Skocz do zawartości
  • Postów

    1 979
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

KAKAOWE OKO SAURONA

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    33
  • Darowizny

    250.00 PLN 

Treść opublikowana przez KAKAOWE OKO SAURONA

  1. O, a to ciekawe... Kolega ma już u nas bana na innym koncie. https://sbans.fragujemy.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:1028459&advType=steamid
  2. http://800821.node57.pukawka.pl/dem-de_mirage-1644789916-1644791915.zip Na szczęście demo krótkie. 7:56 8:26 >> O ile 7:56, jeszcze wytłumaczalne, to o tyle 8:26 jest dla mnie kosmiczne. 9:22 Dobry timing 10:22 do 10:38 - Średni czas reakcji 150ms. 24:32 - W model. Bez info. Brak sound cue. 24:43 - To samo. Niezainteresowany niczym innym niż przeciwnik. 26:45 - Brak info o gościu w markecie, wiedział, że gość był short. Zastanawia mnie tylko dlaczego wiedząc, że plant w rogu może przerwać tylko rash short/appsy, gość się patrzy w market... @ land
  3. Widzimy się na serwie! o/
  4. @ Filas To już drugie zgłoszenie, w którym nie dodałeś ani serwera, ani linku do dema. Ponadto... Skąd znasz przyszłość?
  5. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  6. Twoje zgłoszenie zawiera niepełne dane! Zapoznaj się ze wzorem i uzupełnij odpowiednio zgłoszenie w ciągu 24 godzin. W innym przypadku, Twoje zgłoszenie zostanie oddalone.
  7. Dobra gościu weź nie pierdol, tylko mi pisz tutaj kiedy start tego serwera MC, bo ja już na zapas energole i chipsy kupiłem.

    1. eMeM

      eMeM

      dzis w nocy 

  8. Zgubiłem się na YT w poszukiwaniu muzyki podobnej do tej z cyberpunka i okazuje się, że jest więcej piosenek w tych klimatach niż NPCów w CP2077... 

  9. Owocnej współpracy @ Nemekku I ta tańcząca Chika w tle na tym podaniu XDDDDDDDDDD
  10. Owocnej współpracy
  11. Owocnej współpracy
  12. Owocnej współpracy
  13. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  14. Spędziłem ponad 40 minut na szukaniu tego gościa po demach i według naszego sieciowego rankingu https://rank.fragujemy.com//?page=profiles&search=1&profile=76561199236380752 Ten gość nigdy nie grał na naszym serwerze, a jegomość o podobnym nicku grał tu ostatni raz w październiku 2019 według GT serwera OM#2. Temat ląduje do archiwum. Jeśli chcesz, możesz dodać zgłoszenie ponownie w tym dziale => https://fragujemy.com/forum/652-zgłoś-cheatera/
  15. Miałem taką fazę z League-weplay.com, gdzie poprawna witryna to weplay.tv. Zostałem zaproszony przez znajomego (sic!) do wzięcia udziału w turnieju i skapnąłem się przy rejestracji, że coś jest nie tak, gdy zamiast logowania według zasad steam dostałem okienko, w którym prosili mnie o podanie kodu, aby wyłączyć steam guarda.. =D Szybko zgłoszone na twitterze, a także przez ticket do Steama. Strona była wyłączona w przeciągu 24h, więc domyślam się, że podziałało. A poza tym nie zdziwiłbym się gdyby ten scam został zorganizowany przez te same osoby.
  16. Przede wszystkim powodzenia i owocnej współpracy
  17. Nie wiem czemu, ale trudno mi się oderwać od tego kawałka... 

     

  18. *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!
  19. Dobra. Czas na kilka faktów. 1. Nie masz u nas bana, na żadnym z serwerów, przynajmniej jeśli chodzi o ten nick, bądź SteamID. 2. Nie grałeś u nas pod tym nickiem, na tym koncie, na żadnym mirku, a jedynie na multi arenie. https://rank.fragujemy.com//?page=profiles&search=1&profile=STEAM_1:0:572020871# 3. Masz aktywnego bana na innej sieci pod tym nickiem, a także STEAM_ID -> STEAM_1:0:572020871 4. Wnioskując z powyższych, albo robisz z nas idiotów, albo po prostu coś ukrywasz. Może czas na otwarte karty?
  20. Owszem. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i po prostu wejdziesz na profil brata ze swojego, a potem skopiujesz link do jego profilu i nam go tutaj wkleisz.
  21. Problem w tym, że nic nam to nie mówi. Żeby rozwiązać tę sytuację potrzebujemy linku do konta steam twojego brata.
  22. No i bomba Można by rzec witamy ponownie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności