojdziesz próbując stworzyć coś bez wzorca.
  9. @UP, macie grafika z tego co słyszałem
  10. Coś nowego: 1,2,3?
  11. Bardzo, bardzo, bardzo świetnie. Dobra robota!
  12. Świadczy to o tym, że nie są autorstwa osoby która go robiła.
  13. Co wy robicie za RS bez tytułów -.- 2. Gigi D'Agostino - The riddle (jakiś remix)
  14. Przyznam, że dużo lepiej tym razem.
  15. Już chciałem Cię pochwalić za ten niebieski obrazek, ale jadę w dół a tu dramat.
  16. dlaczego chciałbym zostać od banowany powód zbanowania -chcę utrzymywać kontakt z ludźmi -prawdopodobnie za zgłoszenie czitera na SB
  17. Oczywiście jakość i standard musi być.
  18. Ja mówię, że non stop jest efekt "negatywu" jeżeli wiesz co to jest. Żeby powstał taki efekt, nie musisz korzystać z efektu "negatyw".
  19. Każdy ma prawo się wypowiedzieć. Mam przyjemność pracować z wyszkolonymi grafikami i wiem co można nazwać pracą na dobry poziomie.
  20. Szczerze? Oryginalne jest dużo, dużo lepsze niż Twoje przeróbki.. Wszędzie tylko efekt negatywu widzę nic więcej. Żadna praca mi się nie podoba.
  21. Menu Start -> Programy -> GTK+ Runtime Environment -> Select language @EDIT - Specjalnie na twoją potrzebę zrobiłem tutorial. http://fragujemy.com/topic/12210-gimp-jak-zmieni%C4%87-j%C4%99zyk-w-gimpie-na-polski/
  22. Header na życzenie: Avatar/Logo na forum:
  23. Pisałem w oparciu o nowe tutoriale. Tutorial tyczył się efektu napisu 3D w najnowszej wersji Photoshopa. Czy czas wykonywanej pracy ma znaczenie? Raczej nie. Fakt, jakbyś wiedział co zrobić w pracy to owszem 2 minuty starczą, ale gdy siadasz przy zrobieniu tego efektu pierwszy raz, to raczej nie są to dwie minuty.
  24. W paincie robisz?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności