Jump to content

MordeK

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  152
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

158 Bardzo dobra

4 Followers

About MordeK

 • Rank
  Aktywny fragowicz
 • Birthday 06/21/1998

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  MordeK
 • Favorite server
  CS:GO - CLASSIC SURF
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #01
  CS:GO - ONLY MIRAGE #03
  CS:GO - ONLY DD2/MIRAGE
  CS:GO - SURF
  CS:GO - MULTI ARENA #64 TR
 • How did you find out about us?
  Z zakładki internet

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10

Recent Profile Visitors

1,487 profile views
 1. Jestem na tak. Ciężko mi ocenić Ciebie jako osobę, bo ze sobą sporadycznie rozmawialiśmy, o ile w ogóle rozmawialiśmy, ale z pewnością nigdy nie miałem z tobą problemów na serwerze i poza nim, aktywność oraz ładne estetyczne podanie, podpowiadają mi aby być za twoją rekrutacją.
 2. Bardzo dobry z Ciebie chłopaczyna. Aktywność i zachowanie wystarczająco pokazują, że byłbyś dla nas małą perełką. Jestem na tak.
 3. Witam, dzisiaj wychodzę z inicjatywą dodania genialnego pluginu do naszego serwera. Chciałbym wam przedstawić plugin o nazwie dropshot (bardziej przeze mnie lubiane s-drop) którego działanie jest następujące: Gdy prędkość naszej postaci będzie wynosiła poniżej x (małe wartości coś koło 50) velocity, wykluczając przy tym ruch wywołany wznoszeniem się i spadaniem, otrzymujemy brak rozrzutu do momentu ponownego wywołania ruchu naszej postaci. Jest to dobre pośrednie rozwiązanie, aby dodać serwerowi nieco więcej dynamiki tym samym nie wywracając rozgrywki o 180 stopni jak na serwerach nospread. Proponuję ten plugin z prostego względu. Na większości map najzwyczajniej opłacalne jest kampienie w najlepszych miejscówkach w celu zabijania wroga, nic w tym skomplikowanego. Plugin pozwoli na ryzyko skontrowania takiej osoby elementem zaskoczenia, kosztem własnej łatwej śmierci. Link do moda: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2447959 Link do prezentacji zasady działania pluginu: https://www.youtube.com/watch?v=BlDCLpEU_MU&feature=youtu.be | https://www.youtube.com/watch?v=DDcbMmL_vj8 Co ważne. Z tego co pamiętam z dawnych lat, plugin odczytuje brak ruchu na ladderach, co na drabinie wraz z pluginem gracz również zyskuje brak rozrzutu. Nie jestem programistą, lecz jeżeli można edytować plugin i dodać wyjątek dla działania gdy gracz ma kontakt z func_ladder to by było złoto . Dajcie znać co o tym sądzicie. Pozdrawiam.
 4. Pomimo czasu na serwerze jaki posiadasz, nie poznałem Cię na tyle dostatecznie by móc w pełni określić twoje zachowanie na serwerze, dlatego swoją opinię pozostawiam jedynie dzięki rzetelnym informacjom. +czas gry +brak banów/mute'ów w swojej kartotece co za tym idzie, że znasz regulamin jak i potrafisz się na serwerze zachowywać Dosyć sporym problemem, jest dosyć mały kontakt na serwerze. Dopiero wczoraj skojarzyłem twój nick (po podniesieniu twojej broni) gdzie czasu gry masz praktycznie tyle samo co ja, ale rozumiem twoją skrytość, bo sam taki byłem gdy jeszcze nie pełniłem funkcji administratora na surfie. Wierzę, że faktycznie okażesz się osobą jaką Cię widzę na tej funkcji, dlatego jestem skłonny oddać pozytywny głos.
 5. Moją propozycję jak napisałem tak podtrzymuje. Mogę jedynie dodać, że zamiast wyłączania pozycji na mai remix z zasady 3m, jest też opcja aby nadać tekstury tej powierzchni. Autor nie zabrania edycji swojej mapy, więc z tym większego problemu nie ma. Ewentualny problem może stanowić znalezienie pasujących tekstur.
 6. Pog, widać z daleka, że bogaty inwestor. Dziękujemy!
 7. Pomysł, jak najbardziej za. Nie muszę chyba mówić, że ta opcja robi świetną prezentację usługi na serwerze. Gracz może lecz nie musi, przed zakupem funkcji przetestować, sprawdzić czy konkretna usługa jest warta jego kilku złotych. Na surfie dobrze się to sprawdzi a to z tego powodu, że zazwyczaj na surfie są pełne sloty w godzinach popołudniowych do wieczora, dzięki czemu szansa na wylosowanie nie jest duża bo 4% na konkretnego gracza, przy pełnych slotach. Także rzadko kiedy będą sytuację, gdy ktoś ma kilka map pod rząd testową usługę. Oczywiście muszę tutaj zaznaczyć, że usługa powinna się losować w 2 rundzie mapy (jeżeli wejdzie w życie).
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy