Skocz do zawartości
  • Postów

    1 979
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

KAKAOWE OKO SAURONA

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    33
  • Darowizny

    250.00 PLN 

Treść opublikowana przez KAKAOWE OKO SAURONA

  1. W przypadku demek typu POV lepiej użyć komendy "playdemo", a nie "viewdemo" ze względu na asynchronizację klatek. Demka z HLTV można oglądać za pomocą "viewdemo". A i nie warto wpisywać "demos" podczas grania. =D
  2. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  3. Sorry, ale nikt nie będzie biegać z opiekunami/administracją za jednym NSem, który jutro będzie miał innego SIDa, bo mu się IP zmieni. Zachęcam do powtórzenia zgłoszenia, ale z konkretnym SteamID.
  4. Twoje odwołanie zostało odrzucone Powód: Nadana kara za używanie oszustw jest słuszna - -- [!] Jeśli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, prosimy o zgłoszenie do Opiekuna Sędziów, który ponownie rozpatrzy Twoje odwołanie!
  5. To, że masz aktywnego bana i po zmianie adresu IP zmienia Ci się SID, bo grasz na P47/P48 (v23), a nie na samym P48 (v23+). Nie powinieneś być w ogóle na serwerze od listopada 2022 i tyle. To, że mieliśmy różnych, specjalnych ludzi w ubt nie zmieni tego faktu.
  6.  

    catjam-cat.gif

    1. Haczyk

      Haczyk

      Loo panie , wspomnienia odblokowane ;D 

       

  7. Specyfikacja PC/Laptopa potrzebna.
  8. Serio wchodzisz na aktywnym, żeby tylko dopierdolić adminowi, który wykonuje swoje obowiązki?? https://bany.fragujemy.com/cs16/bans/36746.html
  9. GG BOIZ. LEZZZZZZ GO!

     

    image.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. gtx

      gtx

      Dobre te niewykrywalne, dasz kody?

    3. KAKAOWE OKO SAURONA

      KAKAOWE OKO SAURONA

      Najpierw wpisałem iddqd a potem 88978. :D

    4. Raien

      Raien

      @ Hopsialala  wszedłem na ostatnie 4 rundy...

  10. FMPONE udostępnił kolejnego screena z nowego Cache'a.

     

    image.png

  11. Mówisz o sobie?
  12. ACELELELE

    1. CRZ

      CRZ

      Kolega grał gdzieś wyżej?

    2. KAKAOWE OKO SAURONA

      KAKAOWE OKO SAURONA

      Ta, grałem wyżej jak podniosłem krzesło na maxa. Liczy się? XD

    3. CRZ
  13. Stówka Pawełku! Żeby Ci się Alfa nie psuła i wykładowcy byli bardziej życzliwi :D 

  14. Szczerze mówiąc, skończyłem czytać tutaj. Jak Ty to sobie wyobrażasz w sądzie? Jak Cię oskarżę o kradzież, to będziesz szukać dowodu niewinności? Już pomijam fakt, że wdajesz się w kłótnię z właścicielem projektu zarzucając mu, że w ogóle do Ciebie pisze...
  15. Kupiłeś największy szrot 2023, w którego gra mniej niż 5% ludzi, którzy zaczynali grać na starcie 6 czerwca. Nie zapomnij dokupić sobie konia za 280zł. Nie pozdrawiam. PS. Przez takich jak Ty wychodzą coraz gorsze gry.
  16. Sam fakt, że kupiłeś Diablo IV sugeruje, że nie jesteś zbyt inteligentny.
    1. KAKAOWE OKO SAURONA

      KAKAOWE OKO SAURONA

      Nie wiem na co liczyliście bezbożnicy...

    2. Anana$

      Anana$

      Jestem strażnikiem cnoty i dobrych obyczajów

      Pozdrawiam

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności