-
Postów
511 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
7 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez REAL'FUKK
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 9
-
tą co masz jest bardzo fajna :O
-
Czas na sygnatury 18/12/2014:
-
dawny header dla fragujemy.com (nie przyjął się) kanał na YT header świąteczny:
-
1. Awatar: 2. Awatar: 3. Sygnatura:
-
Nareszcie ktoś ogarnięty w grafice zrobił Galerie :)
-
[Oddzielony] [GALLERY] by Senator (Początkujący)
REAL'FUKK odpowiedział(a) na SPOK3Y^ST3GA^^C3P temat w Oddzielone posty
Skąd ta pewność, że on nie wiem co to render? -
Mylisz się, poradniki nauczą cię jak posługiwać się najskrytszymi sposobami. Patrząc nawet jak ktoś wycina obrazek z tła wiele się nauczysz i zapamiętasz na przyszłość. Każdy poradnik ci się przyda, nawet ten, który wyda ci się zbędny.
-
Poświęciłeś na to 30 minut? Nie no bez powagi chyba.. Praca musi być czytelna, wyrazista i przyjemna dla oka, te nic z tych prac nie mają w sobie. Moim zdaniem zero kreatywności, weź przykład od innych. Podpatrz jak to robią i się nauczysz. Nie mówię o pozerstwie czy coś tego typu. Sam do niczego konkretnego nie dojdziesz próbując stworzyć coś bez wzorca.
-
@UP, macie grafika z tego co słyszałem
-
Coś nowego: 1,2,3?
-
Bardzo, bardzo, bardzo świetnie. Dobra robota!
- 28 odpowiedzi
-
- wielka
- informacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[Oddzielony] Spis RoundSoundów na serwerze
REAL'FUKK odpowiedział(a) na REAL'FUKK temat w Oddzielone posty
Świadczy to o tym, że nie są autorstwa osoby która go robiła. -
[Oddzielony] Spis RoundSoundów na serwerze
REAL'FUKK odpowiedział(a) na REAL'FUKK temat w Oddzielone posty
Co wy robicie za RS bez tytułów -.- 2. Gigi D'Agostino - The riddle (jakiś remix) -
Przyznam, że dużo lepiej tym razem.
-
Już chciałem Cię pochwalić za ten niebieski obrazek, ale jadę w dół a tu dramat.
-
dlaczego chciałbym zostać od banowany powód zbanowania -chcę utrzymywać kontakt z ludźmi -prawdopodobnie za zgłoszenie czitera na SB
-
Ja mówię, że non stop jest efekt "negatywu" jeżeli wiesz co to jest. Żeby powstał taki efekt, nie musisz korzystać z efektu "negatyw".
-
Każdy ma prawo się wypowiedzieć. Mam przyjemność pracować z wyszkolonymi grafikami i wiem co można nazwać pracą na dobry poziomie.
-
Szczerze? Oryginalne jest dużo, dużo lepsze niż Twoje przeróbki.. Wszędzie tylko efekt negatywu widzę nic więcej. Żadna praca mi się nie podoba.
-
Menu Start -> Programy -> GTK+ Runtime Environment -> Select language @EDIT - Specjalnie na twoją potrzebę zrobiłem tutorial. http://fragujemy.com/topic/12210-gimp-jak-zmieni%C4%87-j%C4%99zyk-w-gimpie-na-polski/
-
Header na życzenie: Avatar/Logo na forum:
-
Pisałem w oparciu o nowe tutoriale. Tutorial tyczył się efektu napisu 3D w najnowszej wersji Photoshopa. Czy czas wykonywanej pracy ma znaczenie? Raczej nie. Fakt, jakbyś wiedział co zrobić w pracy to owszem 2 minuty starczą, ale gdy siadasz przy zrobieniu tego efektu pierwszy raz, to raczej nie są to dwie minuty.
-
W paincie robisz?
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 9
