Skocz do zawartości
  • Postów

    181
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Buska KOX

Zasłużony Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    40.00 PLN 

Treść opublikowana przez Buska KOX

  1. Screenshot_62.thumb.png.5a13ba5f2b6dc629a88a04e1c65d7c76.png

    tak w końcu wyszedłem z domu @ WiolQa jestem nie musisz już za mną płakać ok?

    1. Ruku

      Ruku

      stary wstał

    2. WiolQa

      WiolQa

      Tez tesknilam

    3. Buska KOX

      Buska KOX

      @ WiolQa e wiola pograsz ze mna w csa? i czy juz masz 18lat?

  2. gz
  3. Pacz jak ojciec się bawi na urlopie ;) 

    aGv0asN.png

    ps jak coś to ja zdj robilem 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. heroine

      heroine

      chociaz ten znak wodny mogles wyje*ac bo zaslania dupe

       

    3. Buska KOX

      Buska KOX

      @ moonlight musialem dodac zeby mi nie zarzucili ze to ktos inny zrobil to zdj 

    4. Raien

      Raien

      zapomniałeś o watermarku xiaomi...

  4. kox
  5. @ .jasiek @ VetraX
  6. GRATULACJE SYNU ❤️

    1. MordeK

      MordeK

      Chwała nowemu opiekunowi

    2. Buska KOX
  7. E wiolka blagam nie nasylaj na swojego gengu a i nie chce nic z avonu ok?

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  19 więcej
    2. Buska KOX
    3. Buska KOX

      Buska KOX

      IrRHzIm.png

      EDIT to już się w familnie zamienia 

    4. Anana$

      Anana$

      Prawdziwa familia Mafijna

  8. @ .jasiek @ psiaq* @ pejtrycz @ Kodzak
  9. @ Queen of Hell @ Wersess @ Leaviel @ Kocmouch @ Hayu @ xvnvx @ TURBO LACZEK @ VetraX
  10. @ WiolQa @ E.R @ xvnvx @ Damo - @ TURBO LACZEK @ UnnamedRS @ VetraX
  11. @ Raien @ Queen of Hell @ Wersess @ Paciaciak @ PoLaR @ TheExorcist11 @ Kocmouch
  12. Siema ma ktoś masło orzechowe, wafle bo umre z glodu prosze 

    MV3anva.png

    1. pejtrycz

      pejtrycz

      dam Ci masło orzechowe za 5 rolek srajtaśmy 

    2. Buska KOX

      Buska KOX

      @ pejtrycz roki papieru to towar deficytowy nie dam się naciągnąć 

    3. MordeK

      MordeK

      Ja kolegę ostatnio sprzedałem za 2 rolki. U mnie jest jeszcze ten towar także możemy się dogadać oczywiście jeżeli dysponujesz odpowiednim kapitałem.

  13. Dziękuje za wszystkie życzenia nie trzeba było :O

    1. heroine

      heroine

      smacznego jajka

    2. MordeK

      MordeK

      Muszę rozpieszczać swoją buffkę ?

    3. Max Goldds

      Max Goldds

      KOCHANA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ❤️

  14. Siema w dniu dzisiejszym chciałbym ujawnić swój talent wokalny (salivan to kumpel speedy to ja)  ESSA

    za 1000 REAKCJI  zaśpiewam duo z @ GET

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. MordeK

      MordeK

      A wczoraj to co nie chciało Ci się śpiewać, a dzisiaj wypuszczasz kawałek. Nie no buśka obrażam się...

    3. Max Goldds

      Max Goldds

      Get będzie rapował z chrypką to może być dobry duet :D

    4. PoLaR

      PoLaR

      JAPIERDOLE BUSKA RAPER, CO SIĘ DZIEJE Z TYM ŚWIATEM 

  15. @ PoLaR tej już wiem co dać Ci na urodziny ?
  16. Jobla idzie dostać w tych Chinach 3majcie sie tam bracia
  17. VLOG JAK ZROBIC DOBRE ZDROWE ŚNIADNKO ZAPRASZAM DO OGLADANIA POZDRAWIAM WAS JA KOX *CRINGE*

    Spoiler

    ps: @ GET vlog jest nagrodą dla tego pana za naprawienie mapki surf_4fun ❤️

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  12 więcej
    2. Buska KOX

      Buska KOX

      @ GET jestem ciezko chory mam katar ;-; 

       

    3. GET

      GET

      Przepraszam misiu, nie wiedziałem :( 

    4. MordeK

      MordeK

      Ja tam preferuje zdrową dobrą kiełbasę. 

  18. SIEMA MAM PYTANIE DNIA JAK SZYKUJCIE SIE DO WOJNY? 

    Jedzenie z trawnika <-CLICK ja tak bd robić 200iq

    TU MOJE ZAPASY <-CLICK hehe ale mam duzo jedzenia 

    tu link dla niedowiarków-> https://twitter.com/BNONews

     

    EDIT#1: 

     

     

    XD

  19. JAK COS TO NIE PIJ TYLE POLAR OK?

    EDIT POLAR GADA DO NAGRANIA XD

  20. E @ MordeK  nie musisz dziękować :O

    upZVwkk.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  23 więcej
    2. RaAbiosa

      RaAbiosa

      @ pejtrycz Pamiętam, oczywiście zapraszam.

    3. MordeK

      MordeK

      Może być w takiej sytuacji trochę niekomfortowo.

    4. PoLaR

      PoLaR

      To jutro w wannie o 00:00

  21. 35 fragów: https://prnt.sc/qfpnbq Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198451633864/ vip dla kolegi jesli mozna @ PoLaR
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności